155 154 FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Complete Meubileering. GEBR. BISPING Comb. PEEK A CLOPPENBURG. -ate*?. GEBR. BISPING Comb. PEEK A CLOPPENBURG. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Bergplaats voor inboedels. Oost- Geneeskundlgen. Confectiefabrieken. Correspondenten le klasse Ned. Bank. Decoratieschilders. Dienstverrichting. Distillateurs. Glazenwasscherlj en Puibewassching. D. Hamerslag, Karnemelksloot 72. Glucosefabrleken. Doctoren. (Zie Geneeskundigen). Kantoor Draadfabriek. voorheen Goudsmeden. t t Electriclens. G. A. Belonje, Keizerstraat 83. Correspondenten van Hypotheek banken. N. V. v h. J. Wolff Co., Fluweelensin- gel 86. Gebr. Hamerslag, Groeneweg 19. L. N. Poldervaart, Turfmarkt x. A. Dortland en J. A. Dortland, Turf markt 28. dam, de Stedelijke Hypotheekbank te 's Gravenhage, de Hollandsche Hypo theekbank te Amsterdam, de Hypotheek bank voor Nederland te Amsterdam, Arnhemsche Hypotheekbank voor Ne derland te Arnhem, Vereenigde Trans atlantische Hypotheekbanken te Rot terdam. Expediteurs. Portlands’ Scheepsagenturen en Expedi tiebedrijf. Van Gend Loos, Wijdstraat 28. N. V. „Rcederij De IJsel". De Goudsche Glucosefabriek, Rotterdamsche Veer. 9. De Goudsche Siroopfabriek, Westerbaan. Kantoor Schoneveld Gouwe 61. T«l. S«. De Nationale Bankvereeniging, haven 1. M. J. Ogier Co., Oosthaven 53. Scheurleer Zoonen’s Bank, Kleiweg 97. Slavenburg Co., Gouwe 2. Drogisten. Anton Coops, Wijdstraat 31. Het Groene Kruis, Kleiweg 91. C. C. Krom, Markt 2. Wolff Co., Markt 6. Ph. Liesker, Vest 73 en 75. Mulder en Ooms, Groenendaal. H. J. Oosterling, Vest 54. A. J. IJsselstiju Az., Vest 66. F. X. Daudt, Zeugstraat 64. Wed. van Deth, Groenendaal 19. G. N. P. van Hooff, Wijdstraat xo. M. Monasch, Markt 28. A. F. van de Pavoordt, Zeugstraat 50. G. P. de Jong, Wijdstraat 13. Firma T. A. van Berkel, Kleiweg 9. A. de Groot, Kleiweg 95. Erven M. M. van Loon, Dubbelebuurt 15. J. M. Mimpen, Kuiperstraat 44. P. D. Muylwijk, Crabethstraat 54. Th. de Ruwe, Lange Tiendeweg 34. J. K. N. Saalbach, Oosthaven 61. J. F. W. Turion, Lange Tiendeweg 24. G. J. van der Valk, Wijdstraat 8. De Vries, Westhaven. Gasfitters. C. de Jong, St. Anthoniestraat 14. Erven M. M. van Loon, Dubbelebuurt 15 Th. de Ruwe, Lange Tiendeweg 34. G. J. van der Valk, Wijdstraat 8. T. Verkaaik, Oosthaven 8. J. v. d. Wai, St. Anthoniestraat 14. Firma P. J. Bertels, Kleiweg 59. A. Hollander, Boelekade 36. J. H. W. C. van Staveren, Prins Hendrik straat 72. Garenfabrieken. W. H. Bellaart, Varkenmarkt 29. A. van Dorst, Varkenmarkt 29. J. van Galen, Varkenmarkt 23. Naam! Venn. „De Goudsche Machinale Garenspinnerij”, Kant. Turfsingel 29. Firma Hoogendoorn, Varkenmarkt 29. J. Kortenoever Zoon, Lazaruskade 1. G. Prince Zonen, Kantoor Turfmarkt xi 8. Firma G. Soos, Nieuwsteeg 4. De Vereenigde Touw- Garenfabrieken, Fluweelensingel 96/97. Firma A. IJsselstijn, Spoorstraat 9. Confectiefabriek „Holland”, Pepei’straat x6. Edm. Brinkmann, Westhaven 62. Firma S. L. Cats, Zeugestraat 2. J. Pezy, Rozendaal 9xx. Dr. J. H. Bakker Niemeijer, Oosthaven 40. P. de Boer, Gouwe 115. Dr. B. J. Broekhuizen, Crabethstraat I. P. C. Cleijndert, Krugerlaan, Directeur Ziekenhuis. B. G. J. Evers, Oosthaven xx. Dr. E. J. Hamburger, Crabethstraat 45. Dr. A. C. A. Hoffman, (Homoeop.), Blee- kerssingel 55. J. S. Hollander, (huidarts), van Iterson- Ziekenhuis, Vrijdagsmorgens van 9 xo1/, uur. A. C. H. Höweler, (keel-, neus- en oor- arts), Fluweelensingel 60. E. D. Meeter, Fluweelensingel 59. Dr. A. Montagne Iz., Crabethstraat 9. Dr. J. G. Rups, Lange Tiendeweg 54. Dr. R. Reddingius, (Oogarts), Korte Nood- gotsteeg 8, Dinsdag, Donderdag en Za terdagmorgen. M. Steffelaar, Crabethstraat 12 (Chirurg) Mej. M. A. Talen, Oogarts, Kleiweg 75. J. J. van Straaten (zenuw- en zielziekten). Van Iterson-Ziekenhuis, Donderdags- middags 31/,—5 uur. Fotografen. Meyer, Kleiweg 49. Atelier „Prinses”, Markt 29. Atelier Studio, Westhaven t. Th. Tukker, Zeugstraat 104. Firma W. J. van Zanen, Oosthaven 19. T. Goedewaagen Zonen, Markt 38, van de Haarlemsche Hyp. Bank, Haarlem, Zuid-Hollandsehe Hyp. Bank, Rotter dam, HollandCanada Hyp. Bank, ’s Gravenhage, RotterdamCanada Hyp. Bank, Rotterdam Westlandsche Hyp. Bank, ’s Gravenhage, Residentie Hyp. Bank, 's Gravenhage, HollandNoord- Amerika Hyp. Bank, Gorinchem, Hyp. Bank, „Holland—Amerika", Utrecht Oranje Nassau Hyp. Bank, 's Graven hage, Nederlandsche Voorschotbank, Amsterdam, Dordrechtsche Hyp. Bank Dordrecht. Nationale Bankvereeniging, Oosthaven 1, (van de Rotterdamsche) te Rotterdam. Wed. Knox Dortland, Turfmarkt 28, van de Nationale Hypotheekbank te Amsterdam, de ’s Gravenhaagsche Hy potheekbank te ’s Gravenhage, en de Zuid-Hollandsche Hypotheekbank te Rotterdam. M. J. Ogier Co., Oosthaven 53, (van de Utrechtsche) te Utrecht, de Alge- meene Hypotheekbank te Amsterdam, de Maastrichtsche Hypotheekbank „Ne derland”, te Maastricht, de Onderlinge Hypotheekbank „Nederland” te Arn hem, de Dordrechtsche Hypotheek bank te Dordrecht, de Nieuwe Rotter damsche Hypotheekbank te Rotter-

Adresboeken Gouda | 1924 | | pagina 81