i
83
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Complete Meubileering.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
TEL. 56.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie.
Bergplaats voor inboedels.
GEBR BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
82
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN
EN
BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN
EN
BEROEPEN.
No.
No.
Vischsteeg.
UriUdLU, xvuvpilictll
Kapteijn, los werkman
28
Vlackstraat (zie Adriaan).
Vlamingstraat.
Oneven nummers.
I
2
124
125
126
127
128
129
130
23
25
29
33
34
30
33
34
36
38
40
42
44
46
48
5°
52
2
4
6
8
10
12
14
3°
31
32
48
49
50
5i
52
53
54
55
56
58
59
60
82
86
87
88
97
98
99
«3
114
II5
116
117
118
119
120
121
122
123
4
II
I
5
7
9
11
13
15
19
21
31
33
35
36
37
38
39
40
4i
42
43
44
45
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
3i
32
33
34
35
36
38
39
40
16
18
20
22
24
41
42
43
44
45
46
47
B. Zegveld, koster R. K. kerk
Wed. H. van Hofwegen
A. Dilling
Wed. J. Mikkers
J. Boot
Wed. P. v. Burikde Kort
J. Valk, veedrijver
W. H. Happel, sigarenmaker
H. A. Happel
H. Remmelenkamp, meubelmaker
A. Steenwinkel, fabriekswerker
A. Vredenburg, winkelier
D. Broer
C. J. Jochems, kuiper
Wed. B. v. LoonKoemans
J. H. de Keijzer, meubelmaker
A. F. Nuvelsteijn, fabriekswerker
Wed. J. KruisheerTuijnenburg
t m..:-11pman
41 J. v. Leeuwen, arbeider
TEL. 56.
C. Setback, koopman
L. r -
G. J. Vermeulen, expeditieknecht
M. IJsselstijn, machinist
R. den Haag, straatmaker
W. de Kwant, schipper
A. Plomp, melkrijder
W. Spruit, sigarenmaker
P. Vermeulen, kartonbewerker
S. Schoonderwoerd, schipper
A. C. Bode, huisschilder
P. de Jong, fabrieksbaas
K. Hoosbeek, ijzerwerker
T. Zwijnenburg, agent van politie
C. Rijkaart, in veevoeder
J. Vermeij, ladingmeester
D. Keij, timmerman
J. Pot, letterzetter
G. van Schaik, koetsier
N. J. van Leeuwen, chauffeur
A. de Weger, schilder
H. C. Klein, brievenbesteller
T. Perdijk, timmerman
J. J. Serton
J. Licht, stoelenmaker
J. Boef, machin. houtbewerker
F. H. Roosloot, meubelmaker
J. C. Snaterse, fabrieksarbeider
Th. Huizer, kantoorbediende
C. Vermeulen
J. v. Eijk, sigarenmaker
J. Hoogendoorn, timmerman
A. Slobbe, los werkman
J. de Bruin, seinhuiswachter S. S.
A. van Leest, letterzetter
J. Bosch, houtbewerker
C. Blom, fabrieksarbeider
C. A. Brem, los werkman
G. de Keizer, koekbakker
F. G. Nieuwland, sigarenmaker
I. van Leeuwen, sigarenmaker
Wed. J. A. Raapis geb. Klijn
T. Prins, melkmeter
Wed. T. Plokkaar
Wed. K. van GroningenMes
K. Vermeulen, arbeider
C. Brons, arbeider
G. Brouwer, loopknecht
W. van Dasselaar, arbeider
L. van Groningen, los werkman
P. v. d. Winden, stoomboot kapt.
Wed. K. Tuinenburgv. d. Graaf
B. Raapis, stoker
W. van Roijen, arbeider
Wed. A. HofstedePlanken
H. C. Wagemans, arbeider
D. van Leeuwen, agent v. een
spaarkas
J. Slobbe, opperman
J. Hofstede, los werkman
J. H. Bekkers
J. van Tok, huidenzouter
D. J. Hofstede, los werkman
S. Meijer, stoker
J. Breedijk, los werkman
B. Kruitbosch, los werkman
A. A. Plokkaar, los werkman
J. Nieuwenhuizen, opperman
D. A. Nieremeijer, blikslager
A. de Weeger, fabriekswerker
L. H. Bol, koopman
J. J. Slobbe, spoorwegarbeider
B. Nieuwenhuizen, metselaar
W. Blom
A. van Dam, arbeider
A. W. de Jong, koopman
Wed. J. Vermeulenv. d. Vliet
Wed. G. van HuisVermeulen
P. Verschuur, poelier
L. van der Heijden, koopman
Th. Verbree, bakkersknecht
H. Schreijgrond, timmerman
35
37
39 J. Tuinenburg, koopman
41 J. v. Leeuwen, arbeider
43 D. Broer, koopman
Even nummers.
J. Jongerius, smid
S. de Jong, timmerman
J. de Vrind, koperslager
G. van Oudshoorn, stucadoor
G. de Grauw, expeditieknecht
H. J. Lijster, pakhuisbaas
H. van Vliet, kaaspakhuisknecht
A. Hoek, machin. houtbewerker
J. M. Schriek
M. A. de Korte, timmerman
Wed. A. NederhofStolwijk
A. van der Laan, los werkman
N. Faaij, spekslager
26a M. Flux, koopman
Wz. M. Bakker, timmerman
J. Gravesteijn, timmerman
J. Ernst, los werkman
M. Woerlee, loodgieter
B. A. Nieuwenhuizen, voeger
W. Hommels, ovenwerker
F. Hofstede, los werkman
G. VerboomBarneveld
A. F. IJsselsteijn, los werkman
L. Hofstede, los werkman
I. van Leeuwen, veerman
E. Lagerwij, agent van politie
J. v. d. Bos, agent v. politie
W. Groeneweg, los werkman
Vorstmanstraat.
L. Boer, scheepmaker
J. C. Brinkman, fabrieksarbeider
C. Heij, fabrieksarbeider
L. A. Wiltenburg, pakhuisknecht
C. Sijl, gemeente reiniger
A. J. Vrijenhoek, ijzerwerker
F. Scheepbouwer, verlakker
P. Radix, metselaar
L. van Kooij
A. O. Boot, pakhuisknecht
J. D. Sanders, magazijnknecht
A. v. Reenen spoorarbeider
G. de Keizer, winkelier
J. Stalenberg, ballenkoker
C. L. van den Hondel, schilder
W. H. de Vos, sluisknecht
A. van Eijk, stukadoor
B. Wiltenburg, schilder
J. Annaars, fabrieksarbeider
S. A. van Leeuwen, cirkelzager
F. J. de Vries, fabrieksarbeider
G. Palsgraaf, bankwerker
J. B. de Jong, los werkman
L. de Bruin, arbeider
G. van den Eng, waker
H. H. van Vliet, stoker
K. Mollema, verver
G. W. Niessink, los werkman
S. Brandse, stalknecht
D. J. Castelein, rijwielhersteller
A. den Haag, fabriekswerker
C. J. IJsselstijn, fabrieksarbeider
T. Ostendorf, glasblazer
C. J. Looyaard, smid
J. J. van der Speld, opperman
Wed. J. Verzeide
Ph. J. J. Daams, plateelschilder