FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. 114 II5 KERKGENOOTSCHAPPEN. RECHTSWEZEN. Controleur van den Arbeid der 4e Inspectie. G. G. Heij, ’s-Gravenhage. TEL. 56. TEL. 56. B. de Breij, Reeuwijk, voorzitter. Dr. A. C. A. Hoffman, plaatsverv. voorzitter, Gouda. Werkgeversleden: J. A. Donker, bestuurslid, Gouda. D. Brommer Jzn. Wad- dinxveen. B Rietveld, Gouda. J. H. van der Torren plaatsverv. bestuurslid, Gouda. Arbeidersleden: T. Kroon, Gouda, Graaf van Bloisstraat io. A. Th. Polet, Gouda, Ketel- straat 12. W. J. de Rotte, bestuurslid, Gouda, Houtmansgracht 8. C. Streefkerk, plaats verv. bestuurslid, Gouda, Nieuwsteeg 14. Plaatsvervangende Werkgeversleden: H. M. G. de Moree, Gouda. K. Jonkheid, Gouda. W. F. Brunt, Bodegraven. Plaatsvervangende arbeidersleden: J. Lafeber, Gouda, IJssellaan 34. P. H. Vleggeert, Gouderak, Dorp straat 58. P. D. Noest, Boskoop, Zijde 262. H’ Leeflang, Gouda, Boelekade 151. Mr. R. Rensma, Secretaris, Gouda. Gemeenten: Gouda, Hekendorp, Langeruigeweide, Reeuwijk, Waddingsveen, Moor drecht, Gouderak, Moercapelle, Bleiswijk, Zevenhuizen en Nieuwerkerk a. d. IJsel. Bureau van Consultatie te ’s-Gravenhage in het Gebouw van den Hoogen Raad der Ne derlanden, eiken Maandag om 2 uur n.m. Bureau van Consultatie te Rotterdam in het gerechtsgebouw aan den Noordsingel, eiken Woensdag n.m. 2 uur (in Juli en Augustus den ren en 3en Woensdag dier maanden). Kantonrechter: Mr. K. N. Hengeveld. Plaatsvervangers: Ulbo J. Mijs. Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen Griffier: Mr. J. W. R. van Eeten. (De Griffie is in den regel dagelijks, Zondag en erkende Christelijke Feestdagen uitgezonderd, geopend van 9iz1/^ en i1/^4 uur). Plaatsvervanger: B. H. van de Werve. Ambtenaar van het Openbaar Minis terie Mr. E. Overbosch. Het parket van den Ambtenaar van het Openbaar Ministerie wordt gehouden te Rotterdam in het Gerechtsgebouw aan den Noordsingel van ’s mor gens 10 tot ’s namiddags 5 uur. Deurwaarders: B. H. van de Werve, bij het Arrondisse- ments-Rechtbank en J. J. P. den Boer bij het Kantongerecht. Rijksveldwacht: Districts commandant tevens inspecteur der Rijksveldwacht 4e district te ’s-Gravenhage, Brigade Commandant D. W. Piersma. Brigadier-Majoor J. P. de Vos te Gouda. De zittingen van het Kantongerecht worden gehouden en de Griffie is gevestigd in het gebouw Arti-Legi aan de Markt. De zittingen zijn bepaald als volgt: Voor Strafzaken: Woensdag voormiddag te n uren. Voor Burgerlijke Zaken: Donderdag voormiddag te 11 uren, Voor Buitengerechtelijke Acten: Donderdag na afloop der zitting voor Burger lijke Zaken. Geen zitting wordt gehouden op Nieuwjaarsdag, Hemelvaartsdag of een der Kerstdagen. Voogdijraad (Rotterdam II). G. H. Hintzen, Rotterdam, voorzitter, Mej. Mr. J. Knott- nerus, Bierhaven 14, Rotterdam, secr., Mevr, de Vooysde Lange, Markt; vertegenw. voor Gouda. te Utrecht, Mej. S. Smitz, Opzichteres van den Arbeid, Utrecht. G. G. Heij, Controleur van den Arbeid te ’s-Gravenhage. Mej. J. W. Lam, Adm. Ambtn. der ie kl. bij de Ar beidsinspectie. T. G. R. Brouwer, Adm. Ambt. der.2e kl. bij de Arbeidsinspectie. J. Th. Burghouts, W. M. G. Jansen, D. C. Jansen, H. G. D. Jonker