FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. GEBR BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. TEL. 56. I2Ó 127 der^Societeit de „Réunie”. J. Brujjstens, voorzitter, TEL. 56. Hoogendijk van Cappcllenvan Houweninge, secretaresse, Jonkvr, C. G. W. de Rotte, vice-secretaresse, Mevrouw M. Spruijtvan der Torren, penningmeesteresse, Mevrouw van Haansbergenvan Effen, Mevrouw KroonKikkert, Mevrouw JonkerMuller, Mevrouw RupsBoon, Mevrouw DortlandBrakel. Het doel is om door het ver schaffen van werk aan behoeftige huismoeders eenigen zedelijken invloed op de gezinnen te kunnen uitoefenen. Kegelclub „Alle Negen”, in de kegelbaan Th. de Ruwe, secret.-penningm. Kamer-Centraie (R. K.) Leiden. A. J. Oostdam (Leiden), ie voorzitter, H. Bader (Sas- senheim), ze voorzitter, A. C. van Berkel, (Gouda, Kamemelksloot 58), ie secretaris, Th. A. Houdijk (Boskoop), ze secretaris, J. B. Bes (Alphen a. d. Rijn), ie penningmeester, H. Bank (Hoogmade), Dr. A. C. A. Hoffman (Gouda), P. Warmerdam (Lisse), P. F. Veelenturf (Hazerswoude), J. H. Kaale (Bleiswijk), C. J. L. van der Meer (Noordwijk), H. G. den Boer (Noordwijk), A. H. Boekraad (Leiden), commissarissen. Kegelclub (De Goudsche), (in de kegelbaan der Sociëteit „De Réunie”). P. de Boer, voorzitter, J. Haddérus Oostingh, secretaris, P. Weijer, penningmeester. Kaashandelaren (Nederlandsche Vereeniging van). J. Tb. L. Withof Keus, voor zitter, Bn. Batelaan, vice-voorzitter, Fr. Egeter, J. van der Giesen, J. H. A. M. Grij- pink, M. Poppelhouw’er Jr., A. J. Schilt, A. S. Sirks, Th. G. G. Valette te ’s-Gravenhage, Columbusstraat 89, secretaris-penningmeester. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gouda en Omstreken omvat het volgende district: Ammerstol, Barwoutswaarder, Bergambacht, Berkenwoude, Bleiswijk, Bode graven, Boskoop, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Lange-Ruige-Weide, Lekkerkerk, Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerkerk a. d. IJsel, Ouderkerk a. d. IJsel, Oudewater, Papekop, Reeuwijk, Rietvelt, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waarder, Waddinxveen, Willige-Langerak, Woerden, Zegwaart, Zevenhuizen, Zoetermeer, Zwammerdam. De Kamer bestaat uit Twee Afdeelingen, n.l. Groot- en Kleinbedrijf. De Leden van de Afdeeling Grootbedrijf zijn: I. IJssel de Schepper, Gouda, Alge meen Voorzitter der Kamer, aftr. 1926, Hermann A. Schreuder Sr., Schoonhoven, Voorzitter v. h. Grootbedrijf tevens Vice-Voorzitter der Kamer, aftr. 1926, K. Schouten Hoogendijk, Woerden, aftr. 1926, J. L. van Eijk, Gouda, aftr. 1928, J. A. Donker, Gouda, aftr. 1928, J. Dercksen H.Mzn., Gouda, aftr. 1928, G. van Lange, Waddinx veen, aftr. 1928. De Leden van de Afdeeling Kleinbedrijf zijn: P. D. Muylwijk, Gouda, Voorzitter Kleinbedrijf, tevens vice-voorzitter der Kamer, aftr. 1928, J. Kortland, Schoonhoven, aftr. 1928, B. de Mo], Woerden, aftr. 1926, H. A. jaspers, Gouda, aftr. 1926, A. D. van Vreumingen, Gouda, aftr. 1926, A. van Wijnen, Gouda, aftr. 1928, J. Beijen, Bode graven, aftr. 1928. De Kamer vergadert in den regel den laatsten Woensdagavond van elke maand in de Raadzaal ten Stadhuize te Gouda. De vergaderingen zijn openbaar. Het Bureau der Kamer, waar tevens het