I I FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. tbu. se. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. 125 124 TEL. SS. Magazijn van verplegingsartikelen voor de leden: Achter de Kerk. Magazijnmeester K. Akkerman, concierge Muziekschool. Lidmaatschap der afdeeling f i.per jaar. Gustaaf-Adolf-Vereeniging. Afdeeling Gouda. D. G. Noordijk, voorzitter, secretaris-penningmeester, J. de Ven. Gymnastiek Vereeniging „Excelsior”. Opgericht n Augustus tgii en goedgekeurd bij Kon. Besl. van 29 Juli 1916. J. H. Hellemink, voorzitter, Chr. de Koning, Boele- kade 150, secretaris, A. W. Melkert, penningmeester, W. C. Luynenburg, commissaris, J. P. Boot, directeur. Oefenlokaal O. L. School, Prins Hendrikstraat. Gymnastiek- en Schermvereeniging „Gouda”. J. de Mo), voorzitter, G. H. de Wilde, secretaris, Kattensingel 85, H. Bouters, penningmeester, Mej. L. Slegt, Mej. F. de Ligny, P. van Eijk, F. van Trotsenburg. Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius” (Nationale Bond van). (Goedgekeurd bij Kon, Besluit van 6 Maart 1908, No. 45). Afdeeling Gouda. T. Rem, voorzitter, W. N. de Jong, vice-voorzitter, A. H. van der Pool, secretaris, Gouwe 76, W. Amesz, 2e secre taris, A. de Rek, penningmeester, M. C. Knor, 2e penningmeester, A. Migbout, be stuurslid. Contributie varifert van f9.60 tot f 37.20 voor ongehuwden en van f 9.60 tot f 33.60 voor gehuwden. Instellingen van den Bond: Ondersteuningsfonds, Werkloozenfonds, Ziekenfonds, Weerstandskas, Bureau Arbeidsrecht. Instelling der Afdeeling: Plaat selijk Ondersteuningsfonds en Commissie tot het houden van examens in Stenografie en Machineschrijven, secretaris W. N. de Jong, Prins Hendrikstraat 70. Handels-, Kantoor en Winkelbedienden „St. Franciscus van Assisif” (Ned. R. K. Bond van). Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 23 Oct. 1900. Afd. Gouda. J. A. Spruijt, St. Josephstraat 33, voorzitter, tevens penningmeester, A. van der Hulst, Mr. D. J. v. Heusdestraat 5, secretaris. Schoenwinkeliers en Schoenmakerspatroons. Th. Steenwinkel, voorzitter, J. A. Schuld, secretaris, L. Kalmeijer, penningmeester. Melkhandelaars. L. de Heij, voorzitter, C. van Hoorn, secretaris, P. Pijnacker, pen ningmeester. Instellingen van „De Hanze”: Hanze Bank, dir. A. A. Janssen. Uitkeering bij Over lijden, corresp. J. Baijer. Santos fonds, voorzitter dir. Kapelaan W. C. C. M. van Alphen, Brandverzekering, Agent A. Ruigrok. Mr. R. Rensma, rechtskundig adviseur. Glas-Verzekering. Agent: J. Peeters, Markt. Hanzebank (N. V.) te Delft. Bijkantoor Gouda, Oosthaven 57. Kantooruren van 8'/,— 12*/, uur en van 241/, uur. Zaterdag van 8*/,12 uur. Kas geopend van 8l/312*/, en 24 uur. Harmonie Vereeniging „Juliana" bestaande uit personeel der „Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek Gouda”. J. L. Nobel, directeur, G. van Hest, voorzitter, A. M. Schoon- derwoerd, secretaris, Heerenstraat 160, H. A. Koot, penningmeester. Heil desVolks” (Vereeniging „Tot). B. Punselie, voorzitter, P. den Hollander, secretaris, W. B. Blommendaal, 2e secretaris, J. J. Bik, penningmeester, G. J. Goedewaagen, vice- penningm., H. Hamerslag, vice-voorzitter, J. Boot, lokaal commissaris. D. van Leeuwen, concierge gebouw Peperstraat 8284. Heil des Volks (afd. Kindervoeding). H. Hamerslag, voorzitter, J. J. Bik, secretaris penningmeester, P. den Hollander, G. Boerma, T. van Eijk, bestuursleden. Doel: Om des winters op zeer neutrale wijze waarlijk arme kinderen van goed voedsel te voorzien. Heil des Volks (Evangelisatie). J. J. Bik, voorzitter, J. Boot, secretaris, W. B. Blom mendaal, penningmeester, T. Boerma. Heil des Volks (Maranatha). J. J. Bik, voorzitter, K. M. de Bruijn, secr.-penn., H. Hamerslag. Huiseigenaren (Vereeniging van) „Door Eendracht Sterk”. Opgericht 26 Febr. 1909, Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 16 Juni 1912, No. 98. J. Amesz, voorzitter, A. Fokker’ vice-voorzitter en directeur, J. Simonis, Krugerlaan 2, secretaris, H. D. Boot, A. Jansen en M. Binnendijk, commissarissen. Huisvesting Comité (Ned. R. K.), kring Gouda. P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, O. L. V. Kerk, Kleiweg, eere-voorzitter, P. J. A. de Graaf, pastoor S. Josephkerk, Gouwe, eere-voorzitter, J. B. C. Niehoff Werning, voorzitter, Markt 47, Mevr. A. Peetersv. d. Sanden, Kleiweg 53, Tel. 529, secretaresse, Mej. A. Bouters, Oosthaven 53, penningmeesteresse, Mevr. v. d. PolOosterling, Bleekersslngel, Mej. B. Quant, Kleiweg, Mej. A. Vos, v. Bergen IJzendoornpark, R. van Haeren, Bleekersslngel, A. J. A. Vos, v. Bergen IJzendoornpark, Dr. A. C. A. Hoffman, medisch adviseur, Bleekers- singel, Kapelaan W. C. C. M. van Alphen. Hulpbetoon aan eerlijke en vlijtige armoede. Mevrouw J. P. van de VeldeSmits, presidente, Mevrouw RieszNoothoven van Goor, vice-presldente, Mevrouw A. J. Handelsreizigersvereeniging (R. K.). Afdeeling Gouda. Opgericht 29 Mei 1914. A. J. Roos, Jr., voorzitter, Th. C. van der Maat, secretaris, Zwarteweg 680, J. G. de Jong, penningmeester. Pater H. Brandsma, geestelijk adviseur. R. K. Middenstands-Vereeniging „De Hanze”. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 6 Mei 1911, No. 116, J. B. C. Niehoff Werning, voorzitter, M. W. G. M. van Loon, secre taris, H. Verhoef, penningmeester, J. P. Flux, H. Verzijl, A. J. Dessing, G. van Xanten, bestuursleden. Geestelijk adviseur de WelEerw. Heer W. C. C. M. van Alphen. Vakafdeeling van de „Hanze”: Waschindustriëelen: A. A. M. Groos, voorzitter, E. van Straaten, secretaris, P. Bou- mans Hzn., penningmeester. Bouwvakpatroons. Th. van Dijk, voorzitter, J. Peeters, secretaris, A. G. Vreeburg, penningmeester. Café en Restauranthouders. A. P. J. van Dam, voorzitter, A. J. Maarschalkerweerd, secretaris, N. v. d. Sprong, penningmeester. Slagers. H. H. Verhoef, voorzitter, C. Jansen, secretaris, B. v. d. Sprong, penning meester.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 66