37
36
I
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Complete Meubileering.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
teu. se.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie.
Bergplaats voor inboedels.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
199
Even nummers.
gas-
S.
32
96
4
58
Kattensingel.
3
I
I
22
24
26
28
30
60
62
70
72
74
76
TEL. 56.
98
100
102
104
I06
I08
no
112
114
118
120
122
124
126
128
130
33
34
37
39
I
3
5
2
4
6
8
14
16
20
34
36
38
42
44
48
54
56
64
66
68
132
134
136
78
80
82
84
88
90
92
94
96
16
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
29
3°
31
32
35
36
78
82
84
85
87
89
91
92
93
94
95
5
13
2
4
4
5
6
7
8
10
12
13
14
15
4°
41
42
43
44
45
46
48
50
51
52
53
54
55
56
57
58
61
62
64
65
66
70
71
72
74
75
76
76a
77
Wed. L. JaspersSchrave,
bleekerij
A. J. Spaas, koopman
C. Koeman, kaashandelaar
Wed. J. de JongMesser
J. van Zutphen, kantoorbediende
H. de Hoog, motorschipper
K. J. de Benn, touwspinner
H. de Jong, kistenmaker
H. D. Boot, kantoorbediende
D. de Jong, behanger en stoffeerdj
J. P. J. Ahsmann, hoofd eener
R. K. school
W. van der Weerdt, bakker
J. van Leeuwen, bedrijfsleider
Keizerstraat.
Oneven nummers.
N. J. Montagne, bedrijfsleider
coop. ver. „Ons Voordeel”
A. Zegveld, smid
J. Ferwerda, scheepmaker
G. C. van Eijk, kaashandelaar
N. V. Kaashandel Mij. „Gouda”
C. J. Hoogeveen, in sigaren
R. K. Henkel, onderwijzer
M. Baas, melkboer
Q. J. M. Heins, zeilmaker
Bleekerij
J. H. Steinbach, teekenleeraar
P. Th. Boumans, bleeker
J. B. Biezenaar Jr., in effecten en
assurantiën
Wed. C. ZuidamRijnders
M. Weiss, ing. plateelfabriek
A. J. Kouwenberg, klerk
fabriek
J. H. de Wilde, aannemer
J. Dunker, chef de bureau R. v. A.
H. J. A. Tieleman, tabaksbewerker
J. D. Verkerk, tabaksbewerker
Aa. Ma. van Zanten
B. H. v. d. Werve, deurwaarder
M. Oskam
Sociëteit „Vredebest”
E. J. van Arnhem, letterzetter
H. Th. M. Hendriksen, winkelbed.
Ja. Blonk.
A. N. Cattel, winkelier
Kees Faessens Rolwagensteeg.
Oneven nummers.
T. Knor, fitter waterleiding
A. Dullemont
G. J. v. d. Laan, fabriekswerker
Even nummers.
W. den Edel, sjouwer
J. Snaterse, fabrieksarbeider
K. Jonkheid
D. Nieremeijer, kruidenier
C. W. F. Hofman, fabrieksarbeider
G. J. de Bruyn, winkelier
L. W. Veen, plateelschilder
W. den Hertog, winkelbediende
Wed. A. M. P. v. Raaijde Jong
L. J. Blok, timmerman
J. Hooimeijer, sigarenmaker
J. M. Hooimeijer, sigarenmaker
N. Bruijniks, rijwielhersteller
F. Leijs, fabrieksarbeider
D. L. Broer, arbeider
A. den Hollander, schipper
C. van Vliet, landbouwer
A. J. van Vliet, landbouwer
H. A. Jaspers, bleeker
W. Bardelmeijer, timmerman
H. Both, fabrieksarbeider
J. M. Smits, poelier
S. Oosterling, ambtenaar S.
J. T. Kerper, orgelmaker
Wed. J. C. de GoeyKool
C. van Nidek, pakhuisknecht
P. A. Willemse, bleekersknecht
F. G. v. Schaick Zillesen, opera
teur Bioscoop
M. J. A. Houdijk, kaashandelaar
A. J. Dessing, in bouwmaterialen
J. P. Dessing, aannemer
N. Mogendorff, koopman
N. M. Engelbregt, kantoorbed.
A. de Groot
N. van der Sprong, caféhouder
K. Dekker, pakhuisknecht
B. B. v. d. Sprong, vleeschhouw.
Raad van Arbeid
Kantoor Rijksbelasting
Registr. en Domeinen
H. Steketee, belasting ambtenaar
J. Rem, kaashandelaar
D. v. d. Tooren, suikerbakker
C. J. Sluiter, sigarenmaker
Wed. T. J. SwanenburgSanders
P. J. Bijlo, onderwijzer
Mej. C. K. van Oudheusden, muz.
onderwijzeres
P. Kulik, timmerman
W. G. Fredrikze, reiziger
J. Baan, boerenarbeider
Wed. J. van LeeuwenNobel
J. Jonkheid, reiziger
H. Gijzenij, kantoorbediende
G. Hoogendoorn
C, F. P. B. C. Streefkerk, kantoor
bediende
Wed. W. Breedijk
A. C. van Berkel, redacteur N. Z. H.
W. Hoonhout, boekhouder
C. Schenk, pakhuisknecht
62a A. H. Sparnaaij, brievenbesteller
62b J. Spoel, sigarenmaker
K. G. van Buuren,
D. van der Weijden, behanger
C. J. den Hertog, bouwkundig
opzichter
Wed. J. Sanders
D. Hamerslag, timmerman en gla-
zenwasscher
C. Bakker, kantoorbediende
P. K. v. d. Burg
L. S. Cats, koopman
J. H. Rijnhout, tuinman
C. Nederhof, koopman
C. J. Kok, schipper
R. Lammerts, varensgezel
P. Boumans, bleeker
N. V. Goudsche Machinefabriek
P. A. Happel, kantoorbediende
A. Scharloo, reiziger
Wed. J. de JongWeyman
Wed. Th. Spruitvan Rhijn
Gez. van Eijsden, in modes
H. J. Mulder, drukker
Mej. H. H. Kortenoever
Ae Outermans, onderwijzeres
A. Visser, onderwijzer
J. Reneman, gross, in kol. waren
A. Jonkheid
G. Maas, onderwijzeres
W. M. de Jong
A. W. van der Kleijn
J. Bol, pakhuismeester
T. Sap, geref. predikant
J. W. de Roon, schoenmaker en
koster
A. van Wijk, koopman
J. Bokhoven, aannemer
I. Mogendorff, koopman
G. P. van Welzenis, kleermaker
H. J. Thorborg, depothouder
A. Oudijk
Mr. W. M. van der Hoeven
K. Annaars, vrachtrijder
Th. H. Broekhuyzen, houtbewerk.
A. Verdouw
A. M. Spee, metselaar
W. B. Streefland, steenhouwer
C. Riehl, kurkenfabrikant
J. L. van Eijk, kaashandel
J. van der Voorde, chauffeur
Wed. J. B. van CatzThier
A. W. Goossens, fabrikant
Wed. J. de Kleijn
C. J. Weurman, bankwerker
N. H. Meulman, procuratiehouder
C. E. A. van As, kantoorbed.