B. DEJONG Lijnkamp’s KI eed i n g magazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn 154 155 FIRMA mmemmi B. DE JONG MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA Telefoon 47 MEUBILEERING j I r MEUBILEERING MEUBELEN BETIMMERINGEN Mondharmonlca-Vereeniging „Crescendo” (Goudsche), opgericht 25 Maart 1925. Directeur J. A. v. d. Hulst. W. v. d. Valk, voorzitter, G. Bunschoten, se voorzitter, W. van Leest, Raam 166, secretaris, P. Verboom, 2e secretaris, M. van Leest, penningmeester, G. Veerman, 2e penningmeester, J. van Dam, commissaris. Natuurkundig Genootschap. Dr. S. S. Hoogstra, voorzitter, Dr. E. J. Hamburger, secretaris, S. J. Vroman, penningmeester, A. Dudok van Heel, vicarius, J. Slager, dierenarts te Schoonhoven, Mr. R. Rensma, Ds. Joh. E. Bijl, Dr. H. v. d. Tak te Boskoop, Dr. D. E. Bosselaar en A. Quant. