FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij en Stoffeerderij. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. I4i 140 Concierge: G. C. H. van Hooff. (Bondsgebouw). 13 Oct. 1897. Werkmansbond (Christelijke Nationale). Afdeeling Gouda. R. v. d. Brug, voorzitter, A. de Kroon, Bockenbergstraat 95, secretaris, C. A. Verschut, penningmeester, J. van Elk, commissaris, G. H. Prins, alg. adjunct. Jaar van aftreding. 1922 1923 1924 1925 1926 TEL. 56. TEL. 56. Volksweerbaarheid. Afdeeling Gouda. Pl.m. 150 leden, J. L. Hulleman, voorzitter, A. J. Vermeulen, sedretaris-penningmeester, J. Koppendraaier, W. Gijzenij en M.'.Binnendijk. Aangesloten dereenigingen: I. Schietvereeniging „Volksweerbaarheid Gouda”, goedgekeurd bij Kon. Besluit van 17 December 1900, No. 24. Commissaris van wapenen en munitie J. L. Hulleman. IT. Voetbalvereeniging G. S. V. Bestuurders. C. A. B. Bantzinger, J. L. van Eijk B. H. van de Werve, penningmeester, A. D. van Vreumingen E. Grendel, secretaris, M. A. J. Kortenoever Vrijzinnig Hervormden (Vereeniging van) in Zuid-Holland, afd. Gouda. Ds. J. Borger, voorzitter, C. van Krimpen, secretaris, G. van Schenderen, penningmeester, Mevr. E. A. D. Bakker NiemeijerDupper, Mej. C. A. Kombrink. Wijkverpleging der Ned. Herv. Gemeente. Ds. Joh. Bijl, voorzitter, Ds. F. W. G. Ver heul, secretaris, P. Blazer, penningmeester, W. B. Bloemendaal, K. de Jong Jz., G. W. van Driesten en G. Krook. Zangvereeniging „Excelsior" (Gemengde). Opgericht 6 Januari 1911. Directeur Fred. J. Bade Jr., J. M. Kelder, voorzitter, E. van Ham, Nieuwehaven 132, secretaris, C. Bag gert, penningmeester, A. de Bruin, P. Blok, A. Kelder en J. J. Schoonderwoerd, bestuurs leden. Repetitie Vrijdagavond 810 uur, bovenzaal Lunchroom „Hollandia”, Markt. C. van Veen, voorzitter, A. Jonker Cz. Commissarissen: Jaar van aftreding 1922. A. J. J. Vos, A. Dortland, J. H. van der Torren, B. G. J. Evers, I. A. van Rijn van Alkemade. Jaar van aftreding 1923. W. Heusdens, R. U. Jongerburger, G. Bouters, J. H. Oos- tingh Jaar van aftreding 1924. F. J. Busch, H. Knuttel, A. Dudok van Heel, A. Goedewaa- gen, Ulbo J. Mijs. Jaar van aftreding 1925.1. IJssel de Schepper, A. Steensma, A. H. Teepe, D. Hoogen- dijk, J. van Kranenburg. Jaar van aftreding 1926. L. C. Becking, Ph. Cats, C. J. H. Bisping, P. A. Schroot, P. van der Pol. Weeshuis (St. Joseph-). Regenten: C. A. B. Bantzinger, president, B. G. J. Evers, se cretaris, H. J. A. van Rooyen, penningmeester, M. Moons Az., Th. de Graaf en A. J. J. Vos, Spaarbank. Bestuur: K. Spoelstra, voorzitter, F. J. Busch, secretaris, G. P. de Jong 2e secretaris, J. Naber, penningmeester, J. D. v. d. Bergh, 2e penningmeester, H. J. A. van Rooijen, Th. de Graaf. lederen Maandagavond van 71/,91/, uur wordt zitting ge houden tot inleg en terugbetaling van gelden. Winkeliers Vereeniging (Goudsche). C. C. Krom, ie voorzitter, A. D. van Vreumingen, 2e voorzitter, J. G. C. Kamphuizen, re secretaris, B. Rietveld, 2e secretaris, K. de Jong Zangvereeniging „Caecilia” (Gemengde). G. van Spengen, Directeur, Mej. Nellie van Triet, accompagnatrice. G. van ’t Hoen, voorzitter, Mej. B. M. Hulleman, secretaresse, Lange Tiendeweg 14, H. J. den Uijl, penningmeester, Mej. N. van Triet, bibliothecaresse, A. Herfst. Zangvereeniging „Hosanna” (Christelijke), opgericht 20 Dec. 1904. A. van den Berge, voorzitter, J. Stolwijk, secretaris, Vest 28, A. de Jong, 2e secretaris, Mej. J. van Wijk, penningmeesteresse, Mej. A. Lugthart, 2e penningmeesteresse. Repetitielokaal bovenzaal „Concordia”, Westhaven. Werkinrichting tot Wering der Bedelarij. Het lidmaatschap wordt verkregen door de betaling van een of meer centen daags of giften. Jz., ie penningmeester, J. van der Jagt, 2e penningmeester, B. D. Grootendorst, com missaris. Afdeeling „Bureau Invordering”. K. de Jong, voorzitter, B. de Jong, secretaris, G. J. van Burk, penningmeester, J. J. Bik, secretaris-boekhouder. Bureau gevestigd Spiering- straat 83, tel. 199. Tot aanbieding van kwitanties en informaties geopend Maandag en Zaterdag 47 uur. Rechtskundig Adviseur: Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen. IJsvereeniging (Zuid-Hollandsche). Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 13 Oct. 1897. No. 41. Hoofdbestuur: W. F. Margadant, voorzitter, Mr. E. Wiersma, vice-voorzitter, W. H. J. Dicke, secretaris-penningmeester. District 10. (Moordrecht, Haastrecht, Waddingsveen, Reeuwijk, Gouda en Bode graven). Dr. S. S. Hoogstra, Gouda, districts-commissaris. Afdeeling Gouda en Omstreken. Opgericht 13 Febr. 1908. Goedgekeurd bij Kon. Be sluit van 13 April 1908. No. 55. Beschermheer Ulbo J. Mijs, Dr. S. S. Hoogstra, voor zitter, J. A. W. Braat, secretaris, N. H. van Schelven, penningmeester, A. W. van der Kleijn, J. H. de Wilde, M. Sytsma, C. Slegt, G. T. Steenland en W. G. Frederikze. Lid maatschap f i. Zangvereeniging „Zang en Vriendschap” (Gemengde) met onderafdeeling Kinderkoor. Directeur K. J. de Beun, J. Hilgers, voorzitter, A. J. v. d. Paauw, L. Willemsteeg 13, Zangvereeniging „Gouda” (Gemengde), bestaande uit het personeel der „Kon. Stearine Kaarsenfabriek Gouda”. I. IJssel de Schepper, beschermheer. Dr. J. P. Treub, eere- voorzitter, Jhr. M. E. C. U. van Doorn, eere-lid. P. Zanen, Directeur. L. van Kersbergen, voorzittter, J. J. Schneider, vice-voorzitter, C. J. IJsselstijn, secretaris, Vorstmanstraat 10, P. F. de Jong, vice-secretaris, P. Danes, penningmeester, J. Wiltenburg, vice-pen- ningmeester, C. van Ardenne, muziekcommissaris.

Adresboeken Gouda | 1921 | | pagina 74