78
79
I
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Complete Meubileering.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie.
Bergplaats voor inboedels.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
62
Veerstal.
Driesten,
kantoor-
Turfsingel.
69
Varkenmarkt.
102
36
104 J. A. Dorland, firma Wed. Knox
Veerstal (zie Nieuwe).
37
Veerstraat.
H.
142
Verlaat (zie Moordrechtsche).
I
7
122
128
132
134
118
X2O
IO6
I08
80
82
84
4°
41
18
19
20
21
22
23
26
27
29
32
5
6
7
8
9
16
20
22
72
74
76
78
64
68
70
25
28
II
12
13
14
15
18
8
9
10
70
72
73
74
75
76
77
10
11
12
13
14
15
16
17
1
2
3
4
TEL. 58.
24
28
3°
32
34
86
90
92
TEL. 56.
I
2
3
4
5
6
7
8
9
10
II
3
5
9
ii
2
4
6
8
12
14
19
20
21
22
23
24
Oneven nummers.
Wed. C. W. van de VeldeSmits
J. Th. Imholz, havenmeester
J. Havezaad
J. P. Göbel, sluismeester
140 A. Punt, winkelier
Wed. E. KortenoeverBurgersdijk
49
51
52
53
54
59
60
65 J. de Gruijl, magazijnknecht
66 J. van -"-1
6768 Corns. Jonker Zoon, aardewerk
fabrikant
Wed. A. VerzijlSteenwinkel, win
kelierster
P. Pannevis, dir. sleepdienst
A. J. Sas, smid
W. N. van Geelen
G. van ’t Hoen, kantoorbediende
Mej. Ma. Nachtegaal
S. A. de Zeeuw, banketbakker
W. Heij, pakhuisknecht
W. G. van
bediende
C. J. Bakker, behanger
A. C. Cosijn, collecteur staatsloterij
M. Verkerk, schoenmaker
W. de Ven
L. P. Oosterbeek, melkboer
Wed. M. J. Bonman
H. L. de Knoop, in brandstoffen
A. F. C. Nolte, reiziger
D. van Oudshoorn, letterzetter
Wed. E. Ouweneel
E. Souffré
Wed. G. van Dort
Gez. van Dort, in modes
F. G. Götte, chef sigarenfabriek
G. van Ardenne, broodbakker
Wed. W. F. de Jongvan den
Broek Humfrei
Wed. J. GrendelSpeld
Wed. H. Prevoo
L. Mollema, blikslager
J. IJsselstein, dekknecht
D. Smal, blikslager
H. Hooimeijer, smid
A. M. Wassing, tuinder
H. Kloos, reiziger
G. Sloof, stoelenmatter
W. de Bruin, los werkman
J. van der Zouwen, magazijnmeest.
C. Vermeulen, koetsier
94 Wed. J. GrendelSpeld
96 Wed. C. van StraalenVos.
98 M. G. Begeer
100 H. van der Zwalm, commissie-
kooper
W. B. Borrie, hulpcommies belas
tingen
L. J. Smeets, Inspecteur belasting.
lyviiauu, iimid vveu. ivnoX
Dortland
Kantoor Drukkerij Koch Knuttel
C. Oskam, commissionnair in kaas
112 A. L. J. van der Veer, winkelier
114 C. Broer, boomkweeker
G. Prince Zonen, fabrikanten
W. F. Heshusius, directeur midden-
standsbank
A. Bertheux, commissaris v. politie
A. J. J. Vos, papierhandel
C. J. de Gruijl, expediteur
J. de Jong, oliehandel
136 Firma J. v. d. Linden, oliefabriek
138 P. Roos, koopman
Mevr. Weijervan Trotsenburg
Even nummers.
A. Overeijnder, lijnkoekenmaker
F. in ’t Hout, bakker
F. Meilof, -winkelier
J. G. van der Pool, biezentrekker
A. van der Velden, caféhouder
A. M. Nobel, winkelierster
W. Muijlwijk, schipper
W. J. Endenburg, onderwijzer
N. A. den Edel, sigarenwinkel
D. van Wijk, winkelier
J. van der Meijden, machinist
J. van Muijen, winkelierster
J. M. Endenburg, timmerman
J. F. Revet, zeilmaker
J. J. van Loon, caféhouder
J. van der Heeft, winkelier in
brood en koek
A. J. Sas, caféhouder
J. van Maurik, los werkman
C. van der Meide, suikerwerker
Wed. J. den Oudsten
W. J. de Kedts Houtman, los
werkman
C. van Harten, pottenbakker
C. Broer, sigarenmaker
M. H. Tijbout, sigarenmaker
C. Backers, sigarenmaker
Wed. G. Lakerveldvan der Heij
A. P. Rodenbach, loopknecht
J. F. de Vroom, timmerman
A. IJpelaar, sleepersknecht
A. Verschoor, ijzerwerker
Wed. F. Cozak
J. Schouten, sigarenmaker
C. den Haag, kuiper
J. J. van Duuren, sigarenmaker
Wed. M. A. Heerkensvan Asten
M. A. Heerkens, grondwerker
H. Walthie, los werkman
M. de Wit, kantoorbediende
G. J. van der Hee, voerman
H. v. d. Brink, meubelmaker
M. P. A. Karstan, vrachtrijder
J. van Galen, fabrikant
Wed. H. Bezemer
C. van Wilgen, melkbezorger
W. H. Bellaart, touwfabrikant
W. van Heiningen, sergeant in-
fantrie
H. Verloop, commissionnair
C. J. van Heijkoop, steenkolen
handelaar
Q. J. M. Heins, zeilmakerij
Wed. J. van Maaren—Kleijweg
J. Jappes, smid
W. J. Rietveld, los werkman
A. Lankhaar, schipper
R. Over de Linden, sleepbootkapi
tein
Wed. Th. Romijn, melkhandel
P. Kooy, boodschaplooper
M. Dubbeld, melkontvanger
D. W. W. van Haansbergen, Dir.
textielfabriek
M. van Hesse, smid
W. van den Berg, zaalopzichter
J. L. Nobel, pottendraaier
P. R. Peek, kappersbediende
W. Nobel, brievenbesteller
J. van Breukelen, meesterknecht
Melkinrichting
Goudsche Melkinrichting
A. ten Bruggencate, werktk. ing.
29 Goudsche Machinale Garenspinnerij
30 M. Vriesema, concierge
H. Futselaar, tuinman
38 H. de Heide, pakhuisknecht
A. den Hollander, fabrieksbaas
A. W. v. d. Graaff, bakkerskn.
47 N. D. Gravesteijn, fabrikant van
Nortonputten
48 W. J. van Eik
P. A. Klaverveld, kleermaker
E. H. van Mild
C. Lafeber, leeraar M. O.
P. Snoeij, rijwielhandelaar
C. P. Luijnenburg, los werkman
Wed. A. van BreukelenRomeijn
C. v. Wijngaarden, melkslijter
Vliet, magazijnbediende
66 J.