Handelsregister voor een ieder kosteloos ter inzage ligt, is gevestigd: Oosthaven 38 te Gouda, Telefoon 133. Kantooruren van 912 en 24 uur, Zaterdags van 912 uur. Secretaris: J. van Kranenburg, Gouda, Adjunct-Secretaris: C. H. Hagedorn, Gouda. Katholieke Kring (R. K. Vereeniging De), in het gebouw der R. K. Leesvereeniging. L. A. H. J. M. Quant, voorzitter, W. A. Hoyng, vice-voorzitter, W. M. van Hulzen, se cretaris, W. P. H. van Haeren, vice-secretaris, W. I. D. van Rijmenam, penning meester. Israëlietisch Verbond (Algemeen). (Alliance Israëliet! Univerial), J. A. van Dantzig, voorzitter, Jac. Mogendorff, secretaris-penningmeester. Jongelings-Vereeniging „Daniël” (Chr.) afd. van bet Ned. Jong. Verb. Goedgekeurd bij Kon. Besluit 17 April 1923, No. 62. Voorzitter H. v. d. Pool, Raam 107, secretaris Jan van Regteren, Westhaven 6970, penningm. P. v. d. Zouwen, Veerstraat 10. Vergaderuur Zondagsavonds 810 uur in ’t gebouw der C. J. V. „Daniël”. Biblio theek met 1250 deelen. Jongelieden Ver. „Excelsior” afd. C. J. V. „Daniël”. Leiders H. v. d. Pool, M. Groenen dijk, secretaris A. Belonje, Tiendeweg 61, penningmeester L. Baks, IJssellaan. Ver gaderuur Zondags 34 uur. Knapen Ver. „Jacob”, afd. C. J. V. „Daniël”. Leiders J. Roepers, Groeneweg 6, v. Leeuwen, Blauwstraat. Vergaderuur Zondag 34 uur. Letterkundige afd. „Nieuw7 Leven”. Leider W. Kaptein. Vergaderuur Vrijdag 89% ®ur. Jongelings-Vereeniging op Gereformeerden grondslag „Samuel”. Goedgekeurd bij Kon Besluit van 30 Jan. 1901, No. 14. J. G. van de Putte, voorzitter, H. Dercksen, 2e voorzitter, G. J. Polet, secretaris, G. C. van Buurt, 2e secretaris, J. Sluiter, penning meester, A. van Leeuwen en J. van Eijk, bibliothecarissen, C. J. van de Putte, alg. Adjunct. Vergadert eiken Vrijdagavond om de 14 dagen om 8 uur in het gebouw tot Heil des Volks, Peperstraat 84. Jongens-Patronaat „St. Aloysius” (R. K.), Gouwe 93. Wordt bestuurd door Patro- naatsbestuur en Commissie van Bijstand. Onderafdeelingen zijn: Cursus voor ver volg onderwijs, kleermakerscursus, Jongensbond voor drankbestrijding, Missieclub „China”, Propagandaclub „De Jonge Wacht”, Vereeniging „Voor Eer en Deugd”, Spaarbank. Secretariaat van Patronaat en zijne onderafdeelingen is gevestigd: Gouwe 93. „St. Josephs-Gezellen-Vereeniging”, Gouwe 93. Wordt bestuurd door Raad van Be stuur en Raad van commissarissen. Onderafdeelingen zijn: Retraite-fonds, Ontwikke- lingsclub „St. Bonaventura”, Tooneelclub „Nut en Genoegen”, Harmonie „St. Cae- cilia”, Spaarbank, Gymnastiekvereeniging „D(oor) O(efening) S(terk)”, Damclub, Kaart club, Eucharistische bond, Bibliotheek. Secretariaat van alle onderafdeelingen is gvestigd: Gouwre 93. Jongenspatronaat „Sint Johannes,” (R. K.), gevestigd op de bovenzalen der R. K. Militairen-Vereeniging, op de Westhaven. P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, voor zitter, W. C. C. M. van Alphen, kapelaan, waarnemend voorz.-directeur, J. D. v. d. Bergh, secretaris, F. J. Busch, penningmeester. Commissarissen: J. Hoonhout, W. A. van Soest, C. F. P. B. C. Streefkerk, J. Peeters, A. Bizot, B. Laurier en S. van der Post. Afdeeling gezellen: W. van Haeren en S. P. van Leeuwen.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 67