N. V. Goudsche Machinefabriek
GOUDA, Kattensingel No. 24, hoek v. Strijensfraat.
Melkpoedermachines.
Electr. Kaasschrapmachines.
SÉ
8
Dir. J. G. HUPKES.
MACHINEFABRIEK EN HERSTELPLAATS.
KOPER- EN METAALGIETERIJ.
VIJZELDOK.
AUTOGENE LASCHINRICHTING.
STOOMKETELS.
STOOMMACHINES.
COMPLETE FABRIEKS-INSTALLATIES.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Complete Meubileering.
Tel. Int. No. 84.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
«1
R3
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
I No.
NAMEN EN BEROEPEN.
t
Even nummers.
2
Bogen
Oneven nummers.
II
I1
7
9
Cornelia Verkerk, naaister
C. Verboom, werkman
19
23
90
92
94
96
98
100
102
IO4
I06
I08
II0
112
II4
Il6
Il8
120
122
I24
I2Ó
132
134
136
C. F. Kerkhoven, letterzetter
Wed. H. J. Burghoornv. d.
Wolf
H. Lakerveld, los werkman
TEL. 56.
59
61
63
65
67
42
44
8
10
12
14
16
18
20
28
32
34
25
29
33
35
37
39
41
43
45
49
53
57
C. de Koning, concierge
A. de Bruijn, voerman
Wed. J. VerhartGroen
156 L. L. Slootjes, telegraafwerker
158 A. Schouten, fabriekswerker
160
162
J. C. Eijgelsheim, plateelbakker
4 E. J. Boot,
H. Kooiman, koopman
P. de Busschere, fabriekswerker
J. A. Cattel, pakhuisknecht
Wed. M. MoesKoorevaar
A. Cathel, stoker
C. N. J. Moes, kistenmaker
M. L. J. Dukker, logementhouder
A. de Weger
J. W. van der Valk, broodslijter
J. van der Valk, letterzetter
36 A. Versluis, metselaar
38 E. Oosterwijk, typograaf.
40 J. Soet,
J. Schouten, fabrieksarbeider
H. Vet, houtzager
46 G. Gibbon, sjouwer
48 E. van Kersbergen, fabrieksarb.
50 P. Zeverboom, motorschipper
C. Binnendijk, groentehandelaar
J. J. van der Zwaluw, schoen
maker
A. de Weger, smid
L. de Weger, smid
A. Kok, schipper
G. K. Nieuwland, sigarenmaker
G. Kooi, caféhouder
J. Lexmond, melkhandelaar
A. Degenkamp, smid
H. J. Neerschoten, bankwerker
B. H. Groenendal, kantoorbediend»
G. Klein, koster kl. kerk
J. W. de Bruijn, kuiper
C. F. Schouten, kuiper
P. Raamsdonk, timmerman
D. van Gemeren, kruidenier
W. van EijkBoere
A. C. F. Berendsen, kantoorbed.
A. J. van Oijen, boomkweeker
A. W. HensbergenGestel
Th. W. Diemel, onderwijzer
K. Langeraar, timmerman
W. Bruijniks, los werkman
W’ed. N. GroenendijkVergeer
146 W. C. Schoonderwoerd, zeilmaker
148 E. Rolffs of Roelofs, brievenbest.
150 v--
152
154
H. C. Th. Janssen, los werkman
Wed. N. OudijkVergunst
C. van Vliet, stoker
C. Matse, bleekersknecht
L. Vermeulen, touwspinner
P. van Vliet, loodgieter
C. van den Oever, schoenmaker
C. Borst, timmerman
M. Alfenaar, bleekster
C. W. M. Eikenaar, pakhulskn.
J. H. Douw, banketbakker
Wed. B. BegeerVisser
W. Verstoep, koopman
B. W'eeldenburg, letterzetter
J. van Wijk, arbeider
H. A. Zuidam, broodbakker
G. Steenbergen, sigarenmaker
B. Terlouw, metselaar
C. Verhart, pakhuisknecht
C. Michaëlis, schoenmaker
L. C. van Eijk, suikerwerker
S. van Leeuwen kuiper
138 C. Verhoeven, schipper
140
142
144