Bergplaats voor Inboedels.
fc
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Complete Meublleerlng.
9°
3°
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
26
27
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
5i
78
110
Even nummers.
Even nummers.
120
Groeneweg.
Oneven nummers.
25
1
3
5
107
109
96
100
106
108
28
30
32
81
83
85
87
89
91
27
29
31
33
30
52
54
56
58
60
62
7
9
II
13
21
23
33
4
6
8
10
14
16
18
20
24
35
37
39
41
43
45
78
80
84
86
88
92
94
35
37
39
41
43
45
47
49
51
53
55
57
59
61
67
69
71
73
75
77
79
6
8
10
12
16
24
26
32
34
15
17
»9
21
33
34
38
44
48
52
54
56
58
60
62
64
68
74
76
5
7
11
19
53
57
59
61
63
67
69
73
75
77
79
83
85
87
89
91
95
97
IOI
103
105
64
66
68
70
72
74
C. van Tongerloo, winkelier
W. de Wijs, heeren confectie
J. v. Vliet, sigarenmaker
C. J. van Eijk, kleermaker
M. de Gans, kaashandel
Wed. C. v. d. Berg, winkelierster
J. J. van Hoff, caféhouder
W. F. Cornelissen, slager
K. Wessels, boekbinder
TEL. 56.
Gebouw Jongelingsver. „Daniël1’
A. Schriek, schilder
M. J. van Vliet, broodbakker
Mej. E. E. Sandmann
W. van Dort, in garen en band
L. A. van Collem, vleeschhouwer
P. M. Both, hoofd eener school
School voor Chr. Nat. Onderwijs
A. M. Ardon, schilder
Ga. Ea. Vuisting
A. L. v. d. Hoorn, rijwielhersteller
D. Ooms, wijnhandelaar
C. van Dijk, waterstoker
C. Noordegraaf, kruidenier
W. C. van Oei, broodbakker
W. den Boer, kaashandelaar
C. Moerman, bloemist
Pa. Ca. de Mol
Job. G. de Mol, onderwijzeres
P. Berhouwer, gem. werkman
G. A. Houtman, slager
L. Gompers, koopman
R. J. Vuijk, broodbakker
Ae Hoogerwaard
C. Huisman, kapper
J. J. Maree, smid
P. Blazer, tabakshandelaar
I. Bik, afd. chef fabriek
J. K. C. Mantz, reiziger
H. L. Klingen, kleermaker
W’ed. A. J. N. MenetLugthart
Firma W. F. de Jong, ververij
D. de Jong, schilder
Wed. L. BegeerBik
J. Hofstede, machinevetter
Wed. W. MatholCoomans
E. Langerak, terrazzowerker
Wed. K. de JongOpschoor
C. Dijksman, smid
A. Schoonderwoerd, sigarenmaker
H. Leerintveld, machinedrijver
S. van Eijk, los arbeider
G. Stoppelenburg, schoenmaker
P. van der Velden, werkman
J. v. d. Hout, suikerwerker
A. Hoogerdijk, timmerman
J. Jongeneel, expeditieknecht
G. Soet, koperslager
J. B. Sterenborg, broodbakker
Th, C. Holman, koopman
G. Sibbes, fotograaf
74a I.. Zijdeman, houtdraaler
74b A. Schouten, rijwielhersteller
74c J. Verhey
74d G. Verweij, agent van politie
T. van der Neut, grafmaker
Groenendaal.
Oneven nummers.
Wed. M. van Vliet, tapster
K. Zandvoort, koopman
J. W. de Bruin, kuiper
Mej. de BruinNagtegaal, in ma
nufacturen
D. A. van Oije, blerhandel
G. Teekens, vleeschhouwer
G. E. van Ham, zaalopzichter
J. C. den Boer, koopman in gel-
dersche waren
J. v. d. Beek, koekbakker
A. v. Gooi, koekbakker
A. van Deth, goud en zilver
W. M. Hendriksen, koopman
A. den Broeder, In geldersche
waren
Mej. J. W. v. d. Kraats, In sigaren
M. Helnstman, koopman
J. van Dam, fabrieksarbeider
Ca. de Bruin, in manufacturen
Wed. A. MullaartBlazer
P. Jansen, vleeschhouwer
J. A. Roepers, schoenmaker
Wed M. van EijkNoordeman
J. M. Heij, los werkman
H. Hamerslag, koopman en ja-
louziemaker
L. de Mol, fabrieksarbeider
E. van Hemert, timmerman
L. Edelman, boomkweeker
JJ. van Hofwegen, metaalbewerker
B. Zeelte, zaalopzichter
Wed. W. BoekraadStreef land
C. Lapoutre, zeepfabrikant
45 boven W. J. Borst, behanger
G. S. van Dijk, timmerman
J. W. v. Balgoij, melkboer
A. J. Koemans, kleermaker
P. Bruynjé, caféhouder
A. J. den Boon, melkboer
W. A. Kaars, spekslager
J. Muurling, winkelier
C. J. M. v. d. Eng, magazijnkn.
P. Boot, houtdraaier
C. Verschut, lijkdrager
J. Horneman, veehandelaar
C. v. d. Slik, kleermaker
Volksbadhuis
C. Verkroost, wagenmaker
Kaaspakhuis fa. Knoors Co.
J. H. v. d. Vegt, schoenmaker
J. A. Jongeneel, sigarenfabrikant
B. J. van Dam, reiziger
N. J. Mokveld, smid
M. T. L. de Jong, stoffeerder
C. N. v. d. Post, slager
Wed. C. E. Verloopde Wilde
H. W. B. Michgelsen, smid en
winkelier
Wed. N. v. d. Poolv. Heek
E. C. van der Kleij, tuinarbelder
H. D. Janssen, smid
J. C. Koole, meubelmaker
Wed. W. F. Meijer, dir. werkin
richting
R. van Schaik, gemeentewerkman
T. Terlouw, wissellooper
C. Jongkind, monteur
A. van der Wal, arbeider
A. van Tijn, dansonderwijzer
J. Spoor, vleeschhouwer
P. v. Leeuwen, timmerman
J. W. Koot, sigarensorteerder
L. Koot, timmerman
O. Verhart, pakhuisknecht
C. Blonk, winkelier
Th. Steenwinkel, schoenmaker
P. Snel, kastelein
Wed. P. Vermij, brandstoffen
Ja. Ma. Vergeer
D. Furrer, barbier
C. A. Korevaar, plateelschilder
J. Bosman, schipper
T. A. Leeflang, touwslager
T. Dekker, stoffeerder
R. C. de Bruin, melkboer
G. Middelkoop, arbeider
Wed. C. Boerede Gilde
M. L. v. d. Berg, fabrieksarbeider
T. N. Zeverboom, suikerwerker
A. de Groot, fabrieksarbeider
Ph. den Hertog, blikslager
W. C. Langeraar, sigarenmaker
TEL. 56.
C. Verstoep, kantoorbediende
P. J. Anker, houtdraaler
P. J. Snel, barbier
Mej. Lena Houdijk
H. J. M. Alblas, oliebewerker
A. Postmus, timmerman
P. J. Tempelman, terrazzowerker
A. de GruU, sluisknecht
J. Grendel
G. H. Roelofs, kleermaker
NAMEN EN BEROEPEN.