Bergplaats voor inboedels.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Complete Meubileerlng.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
TEL. SS.
13
12
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEM EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
ik, timmerman
Hofwegen, pakhuis-
l
Even nummers.
I
57
Catsweg (zie Ridder van).
Christiaan de Wetstraat.
Burgemeester Martensstraat.
W. Veerman, procuratiehouder
i
Buurtje.
i
Even nummers.
a
Bultsteeg (zie Geertje den).
i
3
4
6
Cappenersteeg.
Oneven nummers.
33
35
37
39
27
29
3’
22
24
17
19
16
17
18
19
5
7
9
20
21
22
23
24
25
26
27
15
17
19
24
26
28
J. C. Eilers, meubelmaker
B. Okkerse, schippersknecht
59
61
101
103
105
120
121
122
123
124
129
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1
3
5
7
9
II
13
TEL. S6.
5
7
9
11
13
17
19
21
23
25
41
43
45
47
49
5i
53
55
2
4
6
10
12
14
l6
l8
20
2
4
6
8
10
12
14
16
18
20
22
27
29
31
33
35
37
39
41
43
45
47
49
51
53
55
57
59
61
63
65
67
69
71
73
75
77
79
81
83
85
S. K. Hammer, los werkman
G. Zuidam, pakhuisknecht
Wed. M. SchoonderwoerdVer
haar
Wed. J. G. CasteleinBlanken
P. van Eijck, metselaar
A. de Haas, behangersknecht
Wed. J. SlingerTimbergen
P. Verkaaik, boekdrukker
H. G. Aret, los werkman
G. H. Grevenstuk, typograaf
Wed. J. Bunschotende Jong
L. van Eijk, koetsier
B. D. Boere, sluisknecht
P. G. Wagner, modelleur
M. van der Kley, inspecteur ver
zekering
A. van der Horst, timmerman
C. J. van Iperen, kantoorbediende
K. L. Hessels, ond. ladingmeester
T. Slingerland, pakhuisknecht
K. M. de Bruijn, kantoorbed.
S. A. Smid, waterstoker
Wed. B. v. Leeuwenv. Vegten
J. C. den Riet, los werkman
G. C. Koedam, koopman
Wed. v. d. Wouden—v. d. Meulen
J. Hoogendoorn, houtzager
A. M. van der Pool, kistenmaker
Wed. F. BookholtHopman
J. Gibbon, aardewerker
J. Schoonderwoerd, los werkman
C. Nieuwveld, barbier
E. van Ackooij, portier
P. M. v. d. Griend, arbeider
J. van Rijswijk, fabrieksop-
zichter
Zeepziederij „de Hamer”
J. Dijksman, machinist
J. J. Th. Kerper, timmerman
C. van Dam, kantoorbediende
M. Zuidam, kleermaker
J. C. Duchateau, winkelier
J. den Uijl, groentenhandelaar
M. L. de Jong, sigarenmaker
F. P. Oomens, timmerman
W. C. Blonk, timmerman
H. B. van Hofwegen, pakhuis
knecht
A. J. Oosterling, pakhuisknecht
W. Jansen, smid
H. Verboom, metselaar
J. A. v. d. Paauw, sigarenmaker
A. den Hertog, suikerwerker
J. v. d. Berge, chef sigarenfabriek
J. van Wingerden, metselaar
A. Brunt, schilder
W. Jonker, kellner
J. van Loon, timmerman
G. Bomhof, tuinman
W. M. Loendersloot, fabr.arbeider
J. Stolwijk, fabrieksarbeider
G. N. de Jong, aardewerker
D. van Straaten, banketbakker
J. L. Kuis, suikerwerker
A. G. v. Willigen, portier
Wed. J. van der Poolvan Es
C. de Vries, arbeider
J. den Os, sigarenmaker
C. de Korte, timmerman
J. de Pater, bakkersknecht
J. L. Kuis, suikerwerker
J. P. Boot, houtdraaier
J. de Groot, bakkersknecht
L. J. M. Mimpen, loodgieter
A. Verstoep, arbeider
C. H. de Weger, kantoorbediende
J. A. Reijerkerk, tapijtwever
G. J. van Willigen, tuinman
P. G. Repko, lithograaf
H. C. Edauw
J. A. P. van Mackelenbergh, com
mies ter Seer.
A. Govers, onderwijzer
J. Geverink, directeur N. V.
D. A. Goedewaagen, fabriekant
A. M. van den Steenhoven, boom-
kweeker
E. van Dantzig, koopman
A. J. M. Jansen, hoofd eener school
H. den Boer, boekhouder
F. Eksteen, ass. direct, waterleiding
T. A. J. van Catz, fabrikant
L. Koole, architect
Wed. P. C. CleijndertKroon
A. R. P. A. van Heiningen, Adj.
Comm. insp. 1. O.
S. A. Rochat, rijksontvanger dir.
bel.
L. G. A. Veldt, kaashandelaar
W. H. Polet, onderwijzer
K. Bouma onderwijzer
D. Bijlsma, hoofd eener school
M. Gelijns, hoofdcommies ter Seer.
2e. Burgerschool voor jongens
C. van Tongerloo, koopman
A. van Erk, fabrikant
T. van der Heijden
D. Stuurman, architect
P. Verdoold
T. L. Boegheim, pakhuisknecht
P. Berlijn, fabrieksarbeider
A. Schriek, ladingweger S. S.
H. H. Terbeek, los werkman
A. Perdijk, weger kaarsenfabriek
D. Castelein, houtdraaier
Wed. G. Veenendaalde Wit
C. H. Bardelmeijer, timmerman
Coornhertstraat.
Oneven nummers.
K. van Wijk, ambt. dir. bel.
A. L. SchellingsThomassen
H. Boumans, bleeker
H. C. de Man, chauffeur
B. J. Groeneveld, houtzager
A. S. Bizot, plateelschilder
F. W. J. A. van Zadelhoff, kantoor
bediende
J. H. Brink, houtbewerker
A. M. Creemers, agent van polltie
S. C. van Loon, sigarenmaker
Even nummers.
L. van Herk, los werkman
J. Wassing, meesterknecht
J. P. Bruikman, broodbakker
M. G. van Leeuwen, kantoorbed.
A. F. W. de Rooy, sigarenmaker
M. Hendriks, steenhouwer
C. J. Helmond, sigarenmaker
L. A. van der Klein, meubelmaker
H. Laurier, pijpmaker
H. Furrer, brievenbesteller
H. C. J. Nieuwenhuizen, sigaren
maker
E. van Ruiten, sjouwerman
J. van Ewijk, timmerman
L. Slootjes, telefoonwerker
Cornells Ketelstraat.
Oneven nummers.
B. Klein, schoenmaker
W. de Gruijl, blikslager
D. Vergeer, plateelschilder