FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileerlng. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. tbu. se. Ii6 117 ARBEIDSINSPECTIE. Controleur van den Arbeid der 4e Inspectie. G. G. Heij, 's-Gravenhage. KERKGENOOTSCHAPPEN. RAAD VAN ARBEID TE GOUDA. I Handelszaken: Donderdag I I TEL-, 56. B. de Breij, voorzitter, Reeuwijk. Werkgeversleden: J. A. Donker, bestuurslid, Gouda. W. J. Dercksen H.Mzn., Gouda. B. Rietveld, Gouda. J. H. van der Torren, plaatsverv. bestuurslid, Gouda. Arbeidsleden: W. J. de Rotte, bestuurslid, Gouda, Houtmansgracht 8. R. van der Brug, Gouda, Kanaalstraat 8. P. H. Vleggeert, Goude- rak, Dorpstraat 131. C. Streefkerk, Gouda, Karnemelksloot 56. Plaatsvervangende Werkgeversleden: H. M. G. de Moree, Gouda. A. Kempkes, Waddinxveen. K. de Jong Hzn., Gouda. W. F. Brunt, Bodegraven. Plaatsvervangende arbeidersleden: H. L. Luijnenburg, Gouda, Raam 213. L. Overhand, Gouda, Erasmusstraat 4. P. D. Noest, Boskoop, Zijde 270. H. A. Leeflang, Gouda, Boelekade 151. Mr. R. Rensma, Secretaris, Gouda. RECHTSWEZEN. voormiddag te 11 uren. Extra Jur. Werkzaamheden Woensdag en Donderdag 10 uur v.m. en Donderdag na afloop der zitting. Geen zitting wordt gehouden op Nieuw jaarsdag, Hemelvaartsdag of een der Kerstdagen. Voogdijraad (Rotterdam II). G. H. Hintzen, Rotterdam, voorzitter, Mej. Mr. J. Knott- nerus, Bierhaven 14, Rotterdam, secr., Mevr, de Vooysde Lange, Markt; vertegenw. voor Gouda. Nederlandsche Hervormde Kerk. Classicaal Bestuur van Gouda: J. v. d. Spek, p. Schoonhoven, Praeses; sec. M. Buiskool, p. Oudewater; J. Hoek, p. Oudewater; sec. M. B. Verkerk, p. Gouderak; Ph. J. Vreugdenhil, p. Leerdam; sec. W. Wesseldijk, p. Schoonhoven; Joh. E. Bijl, p. Gouda, Assessor; sec. F. G. Hospers, p. Gouda; F. G. Berghauser, p. Meerkerk, sec. vacant; G. P. Bouman, o. Sluipwijk; sec. R. van Eden, o. Oudewater; J. F. Wachter, p. Vianen, scriba; sec. vacant; G. de Vor, oud-o. Vianen; sec. A. van Dam, oud-o. Leerdam; J. v. d. Spek, p. Schoonhoven, Quastor; sec. J. F. Wachter, p. Vianen; W. van Riet, oud-o. Vianen; sec. R. U. Jongenburger, oud-o. Gouda. Ring Gouda: Ds. 11. Buiskool te Oudewater, preator, Ds. F. G. Hospers te Gouda, scriba, Ds. J. Hoek te Oudewater, quaestor, Ds. Joh. E. Bijl te Gouda, bibliothecaris. De Nederlandsche Hervormde Gemeente. Kerkvoogden: Aftreding 1929. D. G. Noordijk, secretaris, Dr. A. Montagne Iz. 1925. A. Dortland, R. U. Jongenburger, voorzitter, 1927. D. Bijlsma, C. van Krimpen, J. K. Begeer. Notabelen: Aftreding 1925. J. G. C. Kamphuizen, W. P. Verveen, J. Bik Sr., D. L. Wagenaar, R. van der Brug. 1927. J. de Ven, C. van Tongerloo, A. Remijn, J. H. v. d. Harst, P. J. v. d. Heuvel, Dr. S. S. Hoogstra, A. Fokkers, F. Rietveld, B. A. de Jong. Commissie van Oppertoezicht: Aftreding: 1925. W. van Dort, C. J. Revet, G. D. Heij, Secretaris, J. G. van Hofwegen, T. Zaal. 1927. K. de Jong Jz., L. Binnendijk, F. Mijnlieff, Ai. Steensma, Voorzitter, G. Moleman. 