133 FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. TEL. 56. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. 132 „Onze Leeskring” (zie op Leeskring). „Oud Papier”. (Zie Liefdewerk.) meester, Mej. A. Bouters, P. A. v. d. Harg. Pakhuis Nieuwehaven 165, gesloten zijnde adres Markt 47. Telef. 559. Marktkooplieden „Door Eendracht Sterk” (Bond van). P. van der Klis, voorzitter, H. S. Hamburger, secretaris, Molen werf 30, C. van Buren, penningmeester, T. van Vlaardingen en P. J. Dijkman. Mettray (Nederlandsch). I. IJssel de Schepper, voorzitter, L. C. Becking, secretaris penningmeester. TEL. 56. Onderwijzers (Bond van Ned.). Afdeeling Gouda en Omstreken. Ed. v. Dantzig, voor zitter, D. Dullemond ze voorzitter, G. van Spengen, secretaris, C. W. Zanen, ze secre taris, H. J. den Vijl, penningmeester. Onroerende Goederen „Ons Belang” (Coöperatieve Vereeniging tot Exploitatie van). A. D. van Vreumlngen, voorzitter, I.. van der Beek, secretaris, J. de Jong, penning meester, B. D. Grootendorst en C. J. Verschoor, commissarissen. Natuurkundig Genootschap. Dr. S. S. Hoogstra, voorzitter, Dr. E. J. Hamburger, secretaris, S. J. Vroman, penningmeester, A. Dudok van Heel, vicarius, Dr. H. W. v. Rietschoten, Mr. R. Rensina, Ds. Joh. E. Bijl, C. W. van Stapele en Dr. D. E. Bosselaar. Nut van 't Algemeen (Maatschappij tot). Departement Gouda. A. H.Teepe, voorzitter, C. J. M. Kroon, secretaris, J. van der Jagt, penningmeester, A. Goedewaagen, R. W. H. Pitlo, Dr. J. G. Rups, J. Slop. Middenstandsvereeniging (Chr.). Afd. Gouda. G. Wientjes, voorzitter, B. C. Stolwijk, vice-voorzitter, D. L. Wagenaar, secretaris, C. Noordergraaf, Penningmeester, G. J. Goedewaagen. Ornithologische Club „Hlrundo” (Goudsche). E. J. A. M. Hoffman, voorzitter, A. Scheijgrond, secretaris, Bleekerssingel 64. Het doel der club Is: de beoefening der ornithologie in den meest algemeenen zin, de bescherming der vogels en de navorschlng en bescherming der avifauna van Gouda en omstreken in het bijzonder, benevens de bestrijding van overdreven vogelbescherming. Onderwijzers-Genootschap (Ned.). Afdeeling Gouda. Mej. P. A. Snoep, voorzitster, Mej. R. C. van Dijk, vice-voorzitster, P. W. Bos, secretaris, J. Engelbregt, Moordrecht, vice-secretaris,penningmeester. Commissie voor het Ondersteunings fonds W. den Hoed, J. Scheijgrond. Correspondent voor de Levensverzekering-Maat- schappij door het N. O. G. opgericht J. Slop. Spaarbank (zitting 3en Woensdag der maand ’s avonds 8%9% uur). Nieuwehaven 308. Bestuur: G. D. Heij, J. Scheij grond, Tj. de Vries. Nijverheid en Handel (Maatschappij van). Departement Gouda. M. A. J. Kortenoever, voorzitter, P. C. de Vooys, secretaris, L. Koole Wz., penningmeester, Dr. B. W. van Eldik Tieme en A. Goedewaagen Jr. Contributie f 6.25 per jaar, waarvoor men tevens het Tijdschrift van Nijverheid in eigendom ontvangt. Oud-Onderofficieren (Konkl. Nederl Bond van). Afdeeling Gouda. Th. J. Droste, voor zitter, C. J. van Iperen, secretaris, J. Schot, penningmeester, D. L. Soer, en J. Reurings commissarissen. Th. J. Droste, corresp. stoffel, belangen. Het doel van den bond is: Toewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behartiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uit sluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. Oude Mannenhuis. Regenten: J. A. P. Montijn, R. W. H. Pitlo, A. Goedewaagen Jr. M. A. J. Kortenoever. Regentessen: Mevr. J. P. van de VeldeSmits, Mevr. J. M. van Iterson—Graafland, Mej. E. Hardenberg. Huismeester en Huismeesteres J. Ver meulen en Echtgenoote. Melsjes-Patronaat „Sint Agnes” (R. K.). Gevestigd in de benedenzaal der St. Theo- dorus-Stichting op de Westhaven. P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, directeur, Mej. A. Verzijl, presidente, Mej. M. E. Jorink, secretaresse, Mej. M. Soos, ze secretaresse, Mej. M. Ponsioen, penningmeesteresse, Mej. A. v. d. Pavoordt, Mej. D. Koemans, Mej. Th. Jorink, Mej. A. Steenwinkel. Oude Liedenhuis (Centraal Israëlietisch)voorzitter, Jac. Mogendorff, secretaris, J. van Blankenstein, Penningmeester, Mevr. VromanVromen, bestuurslid. „Patrimonium" (Nederl. Werklieden-Verbond). P. J. Kolijn, voorzitter, N. van Vliet, secretaris-penningmeester, D. Hamerslag, A. W. van der Graaff, E. C. van der Kley, G. Rietveld. Lijkverbranding (Vereeniging voor Facultatieve), afdeeling Gouda, C. J. M. Kroon, voorzitter, C. Nagtglas BootBonte, secre.-penningm. Mandolinegezelschap „Gouda”. Chr. J. de Jong, voorzitter, M. Lakerveld, secr.- penningm., Mej. Moerman, biblioth. Vereenigingsgebouw „Het Blauwe Kruis”. Re- petieavond Donderdags 8ro% uur. Mannenkoor „Door Oefening Kunst”, opgericht io October 1908. Directeur J. P. A. Kriek, Rotterdam, H. N. Korevaar, voorzitter, H. P. Korevaar, sect. Doelestraat z, J. Gibbon, penningmeester, J. Anders en Jac. van Vliet, muziek-commissarlssen. Passanten Vereeniging „Hochnasath Orachiem” (Voor hulpbehoevende doorreizi- gers), A. van Wijnbergen, voorzitter, J. Pierot, secretaris-thesaurler, H. van Monni kendam, bode.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 70