138 139 5 I I FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. GEBR BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. tsl. se. GEBR BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. d. Nieuwendijk, voorzitter, J. Lorjé, secretaris, TEL. se. R. K. Dames Propagandaclub „Jeanne d’Arc”, sub-afd. der Prop.club „Mrg. Dr. Schaepman”. Mej. T. Groenendijk, presidente, Mej. J. Meeweezen, secretaresse, Tuin straat, Mej. M. Jansen, penningmeesteresse. R. K. Bondsleesbibliotheek. De bibliotheek staat onder beheer van het bestuur der R. K. Propagandaclub „Mrg. Dr. Schaepman”. Bibliothecaris. C. Verkleij, Bockenberg- straat 27. R. K. Vereeniging tot bestrijding der tuberculose „Herwonnen Levenskracht”, afd. Gouda. Voorzitter J. C. Rietveld, secretaris, C. F. P. B. C. Streefkerk, Karnemelk- sloot 56. Apologetische Cursus: Moderator Kap. J. G. Verhoef, voorzitter A. de Mol, secre taris A. C. van Berkel, Karnemelksloot 58. Commissie „Eerbied in Gods huis”. W. Bode, voorzitter, J. A. Nieuwenhuizen, secretaris, Boelekade 241. Strijkorkest „Moderato". Directeur J. Nobel, P. van Loon, secr.-penningmeester. R. K. Bouwvakbond „St. Jozef”. C. de Korte, voorzitter, C. Verhoef, secretaris, Prins Hendrikstraat 110. Ned. R. K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy”, afd. Gouda. H. C. Welie, voorzitter, G. Verkerk, IJssellaan. Ned. R. K. Grafische Bond, afd. Gouda. Voorzitter H. Brouwers. Secretaris W. J. Middelweerd, St. Josephstraat 15. Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Joannes”. Voorzitter A. Hendrikx, Secretaris A. Verkerk, Karnemelksloot 49. Ned. R. K. Bond van Fabriekarbeiders(sters), afd. Gouda. A. Redegeld, voorzitter, L. W. P. van Kersbergen, secretaris, Bockenbergstraat 64. Ned. R. K. Bond van Houtbewerkers, Meubelmakers, Behangers en Stoffeerders „St. Antonius van Padua”. C. Verkleij, voorzitter, J. Brouwers, secretaris, P. C. Both- straat 34. Ned. R. K. Tabaksbewerkersbond, afd. Gouda. C. van Kooten, voorzitter, A. Heer- kens, secretaris, P. C. Bothstraat 57. R. K. Vereeniging van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. A. van Velzen, voorzitter, v. d. Hulst, secretaris, Mr. D. J. van Heusdestraat 5. Ned. R. K. Glas- en Aardewerkersvereeniging „God en ons Recht”, afd. Gouda, J. v. d. Post, voorzitter, J. C. Guérain, secretaris, Nieuwehaven 322. R. K. Bond v. Bakkers, Cacao-, Chocolade- en Suikerbewerkers. J. Massar, voorzitter, J. Verweij, secretaris, J. v. d. Heijdenstraat 26. R. K. Bond van Naaisters en Kleermakers, J. van Loon, Vlamingstraat 33. R. K. Transportarbeidersbond. Natrop, voorzitter, A. Compier, secretaris, St. Joseph straat 72. R. K. Werkmeestersbond. J. Ridder van Catsweg 38. Bond v. Overheidspersoneel: V. de Jong, Keizerstraat 39. R. K. Textielarbeidersbond. Chr. v. d. Kaa, secretaris, Ridder van Catsweg 158. R. K. Coöp. Bakkerij en Verbruiksvereeniging „Ons Belang”. P. Brouwer, voorzitter, S. C. van Bueren, secretaris, Parkstraat 33. R. K. Woningbouw-Vereenlging „St. Joseph”. A. C. van Berkel, voorzitter, W. J. Middelweerd, secretaris, St. Josephstraat 15. Concierge: G. C. H. van Hooff. (Bondsgebouw). Vincentius van Paulo (Vereeniging van den H.), goedgekeurd bij Kon. Besluit. Bij zondere Raad van Gouda. H. M. G. de Moree, president, J. P. J. Ahsmann, vice- president, A. A. Janssen, secretaris, H. P. H. C. Timmermans, penningmeester. Conferentie O. L. Vr. Hemelvaart (Kleiweg Parochie). R. M. H. van Hae®n, presi dent, Joh. Dessing, vice-president, N. C. M. Koch, secretaris, J. v. d. Pol,penning meester. Conferentie St. Joseph (Gouwe Parochie). H. P. H. C. Timmermans, president, J. D. Verkerk, vice-president, C. K. Galama, secretaris, J. B. C. Niehoff Werning, penningmeester. Voor beide Conferentiên magazijn: A. Lagerenberg, president, H. L. Klingen, vice- president. Bibliotheek A. van Velzen, president, J. C. Grobben, vice-president. Kinderbescherming: J. P. J. Ahsmann, president, A. Lagerenberg, vice-president. J. Carlier, secretaris, R. M. H. van Haeren, penningmeester. Arbeidsbeurs. H. P. H. C. Timmermans, president, J. D. Verkerk, vice-president, J. v. d. Pol, secretaris. Voetbalclub „Olympia”. (Zie op Criket). Voetbalclub „Gouda”. Opgericht 5 September 1906. L. Verstoep, voorzitter, J. van Tilburg, secretaris, Gouwe 192, A. Groenewoud, penningmeester, M. J. Elshout, W. Kerkhof, J. van Reenen, J. Slaman, commissarissen. Terrein: Bloemendaal. Volks en Schoolbad, Zie op Zwemschool. Volksbibliotheek der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Departement Gouda. (In 't gebouw der Spaarbank). De Bibliotheek is geopend in de wintermaanden des Vrijdags avonds van 7‘/29 uur voor jongens en 910 uur voor volwassenen. Leesgeld per boek en per week 3 cents. Kosten van inschrijving 5 cents. Commissarissen: J. Slop, voorzitter, J. K. Begeer, seer.-penningm., A. W. v. d. Kleyn, M. van Hofwegen, P. W. M. van den Dungen, A. J. Vermeulen, D. Schouten, G. van 't Hoen, J. van der Neut, A. Mighout, W. C. Scheerens, H. J. Bulder, G. R. Pel, H, Steketee, en D. J. Mooyaard. Volksbond tegen Drankmisbruik (Afdeeling Gouda van den). Joh. A. Roeseling, voor zitter, H. C. German, secretaris, J. Olman, penningmeester, J. v. d. Jagt, E. van der Werf en J. P. Anemaet. Volksbond (Ned. Roomsch-Katholieke). Bondsgebouw Westhaven 46. Opgericht 23 Maart 1893. Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 25 Juli 1894, No. 43. Afd. Gouda. Bestuur: J. Agten, voorzitter, C. van Kooten, 2e voorzitter, W. J. Middelweerd, secretaris, St. Josephstraat 15, J. Spoel, 2e secretaris, J. C. Guérain, penningmeester, H. Leerent- veld, 2e penningmeester C. Streefkerk, J. de Korte en G. v. d. Eng, commissarissen. Geestelijk adviseur: kapelaan W. C. C. M. van Alphen. Onderafdelingen: Comité „Hulp in Nood”. J. Spoel, voorzitter, W. A. Prinsenberg, secretaris, IJssel laan 67. R. K. Progagandaclub „Mgr. Dr. Schaepman". J. C. Rietveld, voorzitter, C. Verkleij, secretaris-penningmeester, Bockenbergstraat 27, N. Roest, 2e secretaris-penningmeester.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 73