135 i34 1 r FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. Kooten, 2e voorzitter, J. C. Rietveld, secretaris, Gouwe 57, J. B. C. Niehoff Werning, penningmeester, J. Kasbergen, commissaris, P. Stroomer, geestelijk adviseur. Sociëteit „Vredebest” a. d. Kattensingel. C. G. Spit, voorzitter, Dr. S. S. Hoogstra, secretaris, B. van Galen, penningmeester, B. H. van de Werve, P. Bokhoven, W. van der Straaten, W. A. Verbruggen, bestuursleden. TEL. SS. TEL. SS. Sociale Partij (Christelijke). Zie op Christelijk. Sociëteit R. K. Leesvereeniging op de Westhaven. G. P. de Jong, voorzitter, Jac. Des- sing, secretaris, M. J. A. Houdijk, penningmeester, J. W. W. Reekers, penningmeester van de exploitatie, A. A. M. Groos, H. A. Jaspers, Sociëteit „Ons Genoegen” in de Boeiekade. H. Knuttel, voorzitter, C. J. M. Kroon, onder-voorzitter, J. van Kranenburg, secretaris, C. van Veen Az., ze secretaris, J. L. van Eijk, penningmeester, Aï. Steensma, ze penningmeester, A. J. IJsselstijn Az., W. Heusdens en A. J. Schilt. Sociëteit „De Reunie” op de Oosthaven. C. J. M. Kroon, voorzitter, A. Goedewaagen, secretaris, J. Versfeit, penningmeester, H. J. L. Kamsteeg en L. C. Becking, commissa rissen. Steun aan Behoeftigen Zieken en Herstellenden (Vereeniging tot). Zr. M. Clausing, presidente, H. H. Kortenoever, secretaresse, Mevr. HamburgerVisser, penningmees- teresse. Roei- en Zellvereeniging „Gouda”. D. W. Westerbaan van Haansbergen, voorzitter, J. Olman, secretaris, A. Dortland, penningmeester, J. M. Zuidam, commissaris afd. zeilen, W. Zuidam, commissaris afd. roeien, G. F. W. van de Velde en J. Versfeit, commissarissen. Clubgebouw en vaartuigenloods nabij de Reeuwijksche Brug. Roode Kruis (Het). Afdeeling Gouda. Ulbo J. Mijs, voorzitter, secretaresse, Mej. C. van Reedt Dortland, penningmeesteresse, Mevr. L. SchrootPrins, J. van der Jagt, J. A. Roeseling, Dr. A. Montagne Iz., medisch adviseur en tijdelijk leider transportcolonnes. Samenwerking (Coöperatieve Inkoopvereeniging van Winkeliers in Koloniale Waren en Comestibles). Kantoor en magazijn Gouwe 36. J. C. Duchateau, voorzitter, Th. Dijks hoorn, secretaris, G. J. de Bruijn, penningmeester. Schaakclub /Messenmaker”. G. H. Gorissen, voorzitter, M. Lakerveld, secretaris, B. A. de Jong, penningmeester. Clubavond Dinsdag 812 uur. Vereenigingsgebouw Soci- teit „Vredebest”, Kattensingel. Schildersgezellenbond. Afdeeling Gouda. C. Perdijk, president, J. van ’t Hul, Willem Tombergstraat 25, secretaris, A. de Roo, penningmeester, A. de Weger en D. Slaman, bestuursleden. Soep (Bereiding en Uitdeeling der Economische)voorzitter, A. H. Spruijt, penningmeester, R. W. H. Pitlo, secretaris, A. H. Teepe, A. Goedewaagen Jr., M. A. J. Kortenoever, L. G. C. W. Bruns, B. D. Grootendorst, G. Hupkes, R. U. Jonger- burger, F. Mijnlieff, G. J. J. Pot, De benoodigde gelden worden gevonden door inschrij ving der ingezetenen a f 3.per lijst. Voor deze lijst deelt de commissie gedurende de wintermaanden portiën voedzame soep uit. Spaar- en Hulpbank. Commissarissen: D. Hoogendijk, voorzitter, H. Braat, wn. voor zitter, Ai. Steensma, H. Knuttel, A. C. Cosijn, A. H. Spruijt, C. J. M. Kroon, 4- Goede waagen Jr., F. Mijnlieff Fz., A. Jonker Cz., H. J. L. Kamsteeg, M. A. J. Kortenoever, J. van Kranenburg, H. P. C. de Balbian, boekhouder-secretaris. Steenkolen Vereeniging „De Volharding”. H. A. Leeflang, voorzitter, L. van Kers bergen, secretaris, Bockenbergstraat 64. Steenkolen Vereeniging „Winterzorg”. W. M. Elshout, voorzitter, P. Schoonder- woerd, 2e voorzitter, H. Molenaar, secretaris, M. Mallon, 2e secretaris, D. Hamerslag, penningmeester, W. Amesz en J. Verburg, commissarissen. Boden: H. van Maaren en H. C. F. Gerritsen. Tabak- en Sigarenfabrikanten voor Gouda en Omstreken, 1921, gevestigd te Gouda (Vereeniging van). M. A. Valk, te Schoonhoven, voorzitter, J. van der Jagt, secretaris, Schoenmakers-Vereeniging „In tijds gezorgd”. J. H. v. d. Vegt, voorzitter, J. H. Ver kerk, 2e voorzitter, J. A. Roepers, secretaris, A. Perdijk, 2e secretaris, C. Michaelis, penningmeester, S. de Weger, 2e penningmeester, A. Groenendijk, commissaris. Sigarenmakers- en Tabaksbewerkersbond (Nederl.). J. Polman, voorzitter, J. A. Her- sche 2e voorzitter, J. Wannet, secretaris, Fluweelensingel 10, C. M. Hendriks, 2e secre taris, M. J. Donk, penningmeester, W. C. Luynenburg, 2e penningmeester, C. Broer, Penningmeester, B. O. F. Sigarenwinkeliers (Vereeniging van). Afd. Gouda en Omstreken. L. Bisschop, voor zitter, A. Punt, secretaris, Turfmarkt 140, A. Wout, penningmeester, L. Huisman en A. A. Verkade, commissarissen. Sociaal Democratische Arbeiderspartij in Nederland. Afdeeling Gouda. M. J. Donk, voorzitter, W. Sanders, 2e voorzitter, G. N. de Jong, Corn. Ketelstraat 53, secretaris, W. van der Valk, 2e secretaris, B. Sterk, penningmeester, Mej. M. Prangvan der Speld, G. van Hofwegen, commissarissen. Sociale Actie (Plaatselijk Comité der Katholieke). Opgericht 30 Nov. 1905. Koninklijk goedgekeurd 6 Oct. 1913, No. 15. Pastoor P. J. F. de Graaff, o. f. m., voorzitter, C. van 1903. No. 56. R. U. Jongerburger, voorzitter, D. G. Noordijk, secretaris, A. Dortland, penningmeester, Jhr. B. W. E. van Riemsdijk, Amsterdam, J. A. P. Montijn, Dr. A. Montagne Iz., L. Koole Wz., Ds. Joh. E. Bijl, Dr. S. S. Hoogstra, Ulbo J. Mijs, J. de Jongh Hz., Jos. T. J. Cuypers, Amsterdam, en W. Kromhout Cz. te Rotterdam, archi- tecten.

Adresboeken Gouda | 1921 | | pagina 71