137 136 FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. til. se. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. F RMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. I 4 Unie van Vrouwenbelangen. Correspondente: Mevr. Gonda. Steenkolen Vereenlging „De Volharding”. H. A. Leeflang, voorzitter, L. van Kers bergen, secretaris, Bockenbergstraat 64. TEL.. 66. Soep (Bereiding en Uitdeellng der Economische). A. H. Teepe, voorzitter, B. D. Grootendorst, penningmeester, R. W. H. Pitlo, secretaris, A. Goedewaagen Jr., L. G. C. W. Bruns, G. Hupkes, F. Mijnlieff, G. J. J. Pot, C. W. van Stapele, Joh. A. Roese- ling, J. Bokhoven. De benoodigde gelden worden gevonden door inschrijving der in gezetenen f 3.per lijst. Voor deze lijst deelt de commissie gedurende de winter maanden portiën voedzame soep uit. Tuberculose (Vereenlging tot bestrijding der). N. J. Montagne, voorzitter, Joh. Mulder, 2e voorzitter, Nico H. Meulman, secr.-penn., Mevr. RupsBoon, Mevr, van der Wolf Belonje, Mevr. SchrootPrins, Dr. E. J. Hamburger, Dr. A. Montagne Iz., J. Mekkink, leden. Medisch leider van het Consultatiebureau Mej. Dr. H. J. G. van den Berg te Rotterdam. Enquêtrice: Mej. A. Peeters. Sociëteit „Vredebest” a. d. Kattensingel. C. G. Spit, voorzitter, Dr. S. S. Hoogstra, secretaris, B. van Galen, penningmeester, B. H. van de Werve, P. Bokhoven, W. van der Straaten, A. Dortland, bestuursleden. Tourlstenclub „Gouda”. Opgericht 30 December 1922. H. L. Blok, voorzitter, D. Sibbes W.Jzn., secretaris, Bleekerssingel 2, P. J. Schoonderwoerd, penningmeester, J. Bik, 2e secr. Fr. van Zijl, 2e penn., C. Furrer, A. Vergeer. Tooneelvereenlging „Harmonie”, opgericht 4 Maart 1906. Goedgek. bij Kon. Besl. van 25 Oct. 1912. J. van Loon, voorzitter, J. de Jong, secretaris, Nleuwehaven 101, F, de Gruil, penningmeester. Steun aan Behoeftigen, Zieken en Herstellenden (Vereenlging tot). Zr. M. Clausing, presidente, H. H. Kortenoever, secretaresse, Mevr. HamburgerVisser, penningmees- teresse. Typografenbond (Alg. Ned.). Afdeeling Gouda. W. J. de Rotte, re Voorzitter, A. G. de Jong, 2e voorzitter, A. de Groot, re secretaris, Pretoriaplein 62, W. Matse, 2e secre taris, ie penningmeester, W. Scheerens, 2e penningmeester, M. Garde nier, W. van der Valk, C. J. Sevenhoven, commissarissen. Toonkunst, Maatschappij tot bevordering der, afd. Gouda, bestaande uit afd. Strijk- orchest en afd. Dameskoor. Directeur van beide Joh. Jager. O. van Dijk, voorzitter, A. Broer, secretaris. Th. Sliedrecht, penningmeester, Mevrouw van Dijk, presidente van het Dameskoor. „Vergunning” (Nederlandsche Bond). Afdeeling Gouda. R. ten Wolde, voorzitter, E. H. van Mild, 2e voorzitter, L. de Groot, secretaris, J. Hortensius, 2e secretaris, L. N. Hogenelst, penningmeester, W. Bruijne en A. de Weger, commissarissen. Tooneel- en Declamatleclub „Thalia”. Opgericht 8 Dec. 1912. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 22 Sept. 1917. Staatsblad No. 57. C. J. Boer, Beschermheer, Ant. Bouw meester, eerelid, E. Kerkhoven, voorzitter, W. Vermey, vice-voorzitter, F. S. Ver meulen Jr., secretaris, Kanaalstraat 13, Ch. de Koning, 2e secretaris, J. H. Stijns, penningmeester, A. H. van den Bosch, 2e penningmeester, P. W. F. Steenbergen, regisseur. Tooneelclub „De Goudsbloem”. Opgericht 14 Mei 1905. C. H. Hagendom, voorzitter, H. M. van Triet, Krugerlaan 12, secretaris-penningmeester, Mevr. S. J. Hekker Arentz, Clemens Lerch, B. Natzijl, commissarissen. Tooneelvereenlging „T.A.V.E.N.U.”(R.K.). B. Weeldenburg, voorzitter, P. P. Janssen, Parkstraat 19, secretaris, M. J. L. M. Mimpen, penningmeester, S. C. van Bueren en J. M. Prinsenberg, commissarissen, J. M. Prinsenberg, ie regiemeester, F. J. Piket, regisseur. Tabak- en Sigarenfabrikanten voor Gouda en Omstreken, 1921, gevestigd te Gouda (Vereenlging van). L. D. van Vreumlngen, voorzitter, J. van der Jagt, secretaris, Hoogstraat 15, P. Bisschop, penningmeester, H. P. Herfst, commissaris. Tabithavoorzitster, Mej. N. J. Schelling, thesaurierster, Mej. A. W. J. P. Montijn. Het doel dezer vereeniging is aan minvermogenden klee- dlngstukken naarmate van derzelver behoeften te verschaffen. Tennisclub T. I. 0. D. C. H. W. Heusdens Wz., voorzitter, J. C. Jonker, secretaris, Crabethstraat 3, H. J. Nederhorst Jr., penningmeester, C. M. L. Koole, commissaris van het materieel, Mevr. B. MijnlieffVisser, bestuurslid. „Tesselschade” (Alg. Ned. Vrouwen-Vereeniging). Afdeeling Gouda. Mevr. L. Prince Schim van der Loeff, presidente, Mevr. A. van de VeldeBurgersdijk, secretaresse- directrice van het bemiddelingsbureau, Mevr. M. IJssel de SchepperFijan, penning- meesteresse, Mevr. A. MontijnMolenaar, directrice van het voorlichtingsbureau. St. Theodorus Stichting, Westhaven 34. Raad van Beheer: P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, voorzitter, P. van der Pol, 2e voorzitter, Chr. Keet, secretaris, L. A. A. van der Sanden, penningmeester. Timmerliedenvereeniging. Onder de zinspreuk „Zorg voor de Toekomst”. A. Koot Jr., voorzitter, C. Knoop, secretaris, C. Spruit, penningmeester, W. van Hoorn en T. Mul, commissarissen. Het doel is, onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte en over lijden. Contributie 25 ct. per week. 82 leden. Ingeval van ziek zijn ontvangt men f 5.per week. Spaar- en Hulpbank. Commissarissen: C. J. M. Kroon, voorzitter, H. Braat, wn. voor zitter, JE. Steensma, A. C Cosijn, A. Goedewaagen Jr., F. Mijnlieff Fz., A. Jonker Cz., H. J. L. Kamsteeg, M. A. J. Kortenoever, J. van Kranenburg, C. A. M. Spruijt, Dr. D. W. IJssel de Schepper, H. P. C. de Balbian, boekhouder-secretaris.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 72