FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Complete Meubileering.
„5
5°
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
5°
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie.
Bergplaats voor inboedels.
GEBR BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
6i
60
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
133
135
Prinses Julianastraat.
De Punt.
Prins Hendrikstraat.
Oneven nummers.
17
Raam.
Oneven nummers.
Duin
117
lig
121
123
125
127
I
3
5
F. Weil, gem. bode en marktmeester
J A. van Leeuwen, pottenbakker
D. Schotel, stoffeerder
Wed. W. SchotelMeininger
G. J. de Wit, ambt. R. v. A.
46
48
52
54
56
58
60
62
14
16
TEL. 56.
59
61
63
32
34
40
42
44
46
52
54
58
60
62
64
66
68
70
72
94
96
98
100
102
104
I08
no
112
114
116
118
120
122
124
J. J. Hogendoorn, hoofd der school
voor v. g. 1. o.
N. H. van Schelven, molenaar
2
4
6
8
10
12
27
29
3i
33
35
37
65
67
69
7i
73
75
77
79
81
83
85
87
89
91
93
95
97
99
lor
103
105
107
109
in
113
1
3
7
9
13
15
7
n
15
17
19
39
41
43
45
51
53
55
57
74
76
78
80
82
86
88
90
92
3
7
9
n
13
15
17
19
21
23
25
4
6
8
ro
12
14
t6
18
20
22
24
26
28
21
23
25
29
J. Göbel, kantoorbediende
W. C. de Waal, magazijnknecht
P. Bakker, letterzetter
C. D. Veen, kantoorbediende
G. Brouwer, opperman
K. Kramp, schipper
M. Nijhof, bedrijfschef
H. Kraak, agent van politie
A. de Groot, letterzetter
Algemeene begraafplaats
H. Verbeek, grafmaker
J. Blok, grafmaker
J. C. Vreeswijk, schilder
Wed. W. J. Oosterling
G. de Keizer, pottenbakker
P. G. van Willigen, timmerman
F. van den Berg, zagenvijler
G. W. Nederend, los werkman
J. P. Bakker, sjouwerman
Ha. Bakker
J. Kok
C. van den Berg
F. Stuurman, opzichter kaarsenf.
P. Hoedemans, loopknecht
J. Verkaik, letterzetter
A. de Gruil, fabriekswerker
J. Rijnhart, verlakker
Wed. P. J. RevetKelder
W. A. Nonner, plateelschilder
J. de Hoog, schipper
F. Anker
G. T. Peereboom, bouwk. opzichter
W. J. Imholz, typograaf
G. A. van Kooten, machinebank
werker
F. Raaymakers, fabrieksarbeider
P. W. Futselaar, laboratoriumkn.
G. N. van Leeuwen
L. A. Wiltenburg
W. Brandsen, kapper
P. M. Happel, modelleur
A. de Jong, fabrieksarbeider
W. G. Boot, brievenbesteller
W. Groeneweg, turfhandelaar
J. van Straaten, schilder
C. Beerthuijzen, los werkman
L. Beerthuijzen, los werkman
D. Kemp, arbeider
H. L. Lakerveld, scheepmaker
J. Cattel, pakhuisknecht
W. Hoogendoorn, broodbakker
A. C. de Kroon, agent levensverz.
B. B. Verkerk, schipper
H. J. Verheij, bakker
J. van der Vlist, pakhuisknecht
W. Nieuwveld, fabrieksarbeider
Ja. Sluijter
C. Verhoef, verver
F. Flux, schoenmaker
J. Kors, houtzager
P. Blok, smid
A. de Kroon, blikslager
J. M. Gretser, rijkszuivelcontroleur
J. A. Flux, groentenboer
H. J. Rabouw, loodgieter
D. de Weger, magazijnknecht
H. van der Jagt hoofd openbare
lagere school no. 7
Wed. J. PootDekker
Even nummers.
P. T. Snel, pakhuisknecht
Th. Snoeij, schakelbord wachter
J. van den Nieuwendijk, bleeker
P. C. L. Mounier, scheepmaker
R. Backer
G. van der Kaa, touwslager
G. van Bekkum, machinist
G. W. ten Hove, fabrieksarbeider
C. J. van Leeuwen, sigarenmaker
B. M. Spek, werkman
C. J. Reebeen, fabrieksarbeider
J. den Hertog, kistenmaker
Wed. Boon
D. L. Kerkhof, fabrieksarbeider
Wed. P. van LeestPot
C. v. Treijen, schipper
D. de Pater, pottenbakker
J. F. v. d. Kind, fabrieksarbeider
Wed. J. van Litvan den Bosch
H. Bonman, broodbakker
D. van den Broek, pakhuisknecht
C. de Jong, metselaar
Th. C. Hartveld, melkventer
C. Vennik, boekhandelaar
J. L. Janknecht, sigarenmaker
P. Kalkman, schipper
J. v. d. Kemp, magazijnknecht
H. van der Kemp, winkelbediende
H. Bennis, los werkman
H. de Jong, fabriekswerker
J. W. H. C. v. Staveren, decoratie
schilder
Wed. M. van Heijningen
H. L. Steenwinkel, besteller
J. J. Hageman
Wed. J. A. v. Leeuwenv.
Wed. H. van den End
Wed. J. Mourikden Butter
P. J. Blom, smid
H. Leeuwenhoek, verver
A. C. Zwambach, meubelmaker
TEL.. 56.
C. van Ouwerkerk, letterzetter
P. Bakker, fabriekswerker
J. Abbema, kolenrijder
G. J. de Mol
C. v. Willigen, bakkersknecht
J. K. Lankhorst, pottenbakker
N. K. Keiler, siroopkoker
F. A. Verkley, koetsier
J. A. van der Kleij
B. J. Leeflang, bakkersknecht
J. Boot, blikslager
G. de Bruin
A. van VI a ar dingen, heler
A. Bos, groententeler
H. D. v. Niekerk, voerman
G. Stolk, letterzetter
C. Broere, bootkapiteln
G. Brauns, bleekersknecht
J. G. Zijleman, weger
B. de Groot, timmerman
A. v. d. Laan, schoenmaker
J. Eykhoff, stoker
C. Slingerland, bootkapitein
W. van Oudshoom, koopman
W. F. Rodenburg, kantoorbed.
P. de Jong
C. A. van Hoff, machinist
H. Hilgers, schipper
Wed. P. de Jongde Loo
H. Spee, handelsagent
Pijpenfabriek
O. A. v. d. Want, pijpenfabrikant
W. van der Wal, kapitein sleepb.
M. Ravesteijn, fabriekswerker
C. de Hoop, bakker
M. Boegheim, wissellooper
P. Hooimeijer, bakkersknecht
W’ed. C. van den Hondel
Wed. A. Schouten
F. van Hofwegen, los werkman
A. Roos, boterhandelaar
W. C. Luynenburg, timmerman
L. Nieveld, handelsagent
P. Danens
A. A. van den Berg, heibaas
J. K. Slootweg, metselaar