135 134 4 I I FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. Practisch-Idealistisch Associatie. Groep Gouda. Leider Joh. Leeflang, Boelekade iSt. voorzitter, H. Sociale Partij (Christelijke). Zie op Christelijk. Pieuse Vereeniging Gemieloes Gasodiem. D. Davidson, voorzitter, S. M. Katz, vice- voorzitter. Sociëteit R. K. Leesvereeniglng op de Westhaven. J. P. J. Ahsmann, voorzitter, Th. W. Diemel, secretaris, A. de Mol, penningmeester, A. van Xanten, 2e voorzitter, J. Simonis, commissaris. Redding van Drenkelingen (Maatschappij tot). Opgericht in 1767 te Amsterdam. Afdee- ling Gouda. B. G. J. Evers, arts, correspondent. Protestantenbond (Ned.) Afd. Gouda en Omstreken. van Assendelft, P. G. Overeijnder, waarn. Secr.-penningm. TEL. Be. Reisvereenlging (Nederlandsche) afd. Gouda. N. H. Meulmann, voorzitter, L. van Beekum, 2e voorzitter, C. H. Hagedorn, secretaris, Cronjéstraat I, Mej. J. Duijm, 2e secretaresse, H. A. Klaarenbeek, penningm. Mej. M. B. Hulleman, E. H. S. van Straaten, bestuursleden. Pijpeneering binnen Gouda, (Vereeniging). Goedgekeurd bij Kon. Besluit van J Octo ber 1911, No. 251. I. van der Want, voorzitter, A. van der Want, secretaris, A. Goede- waagen Sr., penningmeester. Schlldersgezellenbond. Afdeeling Gouda. C. Perdijk, president, P. A. Slaman, Vierde Kade 50, secretaris, J. van ‘t Hul, penningmeester, G. J. Broere, H. Mikkers, bestuurs leden. Patroons-Vereeniging voor Patroons in de Bouw- en aanverwante vakken. C. J. van der Linden, voorzitter, J. P. de Groot, secretaris, G. J. van Wingerden, ze secretaris, P. Maree, penningmeester, T. Ruis, C. Sanders, H. J. Lugthart, T. Verkaaik, L. Boon, C. J. Verschut, C. F. G. de Jong, commissarissen. Restauratie-Commissie der St. Janskerk. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 23 Febr. 1903. No. 56. R. U. Jongenburger, voorzitter, D. G. Noordijk, secretaris, A. Dortland, penningmeester, Jhr. B. W. F. van Riemsdijk, Amsterdam, J. A. P. Montijn, Dr. A. Montagne Iz., Ds. Joh. E. Bijl, Dr. S. S. Hoogstra, Ulbo J. Mijs, A. Hoynck van Papen- drecht, Rotterdam, Mr. J. C. van Overvoorde, Leiden, D. Bijlsma, C. van Krimpen, J. K. Begeer. Jos. T. J. Cuypers, Amsterdam, en W. Kromhout Cz. te Rotterdam, architecten. Schaakclub „Messenmaker”. G. H. Gorissen, voorzitter, M. Lakerveld, secretaris, B. A. de Jong, penningmeester. Clubavond Dinsdag 812 uur. Vereenigingsgebouw Socië teit „Vredebest”, Kattensingel. Roel- en Zeilvereeniging „Gouda”. D. W. Westerbaan van Haansbergen, voorzitter, J. Olman, secretaris, A. Dortland, penningmeester, J. M. Zuidam, commissaris afd. zeilen, W. Zuidam, commissaris afd. roeien, G. F. W. van de Velde en P. Bokhoven, commissarissen. Clubgebouw en vaartuigenioods nabij de Reeuwijksche Brug. Propagandaclubs (Federatie van R. K.) in den Statenkieskring Gouda. Eere-voorzitter, P. H. Wijtenburg, deken van Gouda, J. C. Rietveld, Gouda, voorzitter, C. Schenk, Gouda, re secretaris, Karnemelksloot, H. Faasen, Boskoop, penningmeester, 2e secretaris, B. Blom, Reeuwijk, T. J. de Jong, Moordrecht, commis sarissen. W. C. C. M. van Alphen, kap., Gouda, geestelijk adviseur. Roode Kruis (Het). Afdeeling Gouda. Ulbo J. Mijs, voorzitter, Joh. A. Roeseling, secretaris, Mej. C. van Reedt Dortland, penningmeesteresse, Mevr. L. SchrootPrins, J. van der Jagt, Mevr. M. SteinbachTuijn, Dr. A. Montagne Iz. Politiehonden Vereeniging „Dresseerclub Gouda”. M. Binnendijk, voorzitter, P. de Waal, secretaris, Th. D. Boot, penningmeester, H. Bennis, L. de Groot. Sigarenwinkeliers (Vereeniging van), voor Gouda en Omstreken gevestigd te Gouda. L. D. van Vreumingen, voorzitter, A. Punt, secretaris, Turfmarkt 140, J. van der Jagt, penningmeester, L. Huisman en C. J. Hoogeveen, commissarissen. Schoenmakers Patroons Vereeniging (Goudsche). A. Perdijk, voorzitter, C. Michaelis, secretaris, J. H. van der Vegt, penningmeester, A. Groenendijk en J. van Maaren. Sociaal Democratische Arbeiderspartij in Nederland. Afdeeling Gouda. F. L. J. Lafeber, voorzitter, A. Slinger, 2e voorzitter, E. van Dantzig, Kleiweg 76, secretaris, J. de Rek, 2e secretaris, W. van der Valk, penningmeester, A. Fokkers en J. Polman, commissarissen. Samenwerking (CoSperatieve Inkoopvereeniging van Winkeliers In Koloniale Waren en Comestibles). Kantoor en magazijn Gouwe 38. J. C. Duchateau, voorzitter, Th. Dijks hoorn, secretaris, A. Meter, penningmeester. TEL. se. Sociëteit „De Réunle” op de Oosthaven. J. C. Bemer, voorzitter, A. Goedewaagen Jr., secretaris, H. J. L. Kamsteeg, penningmeester, G. F. W. v. d. Velde, D. W. Wester baan van Haansbergen, commissarissen. Scheidsrechters 6. V. B. Vereeniging van, J. Slaman, voorzitter, JH. Wout, secretaris, Nieuwe Haven 318, G. Idenburg, 2e secretaris, M. W. Schriek, P. van de Koolwijk, commissarissen. Sociëteit „Ons Genoegen” in de Boelekade. C. J. M. Kroon, voorzitter, A. J. IJssel- stijn Az., onder-voorzitter, J. van Kranenburg, secretaris, G. J. J. Pot, 2e secretaris, J. L. van Eijk, penningmeester, JE. Steensma, 2e penningmeester, W. Heusdens, A. J. Schilt en P. B. Sips.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 71