FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. 1 GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. 143 142 Zondagsrust (Vereeniging). G. J. Goedewaagen, voorzitter, F. Rietveld, secretaris, J. van Elk, penningmeester. TEL. B6. TEL. 56. Zondagsschool (Protestantsche). Opgericht door de afdeeling Gouda van den Neder- landschen Protestantenbond, gehouden in de Remonstrantsche Kerk en het gebouw van de Loge. Dr. L. J. van Holk, voorzitter, Mej. M. Goedewaagen, secretaresse, Mej. J. Emeis, penningmeesteresse. Zondagsschool der Ned. Hervormde Kerk. Onder de zinspreuk: „Laat de Kinderkens tot mij komen.” Gehouden in de Kleine Kerk en School Patersteeg. Joh. E. Bijl, voor zitter, C. van Tongerloo, Bz., secretaris, W. van Elk, penningmeester, W. B. Blommen- daal, Hoofd der Zondagsschool. Onderwijzend personeel 32. Aantal kinderen 700. Door Ds. Joh. E. Bijl wordt gehou den een cursus voor het onderwijzend personeel. Zondagsscholen der Afdeeling Gouda der Vereen. Tot Heil des Volks in de lokalen Peper straat en Heerenstraat. B. Punselie, voorzitter, J. J. Bik, secretaris, Mej. M. van Maaren, penningmeesteresse, J. van Leeuwen, K. M. de Bruijn, bestuurders, F. Boerma en Mej. M. van Maaren, lokaal-commissarissen. Ziekenzorg (Vereeniging), verbonden aan de Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek Gouda. Leden zijn alle arbeiders (mannelijk en vrouwelijke) der fabriek. W. G. Flux, voorzitter, B. A. Zegers, secretaris, J. J. Brenkman, penningmeester. Doel: Geldelijke uitkeering bij ziekte, ongeval, bevalling en overlijden. Zwemschool en Badinrichting (Volks en Schoolbad). Commissie van Toezicht, A. D. van Vreumingen, voorzitter, J. van Kranenburg, secretaris, J. P. A. van Catz, penningmeester, J. Dercksen, A. R. van de Putte, P. B. Sips, J. Öudshoorn, Ed. van Dantzig, G. van Spengen. Luth. Knapen Vereen. D. J. J. Simon, voorz., Mej. N. Schelling, G. J. Goedewaagen, J. J. Bik, H. Runge, leiders. Chr. Knap. Vereen. „Jakob”, onderafd. Chr. Jong. Vereen. „Daniël”. J. Roepers, J. v. Leeuwen, H. Sliedrecht, G. Boerma, G. Holmer, B. E J. Bik, leiders. A. Verwaal, seer., G. Holmer, penningm. Chr. Jong. Vereen. „Excelsior”, onderafd. Chr. Jong. Ver „Daniël”. H. v. d. Pool, B. den Ouden, W. F. Groenendijk, leiders. G. A. Belonje, seer., G. Bax, penn. Zendingszaak (Vereeniging ter bevordering der). Joh. E. Bijl, voorzitter, secretaris, J. Vos, penningmeester Zangvereenlging „Gouda” (Gemengde), bestaande uit het personeel der „Kon. Stearine Kaarsenfabriek Gouda”. I. IJssel de Schepper, beschermheer. Dr. J. P. Treub, eere- voorzitter, P. H. Janssen Directeur. L. van Kersbergen, voorzitter, C. J. IJsselstijn, secretaris, Vorstmanstraat 31, P. F. de Jong, J. Wiltenburg, penningmeester. Zangvereenlging „Hosanna” (Christelijke), opgericht 20 Dec. 1904. A. van den Berge, voorzitter, J. Stolwijk, secretaris, Vest 28, A. de Jong, 2e secretaris, Mej. J. van Wijk, penningmeesteresse, Mej. A. Lugthart, 2e penningmeesteresse. Repetitielokaal bovenzaal „Concordia”, Westhaven. Zangvereenlging „Zang en Vriendschap” (Gemengde) met onderafdeling Kinderkoor. Directeur K. J. de Beun, J. Hilgers, voorzitter, A. J. v. d. Paauw, L. Willemsteeg 13, secretaris, G. H. de Jong, penningmeester, J. Boot, algemeen bestuurslid, Chr. Gouka muziekcommissaris, Mej. W. Gouka en Mej. J. Toonstra, commissarissen. Kinderkoor: G. H. de Jong, voorzitter, A. J. v. d. Paauw, L. Willemsteeg 13, secretaris penningmeester, B. Bakker, Mej. T. de Beun en Mej. M. J. den Haag, commissarissen. Zendelinggenootschap (Nederlandsch). Afdeeling Gouda. Joh. E. Bijl, secretaris-pen- ningmeester, tijd, voorzitter. Zendlngsbond (Hulpver. van de Geref.). C. J. Revet, voorzitter, W. P. Frederikze, secretaris, J. Ph. Göbel, penningmeester, P. J. Spee, H. J. Boekamp en B. Boon. Zendingsvereeniging (Nederlandsche). Afdeeling Gouda. B. E. J. Bik, correspondent- penningmeester. Stadsevangeliesatie Brussel. Landsevangelisatie Vlaanderen. B. E. J. Bik, corres- pondent-penningmeester. Zendingsstudieraad. B. E. J. Bik, boekendepöt. Zendingsbureau Oegstgeest B. E. J. Bik, boekendepot. Onder leiding van B. E. J. Bik wordt gewerkt voor: Landsevangelisatie Vlaanderen, Stadsevangelisatie Brussel, Zendingsstudieraad, Luth. Zend. Vereen. Nederl. Z<nd. Vereen., Utrechtsche Zend. Vereen., Rotterdamsche Evangelisatie, Nederl. Zend. Genootschap, Zending onder Israël, Java Comité, Philippus, Sangir en Talaud Comité, Broedergemeente (Zend. Genootschap), Rijnsch. Zend. Genootschap. Zendingsvereeniging „Timotheus”, Afd. „Tot Heil des Volks”. B. E. J. Bik, voorz. mej. A. Hamerslag, vice-voorz., A. Belonje, secr.-penn., mej. J. Bey, vice-secr., mej. M. van Leeuwen, vice-penn., alg. plaatsv., mej. J. v' Essen, vice alg. plaatsv. D. v. Leeuwen en J. G. W. F. Bik, houtsnijwerk onderwijzers. Zendingsgenootschap (Luth.), afd. Gouda. Ds. J. J. Simon, voorz., Mej. N. Schel ling, seer., P. den Hertog, penn. Zend. Hulpraad. Ds. J. J. Simon, voorz., Mej. N. Schelling, secr., Mej. v. Noort, penn. (Boskoop). Zondagsschool (Luth.). Ds. J. J. Simon, voorz., Mej. N. Schelling, C Calatz en B. E. J. Bik, onderwijzers. Zwemclub (Goudsche). J. Samsom, voorzitter, G. B. Gabry, secretaris, Westhaven 44, J. P. A. van Catz, penningmeester, J. C. den Boer, en P. de Jong.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 75