53
Bergplaats voor inboedels.
1
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47.
Complete Meubileering.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
9°
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
52
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
BEROEPEN.
EN
NAMEN
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN
EN
BEROEPEN.
Nieuwe Markt.
248
203
205
197
199
207
209
213
215
221
225
227
229
231
235
239
150
154
156
158
160
162
164
166
168
370
172
’74
376
378
382
384
386
388
’94
396
398
202
204
206
208
230
232
2’4
238
220
224
228
230
232
234
236
238
24O
242
244
246
TEL. 56.
330
332
I7I
173
377
179
185
387
189
I9I
195
2
4
6
8
30
32
14
16
l8
20
22
24
3°
32
36
38
40
42
44
50
52
54
56
58
60
62
64
66
68
70
72
74
76
78
80
82
84
86
88
92
96
102
104
3 06
3O8
330
332
334
338
320
328
330
332
334
336
138
340
342
344
346
348
3
9
30
33
32
250
252
254
256
258
260
262
266
268
270
272
274
276
278
280
282
284
286
288
290
292
294
296
298
300
302
304
306
308
i 316
318
322
328
Th. J. de Ruwe, onderwijzeres
Wed. D. Graatsma—Blesgraaf
P. Nobel, slagersknecht
Leger des Heils
T. N. M. Kramer, suikerwerker
J. P. Scholten, groentenhandelaar
J. van Roon, los werkman
Wed. Th. W. de Keijzer
J. A. Smitskamp, stoker
H. J. Verblaauw, gemeente werk
man
S. de Jong, sigarenmaker
Ja. van Balen
J. G. Stalenberg, winkelier
’t Harterf
J. Hofstede, vrachtrijder
H. Sipsma, los werkman
K. Verhagen, stoker
A. M. Heij—de Jong
F. van Waas, schilder
P. Tom, touwslager
Wed. H. Hofstede
L. de Heij, melkverkooper
A. de Heij, pakhuisknecht
J. Verhoef, magazijnknecht
J. van den Heuvel
Wed. C. J. HordijkPaling
A. Broekhuisen, koopman
J. de Vrind, koperslager
L. de Vrind, petroleumventer
S. Israel
R. van der Louw
W. Blom, los werkman
Wed. G. Boerde Haan
Wed. KruijsheerKleijn
R. Zandvoort, koopman
P. van Leeuwen, kruidenier
E. Radix, metselaar
Wed. G. F. Massar
A. Bakker, schipper
A. de Bruin, bakker
P. Overduin, slager
W. v. d. Hoeven, besteller
T. C. Boot, koopman
E. van Beuzekom
Wed. H. van Hamvan der Staal
J. A. de Peer, agent in wijnen
Cinq-Hofje
A. G. v. d. Wal, reiziger
Wed. G. v. d. WalKoppendraaijer
Wed. D. Schaap—Schouten
TEL. 56.
Ca. Roepers
Wed. L. Melkert
Ja. Ruis
Wed. BlokScharleman
Wed. P. J. Hooftman—Gravesteijn
Ha. Belonje
Wed. G. Zorgman
D. C. van den Wildenburg
P. Batenburg, hofmeester
Ga. Hortensius
Wed. J. van Gent
Wed. HoosbeekSpieringshoek
Wed. NieuwveldWiegman
Chr. Gijsberthofje
Wed. W. van EijsdenSchenkel
Wed. van DeuzenSchinkel
Wed. W. H. KnapenSlaghuis
Wed. J. LouwerenburgRolloos
Wed. B. TerscheggetVerhaar
A. Sa. Verhoek
Wed. A. de Bruynv. d. Kleijn
Wed. de JongBruijniks
C. Reurings, commissionnair
A. H. Kulik, metselaar
P. van Dam
J. J. Verbij, timmerman
D. Sibbes, plateelbakker
E. Bout, schoenmaker
School voor g. 1. o. no. 3
T. J. van Dijk, metselaar
J. G. Wout, brugwachter
C. Janssen, schilder
R. Lakerveld, machinist Elec-
trische centrale
Th. van der Linden, bakkersknecht
J. L. van der I.inden
Wed. J. SchumerSpierenburg
G. N. v. Draanen, los werkman
R. van den End, schipper
Drukkerij Koch Knuttel
J. Overkamp, timmerman
J. de Gruijl, verlakker
P. van den End, schipper
K. Verhoog, pakhuisknecht
T. Willemse, arbeider
Wed. A. H. DoornikSchouten
M. L. van der Heydt, plateelschilder
A. van der Laan, turfschipper
Wed. P. Snoeij
A. van Waas, magazijnknecht
P. A. Voorkamp, schilder
W. Castelein, los werkman
W. Bakker
Fa. Binee
H. Langeraar, koekbakker
J. Boekamp, schilder
Sa. Bokhoven
L. van Wingerden, metselaar
L. Manschot, behanger
G. E. M. de Zeeuw
G. Ouweneel, schipper
P. A. Luiten, reiziger
W. van Willigen, fabrieksarbeider
D. Schouten, kassier
Even nummers.
Wed. A. J. NijhuisLouwerler
K. Schouten, in brandhout
A. J. J. Groeneveld, bleekerskn.
A. J. J. Groeneveld, Jr., los werkm.
D. Louwerier, arbeider
C. den Ouden, koetsier
B. Groeneveld, pijpmaker
P. Ratten, opperman
P. Ratten, plateelwerker
A. de Gruil
D. Geerlof, opperman
P. Swanenburg, tuinier
J. de Jong, werkman
J. A. Brenkman, colporteur
Wed. P. v. EijkBarneveld
Wed. A. J. VerhaarTier
P. C. van der Laan, stoker
Wed. B. Meyer-Stern
E. M. A. Ehlert, los werkman
P. A. den Edel, koopman
H. A. J. Bron, stoker
A. de Jong, los werkman
C. Verheul, schoenmaker
J. M. Flux, pakhuisknecht
A. J. Kuijf, varensgezel
P. v. Raffen, meubelmaker
D. P. Alblas, spoorwegwerker
L. Plomp, bakker
A. Vergeer, opperman
D. Goudriaan, fabriekswerker
J. J. H. van Hillen, fabriekswerker
W. van Oosten, bleekersknecht
J. v. d. Heuvel, stationskruier
E. Wetzel, monteur
J. de Mooij, opperman
W. J. van Velsen, varensgezel
W. de Gruijl, touwspinner
H. J. Neef, pakhuisknecht
H. J. Antonisse, sergeant
H. J. Bennis, werkster
Neutrale School
N. T. v. Duijn, pijpmaker
C. C. van Willigen, schilder
J. Stolwijk, melkboer
A. van de Water, aardappelhand.
S. Swart, melkslijter
G. Dazler, smid
A. M. Verkaaik, pakhuisknecht
F. H. PronkVerzijl
D. de Jong, fabrieksarbeider
M. Mallon, boekdrukker
A. Verkaaik, barbier
Luthersch Hofje
Wed. M. Friev. d. Wittenboer
Wed. van HamEngelbregt
J. D. de Vos
Wed. K. v. d. Linden—v. d.Pool
T. Tuinder, los werkman
S. Boot, opperman
Wed. H. Brouwer
Wed. A. Moleveld
Wed. H. C. Klopper
A. Geurts, smid