FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. 121 120 Biljartclub „Ter Gouw”. A. J. Schijt, voorzitter, C. van Eijk, vice-voorzitter, A. Mo- gendorff, secretaris, D. de Jong, ze secretaris, J. C. den Boer, penningmeester. Bloempottenfabrikanten (Bond van Nederlandsche), opgc-richt i April 1912, gevestigd te Gouda. J. de Jong, voorzitter, A. Jonker Cz., secretaris, J. Renaud te Delft, Penningmeester. Begraafplaats (Roomsch-Katholieke). Het bestuur bestaat uit de Zeer. Eerw. Heeren Pastoors en Heeren Kerkmeesters der beide parochiën. Dagelijksch bestuur: P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, voorzitter, F. J. Busch, secretaris, L. A. H. J. M. Quant, penningmeester. Directeur: L. A. A. van der Sanden. Chocolade en Suikerwerkersbedrijf (afd. Gouda van den Algem. Ned. Bond van Ar- beiders(sters) in het). A. Verschoor, voorzitter, P. J. van den Berg, secretaris, Boom- gaardstraat 104, J. G. A. Duijs, penningmeester. Broodbakkers Patroonsvereenlging. W. C. van Oei, voorzitter, G. J. Goedewaagen, secretaris, A. J. Smit, penningmeester, L. E. Beszelzen, A. Samuel, C. Verburg en L. van Bochove. Doopsgezinde Kring. T. Rem, voorzitter, Mei. K. Winkel, secretaresse, Kleiweg 22, J. Zorgman, penningmeester. TEL. 66. TEL. BS. „Calvjjn” (Ned. Herv. Vereeniging), opgericht ter verbreiding der Gerefomeerde be ginselen onder de leden der Nederlandsche Hervormde Kerk te Gouda, C. J. Revet, voorzitter, A. Jongejan, secretaris, P. J. Spee, penningmeester, P. Göbel, C. Schiedon, P. W. Mul en J. H. Spee. Bescherming van Dieren te ’s-Gravenhage (Vereeniging tot), afdeeling Gouda en Om streken. Beschermvrouwe H. M. de Koningin-Moeder. Dr. S. S. Hoogstra, voorzitter, Mej. M. van den Berg, pennlngmeesteresse, P. C. W. Begeer, Dr. E. J. Hamburger, G. Hupkes, Mej. Breebaart, secretarisse. (Asyl voor honden en katten: J. C. Wagner en J. Key, bestuurders). „Bethel” (Het Gesticht) te Zetten. Mej. J. C. Calkoen, correspondente. Het doel is om meisjes boven de 15 jaar en nog niet meerderjarig tot dienstbode te bekwamen of op eenige andere wijze in staat te stellen in eigen onderhoud te voorzien, tegen betaling van f 104.'s jaars en f 10.bij aankomst, hieronder zijn begrepen kosten van klee- ding, voeding, geneesmiddelen enz. De betaling der verplegingskosten geschiedt elke drie maanden vooruit in handen van de Regentessen of Correspondenten, door de betrekking der verpleegden, of door de belangstellenden, voor wier rekening de plaatsing geschiedt. Boekdrukkerijenbonden. Districts afd. Gouda. F. Tieter, voorzitter, Joh. Mulder, vice-voorzitter, H. J. L. Kamsteeg, secretaris-penningmeester. Districtscommissie: Gouda, Joh. Mulder, voorzitter, H. J. L. Kamsteeg en W. J. de Rotte, secretarissen. (Leerlingen Commissie). Werkgeversleden: C. A. M. Spruijt, voorzitter, H. J. Mulder, P. A. Schouten, M. Mallon. Werknemersleden: H. J. Nieuwenhuis, F. J. M. Elijzen, G. Boekamp en A. I. de Mink. Bouwvereeniging „Ons Tehuis” (Coöperatieve). Bestuurders: A. Verbruggen, Voor zitter, E. Sanders, ze voorzitter, W. Roepers, secretaris, H. Wiezer, 2e secretaris, F. Vermeulen, penningmeester, B. de Mink, ze penningmeester, G. J. de Rotte, J. van Leeuwen, J. Lexmond, commissarissen. Broodbakkerij en Verbruiksvereenlging „Ons Voordeel” (Coöperatieve). N. J. Montagne, voorz., A. 1. de Mink, ze voorz., W. Roepers, secretaris, H. A. Leeflang, ze secretaris, D. L. Soer, penningm., H. Bosman, A. Engelbregt, D. v. d. Voorden, A. Scharloo, A. G. de Jong, M. Mallon. Commissie van Toezicht: Joh. Mulder, Ed. van Dantzig, A. Willers, Chr. Groenendaal, J. Gouka, J. J. Hornes, 1600 leden. Doel: aan de leden brood en bij voldoende deelname ook andere levensbehoeften van de beste qualiteit tegen de minst mogelijke prijzen te verschaffen. Beurtschippersbelangen, Vereeniging tot behartiging van, H. P. van Reedt Dortland, voorzitter, P. Bik, Gouwe 82, secretaris, C. Stigter, penningmeester, J. Smit, A. J. van Xanten. Chr. Sociale Partij, afd. Gouda. R. van der Brug, voorzitter, C. van Tongerloo Bz. Wijdstraat 41, secretaris, H. Rijnhart, Stolwijkersluis, penningm., P. van den Heuvel, T. Biewenga. Cricket en Football-Club Olympia”. Terrein Graaf Florisweg. I. IJssel de Schepper en H. J. Nederhorst, Beschermheeren, Mr. C. Jonker, voorzitter, A. Bruynel, vice- voorzitter, J. Scharloo, secretaris, Zoutmansplein 20, W. de Jong, vice-secretaris, C. A. M. Spruijt, penningmeester, Th. C. van Duyvenbode, commissaris van het mate rieel, W. H. Cremer, commissaris. Damclub „Gouda”. P. v. d. Linde, voorzitter, A. Muller, secretaris, Steijnkade 27, W. Verhoeven, penningmeester, C. van Eijk, J. L. C. van Leeuwen, commissarissen. Districtsafd. Boekdrukkerijenbonden (zie bij Boekdr.bonden). Districtscommissie Boekdrukkerijenbonden (zie bij Boekdr.bonden). Broodbakkerij en Verbruiksvereenlging „Ons Belang” (R. K.) (Coöperatieve). P. Brouwer, voorzitter, S. C. van Bueren, secretaris, Parkstraat 33, C. F. P. B. C. Streef kerk, penningmeester, J. P. Langeslag, administrateur. Bijbelgenootschap (Nederlandsch), afdeeling Goudavoorzitter Ds. Joh. E. Bijl, vice-voorzitter, J. J. Waale, secretaris, P. Blazer, penningmeester, G. A. Vos. Bouwvereeniging „Het Volksbelang”. Chr. W. Souffré, voorzitter, W. Roepers, 2e voorz., R. van der Brug, secretaris, H. Wiezer, ze seer., J. Dernee, penningmeester, G. J. de Rotte, ze penn., P. Verbruggen, Commissarissen: P. Bokhoven Wz., A. H. Teepe, Dr. E. J. Hamburger, C. G. Spit.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 64