UJerkmansgoederen „De Kleine lUinst” Jabrikanten Cage prgzen, prima afwerking. Jirma S. E. Cats. 144 ^kph-.Jnttrc. $$4. flan tn VflStC ptixe* solieae goederen, FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. TEL. 56. Winkel: Korte Ciendeweg 22. Wiek: Xeugestraat 2. IO Bcdnjlskkeding. Zouavenbond (Algemeene Nederlandsche). (Onder patronaat van den H. Petrus). Op gericht 13 November 1892. Afdeeling Gouda. G. van Hevelingen, Boskoop, voorzitter, C. Verkleij, Bockenbergstraat 27, secretaris, J. F. Bredie, penningmeester, j. Rijnhout, commissaris. ZIEKENFONDSEN, VERZEKERING- en WAARBORGMAATSCHAPPIJEN. Goudsche Ziekenkas (voorheen „Providentia”). Aangesloten bij den Zuidhollandschen Bond van Ziekengeld uitkeerende vereenigingen gevestigd Den Haag. Bestuurders: H. v. d. Graaff, voorzitter, E. J. Nijkamp, 2e voorzitter, W. Roepers, secretaris, P. Schoonderwoerd, 2e secretaris, J. J. Hornes, penningmeester, A. Verbruggen, 2e pen ningmeester, en A. Engelbrecht. Commissarissen H. Bosman, D. v. d. Tooren, W. de Gruijl, H. L. Luijnenburg en Joh. de Groot. Boden H. F. G. Gerritsen en C. A. de Kroon. De werklieden kunnen zich verzekeren tegen ziekte naar het loon dat zij verdienen, en ontvangen dan bij ziekte 26 weken vol, 26 weken half en daarna nog één jaar een kwart van het verzekerde bedrag. Ook vrouwen en meisjes kunnen zich verzekeren tegen ziekte in dit fonds. Adviseerende geneesheeren: Dr. E. J. Hamburger en Dr. A. C. A. Hoffman. Algemeen Afdeelings Ziekenfonds voor Gouda en Omstreken. I. van der Want, eere-lid, B. G. J. Evers, voorzitter, F. A. Dee Jr., secretaris, A. IJsselstijn, penningmeester, E. D. Meeter, Dr. J. G. Rups, A. H. Teepe, E. Grendel, E. J. Nijkamp en A. H. de Zeeuw, leden. Vertegenwoordigers A. Baas, W. P. van den Bosch, M. Brink, J. Dijks man, C. van der Klis en C. Visser. Aan dit fonds zijn verbonden de Heeren Artsen: Dr. J. H. Bakker Niemeijer, P. de Boer, Dr. B. J. Broekhuizen, B. G. J. Evers, Dr. E. J. Hamburger, Dr. A. C. A. Hoffman, E. D. Meeter en Dr. J. G. Rups. Specialisten: P. C. Cleyndert Jr., inwendige ziekten, A. C. H. Höweler, neus-, keel- en oorarts, Dr. A. Montagne Iz., heelkunde en vrouwenziekten, Dr. R. A. Reddingius, oogarts, M. Steffelaar, heelkunde en vrouwenziekten, J. S. Hollander, huidziekten, Dr. Th. van Schelven, zenuw- en zielsziekten, J. J. van Straaten, zenuw- en ziels ziekten, Mej. M. A. Talen, oogziekten, W. L. van Andel, J. J. Cramer, J. Haddérus Oostingh, L. E. Bicknese en H. F. Deur, tandartsen. Apothekers: F. A. Dee Jr., E. Grendel, A. H. Teepe, fa. Weijer en Hoefhamer. Administrateur-boekhouder M. Gelijns. Boden: G. J. Flux, C. A. Schotborgh en H. van Maaren. Vanwege het bestuur wordt in het gebouw „Daniël” zitting gehouden eiken Dinsdag avond van 8—9 uur. De Goudsche Coöperatieve Vereeniging voor Genees-, Heel- en Verloskundige Hulp, Joh. Mulder, voorzitter, J. N. de Groot, secretaris, A. van Hertum, penningmeester. Administratie adres: Westhaven 21. Aan deze vereeniging zijn verbonden alle Doctoren en Apothekers te Gouda. Als specialisten kunnen worden geraadpleegd: W. L. van Andel, J. J. Cramer en J. H. Oostingh, L. E. Bicknese, H. F. Deur, tandartsen, Dr. R. Reddingius, Mej. M. A. Talen, oogartsen, A. C. H. Höweler, neus-, keel- en oorarts. P. C. Cleyndert, M. Steffelaar en Dr. A. Montagne Iz. en alle andere specialisten die te Gouda spreekuur houden.

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 76