1929. H. van Tongerloo, H. de Weger Sr., J. A. Smit, J. Remijn. Predikanten: Joh. E. Bijl, J. Borger, F. W. G. Verheul, F. G. Hospers. Ouderlingen: C. J. de Groot, W. B. Blommendaal, G. W. van Driesten, P. Blazer, F. Tuinstra, C. van der Groef, A. J. M. Jansen. Diakenen: G. Krook, voorzitter, J. C. Sibbes, J. v. d. Endt, J. Bol, J. A. van Elk, G. J. van Wingerden, G. Bomhof, L. van Rijswijk. Beambten: M. Gelijns, penningmeester, H. C. J. de Man, organist, G. A. Groenendal, koster, T. Lens, glazenuitlegger. Kleine Kerk. G. Klein, koster, Mej. Hornesvan der Togt, organiste. Evangelisch-Luthersche Gemeente. Predikant: G. J. Simon. Ouderlingen tevens Kerkrentmeesters: G. J. Goedewaagen en J. J. Bik. Diakenen: F. J. Huurman en J. Spruit. Beambten: L. Ammerlaan, koster en J. A. van Elk Jr., organist, Remonstrantsche Gemeente. Predikant Dr. L. J. van Holk. Bestuur: Dr. L. J. van Holk, voorzitter, Mej. C. IJsselstijn, secretaresse, J. Slop, Gemeenten: Gouda, Hekendorp, Langeruigeweide, Reeuwijk, Waddingsveen, Moor drecht, Gouderak, Moercapelle, Bleiswijk, Zevenhuizen en Nieuwerkerk a. d. IJsel. Bureau van Consultatie te ’s-Gravenhage in het Gebouw van den Hoogen Raad der Ne derlanden, eiken Maandag om 2 uur n.m. Bureau van Consultatie te Rotterdam in het gerechtsgebouw aan den Noordsingel, eiken Woensdag n.m. 2 uur (in Juli en Augustus den ren en 3en Woensdag dier maanden). Kantonrechter: Mr. K. N. Hengeveld. Plaatsvervangers: Ulbo J. Mijs. Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen, Mr. R. Rensma. Griffier: Mr. J. W. R. van Eeten. (De Griffie is in den regel dagelijks, Zondag en erkende Christelijke Feestdagen uitgezonderd, geopend van 912*4 en 1%4 uur). Plaatsvervanger: B. H. van de Werve. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie Mrs. N. S. Hoekstra, H. A. J. Reumer, B. H. Rouffaer. Het parket van den Ambtenaar van het Openbaar Ministerie wordt gehouden te Rotter dam in het Gerechtsgebouw aan den Noordsingel van 's morgens 10 tot 's namiddags 5 uur. Deurwaarders: B. H. van de Werve, bij de Arrondissements-Rechtbank en J. J. P. den Boer bij het Kantongerecht. Rijksveldwacht: Distrlcts-Commandant tevens inspecteur der Rijksveldwacht 4e district te 's-Gravenhage, Brigade Comman dant D. W. Piersma. Brigadier-Majoor J. P. de Vos te Gouda, Rijksveldwachter. De zittingen van het Kantongerecht worden gehouden en de Griffie is gevestigd in het gebouw Arti-Legi aan de Markt. De zittingen zijn bepaald als volgt: Voor Strafzaken: Woensdag voormiddag te 11 uren. Voor Burgerlijke- en Handelszaken: Donderdag Arbeidsinspectie rtde (elfde) district te 's Gravenhage, J. Pz. Coenstraat 45, tel. B. 19. J. H. J. Huygens, Hoofdinsp. v. d. Arbeid, (Districtshoofd), Fram-ois Valentijn- straat 126. Mej. A. A. Nuysink, Inspectrice v. d. Arbeid, J. B. H. Coenen, Inspecteur v. d. Arbeid, W. de Vries, techn. ambt. b. d. Arbeidsinspectie, J. G. v. Dreumel, techn. ambt. b. d. Arbeidsinspectie, Ed. F. J. Longer, techn. ambt. b. d. Arbeidsinspectie, G. G. Heij, Controleur v. d. Arbeid, allen te 's Gravenhage, A. Kuetsch, controleur v. d. Arbeid, Leiden. J. W. Lam, Adm. Ambt, te kl. b. d. Arbeidsinspectie, J. Th. Burghouts, Ambt. 2e kl. b. d. Arbeidsinspectie, P. C. Minderhout, Ambt. 2e kl. b. d. Arbeidsinspectie, D. C. Jansen, Ambt. 3e kl. b. d. Arbeidsinspectie, C. v. d. Hert, Schrijver b. d. Arbeidsinspectie.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 62