en G. van Klaveren, Adm, Ambtenaren der 3e kl. bij de Arbeidsinspectie. RAAD VAN ARBEID TE GOUDA. Nederlandsche Hervormde Kerk. Classicaal Bestuur van Gouda: Ds. P. van Willens waard te Krimpen a. d. IJsel, praeses, Ds. F. G. Berghouser Pont te Meerkerk, secundus, Ds. J. Hoek te Oudewater, Ds. G. van Montfrans te Ouderkerk a. d. IJsel, secundus, Ds. J. Magendans te Lexmond, scriba, Ds. Ph. J. Vreugdenhil te Leerdam, secundus, Ds. Joh. E. Bijl te Gouda, secundus vacant, secundus, Ds. J. v. d. Spek te Schoonhoven, quaestor en assessor, Ds. J. Hoek te Oude water en Ds. M. Buiskool te Oudewater, secundi, Ds. J. F. Wachter te Vianen, Ds. J. J. Kloots te Langerak b.z. de Lek, secundus, G. P. Bouman, ouderling te Sluipwijk, R. van Eden, oud. te Oudewater, secundus, G. de Vos, oud-ouderling te Vianen, J. de Jong, oud-ouderling te Gouda, secundus, W. van Riet, oud-ouderling te Vianen, R. U. Jongen burger, oud-ouderling te Gouda, secundus. Ring Gouda. Ds. M. Buiskool te Oudewater praetor, Ds. J. J. van Oosterzee te Sluipwijk, scriba, Ds. J. Hoek te Oudewater, quaestor, Ds. Joh. E. Bijl te Gouda, bibliothecaris. De Nederlandsche Hervormde Gemeente. Kerkvoogden: Aftreding 1923.D. G. Noordijk, secretaris, Dr. A. Montange Iz. 1925. A. Dortland, R. U. Jongerburger, voorzitter, 1927. D. Bijlsma, K. Koole, C. van Krim pen. Notabelen: Aftreding 1923. W. de Mol, J. de Ven, H. Knuttel, C. van Tongerloo. 1925. J. G. C. Kamphuizen, W. P. Verveen, J. Bik Sr., D. L. Wage- naar, D. Hoogendijk. 1927. Dr. S. S. Hoogstra, J. L. van Eijk, J. K. Begeer, D. van Vliet, A. Fokkers. Commissie van Oppertoezicht: Aftreding: 1923. J. Ph. Göbel, H. Braat, A. de Weger, J. A. Smit, C. C. Krom. 1925. W. van Dort, C. J. Revet, G. D. Heij, Secretaris, J. G. van Hofwegen, T. Zaal. 1927. K. de Jong Jz., L. Binnendijk, F. Mijnlief, zE. Steensma, G. Moleman. Predikanten: Joh. E. Dijl, J. Borger, F. W. G. Verheul, F. G. Hospers. Ouderlingen: K. Wessels, C. J. de Groot, W. B. Blommendaal, G. W. van Driesten, P. Blazer, F. Tuinstra, W. Frederikse, C. van der Groef. Diakenen: G. Krook, voorzitter, J. C. Sibbes, M. A. Vermeij, G. G. Bik, J. A. van Elk, G. J. van Wingerden, G. Bomhof, L. van Rijswijk. Beambten: M. Gelijns, penningmeester, J. H. B. Spaanderman, organist, G. A. Groe nendal, koster, J. Visser, voorlezer en godsdienstonderwijzer, T. Lens, glazenuitlegger. Kleine Kerk. L. Melkert, koster, Mej. Hornesvan der Togt, organiste. Evangelisch-Luthersche Gemeente. Predikant: Th. Schatten. Ouderlingen tevens Kerkrentmeesters: G. J. Goedewaagen en P. den Hertog. Diakenen: J. J. Bik en F. J. Huurman. Beambten: D. Schouten, koster, en W. de Beun, organist. Remonstrantsche Gemeente. Predikant: H. van Assendelft. Bestuur: H. van Assendelft, voorzitter, Mej. C. IJsselstijn, secretaresse, J. Slop, boek houder, A. D. van Vreumingen, P. G. Overeijnder, B. D. Grootendorst, Mej. J. Emeis, J. van der Jagt en P. Bokhoven. Armenverzorging: B. D. Grootendorst, A. D. v. Vreumingen, Mej. J. Emeis. Kleedingfonds: Mevr. J. van AssendelftHoos en Mevr. M. van der StraatenSpruijt. G. Boot, koster.

Adresboeken Gouda | 1921 | | pagina 61