I
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
TEL. 56.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
II
IO
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
Even nummers.
Boomgaardstraat.
Even nummers.
Oneven nummers.
Boompjes (Zie Onder de)
Boschweg.
Oneven nummers.
Bothstaat (zie P. C.)
Broekweg.
Burgemeester Martenssingel.
Buurtje.
r
2
15
120
22
24
26
30
32
Rijks Hoogere Burgerschool
2e. Burgerschool voor jongens
38
40
42
46
50
52
54
56
58
60
62
94
96
98
100
102
104
106
108
iio
112
114
TEL. 56.
2
4
6
8
10
12
14
16
18
20
i
3
9
ii
13
15
17
19
21
23
25
27
29
3i
33
35
37
39
41
43
45
51
53
55
57
59
61
63
65
67
69
7i
73
75
77
85
87
89
9i
95
64
66
68
70
72
74
76
78
80
82
84
86
88
90
92
94
4
6
8
10
12
16
l8
20
22
24
26
28
30
32
34
i
2
3
4
5
7
i
3
5
7
9
11
13
15
i7
19
21
23
25
27
29
3i
33
35
37
39
4i
43
45
47
49
53
Kleijn
Wed. M. Boot
P. Sas, smid
A. van der Klein, wegwerker
A. de Wit, straatveger
L. G. de Bruijn, kleermaker
P. J. van den Berg, suikerwerker
G. P. van Ouwerkerk
J. S. van Waas, stoffeerder
J. A. Koolmees, opperman
D. Zegers, houtzager
J. v. d. Wolf, melkrijder
J. de Groot, scheepmaker
C. Holthuijzen fabrieksarbeider
C. Vermeulen, smid
J. T. de Zeeuw, sigarenmaker
C. Blom heier
D. de Jong, fabrieksarbeider
J. H. Bohres, kleermaker
W. N. van den Berg venter
J. Koppendraaier, koekbakker
M. de Jong, stoker
J. P. Honkoop, machinist
C. Borst, koopman
E. BolWefers
K. F. Hammer, smid
Wed. P. Barneveldv. Wilgen
burg
J. van der Klis, metselaar
K. F. Hammer, kistenmaker
J. B. Jansen, los werkman
G. van der Neut, broodbakker
A. Pruijsen, arbeider
K. v. d. Wolf, los werkman
J. Nieuwenhuizen, sjouwer
A. Termaten, arbeider S. S.
H. Kammeraat, los werkman
L. van Bergen, opperman
M. J. Winkel, plateelschilder
T. van Leeuwen, metselaar
A. Blok, fabriekswerker
G. Aret, mandenmaker
H. Everling, pakhuisknecht
J. G. v. Asten, houtbewerker
D. C. Brem, heier
G. Willemse, stoker
H. Verwaal, los werkman
Wed. J. de Jongvan den Berg
A. Leeman
A. v. d. Bergde Bruijn
W. Agten, los werkman
H. Mikkers, schilder
H. J. van den Bos, los werkman
J. Bakker, sigarenmaker
E. D. Doeland, machinebankw
W. A. Sluiter
C. den Boer, meubelfabrikant
W. Knecht, agent van politie
J. Vermeulen, broodbakker
P. Janknegt, stoker
J. E. de Combe, goudsmid
J. Terlouw, baanspinner
P. W. van Asten, fabrieksarb.
E. J. Wentinck, meubelmaker
J. van Dam, arbeider
B. M. van Werkhooven, fabrieks
arbeider
J. van der Speld, opperman
D. M. Gibbon, koopman
A. Bezem, smid
C. Brands, touwslager
M. M. van Bruinessen, koopman
H. Meijer, arbeider
F. C. Wiltenburg, mandenmaker
T. van Lit, koetsier
P. C. Kuijlenburg, metselaar
H. Remeijer, bloemist
G. Alphenaar
C. Vet, huisknecht
G. van Bekkum, fabriekswerker
J. van Wijngaarden, Wed. C. de
Knegt
J. B. van der Pool, fabrieksw.
P. H. Hoolmeijer, ijzerwerker
H. van Waas, ovenist
A. van der Laan, mandenmaker
J. D. Verhoef, magazijnknecht
H. van Bruinessen, in turf en hout
P. Zandvoort, sigarenmaker
A. van Hoorn, pijpmaker
A. Bos, groententeeler
Wed. A. v. Veenv. d. F’
Wed. H. L. de JongLorjé
D. Sijl, zeilmaker
J. J. Blom, fabrieksarbeider
I. Bunschotende Jong
C. Brenkman, los werkman
G. Straver, los werkman
Pompstation
H. C. van Waas, Scheffers
J. T. L. Berkhout, meubelfabrik.
K. G. Boeren, verver
G. Bekker, houtzager
L. J. van Waas, kistenmaker
A. den Ouden, vrachtrijder
Th. Laurier,
D. de Wit, plantsoenwerker
M. H. Worst, schipper
Wed. J. A. de JongNeef
H. Vos, schilder
G. C. Hornis, opperman
H. Vergeer
D. Schinkel, koopman in lompen
F. Stolk, ijzerwerken
P Schoonderwoerd, metselaar
B. Buurman, varensgezel
J. van Bergen, los werkman
W. Boom, lakstoker
A. A. Slobbe, suikerwerker
R. Hopman, sigarenmaker
A. C. Steenwinkel, smid
W. A. v. d. Berg waker
G. Ypelaar, blikslager
J. Blom, los werkman
E. Hopman, sigarenmaker
Wed. A. M. Verwaalv. d. Hulst
G. Buurman, stoker
J. Tent, schipper
C. Blom, smid
C. A. van der Klis loodgieter
A. van Wijngaarden, scheepssmid
H. Zanddijk, tuinder
M. Verschut, metselaar
A. Tijsinger, tuinder
P. Verheij, klompmaker
W. F. Blok
M. D. van Dijk, fabriekswerker
A. IJsselstein, arbeider
W. N. van Elk, tuinman
A. Houdijk, bouwman
G. Th. van Rhijn, bouwman
D. Belt, boerenarbeider
M. Hamoen, bouwman
G. van Eijk, bouwman
G. van Eijk, bouwman
E. van Ackooij, portier
P. M. v. d. Griend, arbeider
H. J. Blok, loodbrander
J. van Rijswijk, fabrieksop-
zichter
Zeepziederij „de Hamer”