66
67
5°
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TEFELOON 47
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor inboedels.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
De la Reijlaan.
Even nummers.
In aanbouw.
2
Ridder van Catsweg.
Oneven nummers.
202
Robaarsteeg.
Oneven nummers.
69
7i
1
3
5
7
T. de Jong
D. den Held, blikslager
H. Wieser, fabrieksarbeider
M. Blanker, touwslager
40
42
44
46
48
52
54
56
204
206
208
210
212
214
2l6
218
220
222
224
226
234
238
240
242
246
248
170
172
174
176
178
180
182
184
186
188
190
192
194
196
198
200
13
15
17
19
21
23
27
29
31
33
35
37
39
41
43
45
47
49
51
53
55
57
3
5
7
9
II
59
61
63
65
67
4
6
8
10
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
58
60
62
64
66
68
7o
72
74
76
78
80
82
84
86
88
9°
92
94
96
98
100
102
104
106
108
110
112
114
116
118
120
122
124
126
128
130
132
134
136
142
144
146
148
150
152
154
156
158
160
162
164
166
168
TEL. 56.
M. Weijers, kuiper
G. S. IJpelaar, letterzetter
J. Bergman, blikslager
H. B. C. v. Nues, aant. weger S. S.
G. A. van den Berg, arbeider
E. van Lavieren, steenhouwer
H. J. Slootjes, boomkweekerskn.
P. Hartjesveld, spoorwerker
G. J. Zeverboom, gasfitter
J. van der Winden, houtzager
K. Baas, telegraafwerker
L. J. Holstein, tuindersknecht
W. J. van Eijk
W. Naves, timmerman
A. van Asten, ladingweger N. S.
T. Woudenberg, keurmeester van
waren
W. van Bekkem, hoofdagent van
politie
C. de Koster, agent v. politie
M. van Schaik, kistenmaker
J. Valkenburg, tuinder
A. Schrijvers, agent van politie
J. Snel, pakhuisknecht
H. van Os, sigarenmaker
L. D. Martens, houtschaver
H. Noorlander, machinist
C. Hoosbeek, spoorarbeider
L. van Rijswijk, pakhuisknecht
J. Teekens, scheepstimmerman
J. Hofman
W. Figee
Wed. W. van der Linde
P. Ravensberg
G. Baars
J. van den Hoek
J. P. van der Pouw
P. Bekker, controle beambte Ned.
Spoorwegen
G. van den Berg, rangeerder N. S.
J. B. van den Bos, sigarenmaker
M. de Bruijn, sigarenmaker
E. van Kooij, los werkman
G. van den Berg, besteller
C. Ooms, koetsier
C. Groenewoud, telegraafarbeider
H. M. Massar
Wed. C. J. MatzeZeverboom
A. v. Es, onderwijzer
C. J. Kloosterman
W. Groeneveld, opzichter S. S.
J. A. P. van Vliet
Mej. G. Graafland
J. Graafland
H. A. Gezelle, pakker
A. Sanders, reiziger
A. Campier, besteller
H. van Putten, stoker
C. W. van Reenen, seinwacht. N.S
J. Verhoek, pijpmaker
T. L. Gibbon, kruier S. S.
J. F. Bredie, houtzager
W. J. Oosterling, kistenmaker
T. Gibbon, machinist
M. C. Matse
A. Hunik, los werkman
J. Lor jé, zaalopzichter
J. van der Haar, sigarenmaker
E. van der Veer, kistenmaker
J. van der Laan, arbeider
P. Sevenhoven, los werkman
G. J. van Wingerden, metselaar
J. Jonkheid, koopman
B. C. van Hofwegen, bedrijfsleider
J. van Dijk, caféhouder
A. Koolwijk, winkelier
C. Ooms, metselaar
Wed. W. Fetter
J. de Vos
Wed. L. Laurierde Lange
C. van Ekeren, arbeider S. S.
J. Steenbeek
P. van Vegten, koopman
J. F. Potharst, meubelfabrikant
J. van Rijn
J. Quast, handelsreiziger
H. W. van Markestijn, onderwijzer
H. P. van Buurt, handelsreiziger
H. Belgraver, chef commies S. S.
J. Groeneveld, schoppenmaker
J. Groenendijk, bouwk. opz.
J. F. Okkers.
J. Kool, boomkweeker
Wed. J. H. Luijerink
N. Both, tuinman
M. van Vliet, tuinman
J. A. van Zanten, tuinman
D. van Zanten, tuinier
A. C. F. v. d. Vathorst, sigarenm.
TEL. 56.
A. Dijksman, mach, bankwerker
G. J. Versteeg, korenmolenaar
J. Barzilay, pakhuisknecht
T. v. Kooy, reiziger
W. F. A. Hendriks, monteur
I. J. Kalzijn, arbeider
G. J. de Mol, timmerman
G. J. v. d. Steen, oliebollenbakker
G. J. Boot, chef monteur
F. E. J. Brijbag, sigarenmaker
A. Janmaat, seinhuiswachter
F. Vlug, wisselwachter S. S.
H. Lakerveld
J. G. Janmaat, metaalbewerker
H. Verkerk, bleeker
H. A. Kuijs, schipper
C. J. Helmond, sigarenmaker
Wed. F. C. Fortuin
J. M. Prinsenberg, pakhuisknecht
H. Lakerveld, spoorwegbeambte
P. Versluis, tuinman
G. N. Veerman, magazijnknecht
A. van Eijk, stuurman
A. Brouwer, portier N. S.
C. Luynenburg, fabrieksarbeider
Wed. W. den Oudstenvan Baren
A. Engelbrecht, meestersknecht
P. de Gruijl, meubelmaker
H. Sevenhoven
J. E. A. Agten, smid
Wed. P. KennedyKreuk
P. van der Hout, koetsier
H. Koenekoop, timmerman
W. M. Matse, letterzetter
A. Kraaijenbrink, houtzager
Wed. K. JongeneelDortland
W. Sluis, meubelmaker
A. Zinger, wagenmaker
H. Zeltenrijch, koetsier
A. C. v. Welie, machine bankw.
T. C. Holman, wagenmaker
N. Boom, spoorwegwerker
L. Gorissen, spoorwegarbeider
J. A. van Gasteren
H. Boom, timmerman
J. de Jong, pakhuismeester
J. Steenbeek, touwslager
J. Radix, metselaar
K. Vermeulen, seinhuiswachter
C. Verhart, zadelmaker
C. M. de Jong, timmerman
J. van Meeteren, wegwerker S. S.
D. Gorter, seinhuiswachter
A. van Schaik, magazijnmeester
H. P. van Loon, leidselknooper
J. A. van Zanten, warmoezier
J. H. A. Lippmann, tomatenkw.
G. Bouwman, landbouwer
J. G. W. Naber
A. Koloos, boomkweeker
G. F. v. d. Want, fabrikant
A. M. v. d. Steenhoven, tuinder
H. Ruttenberg, arbeider S. S.
J. de Frankrijker, boomkweeker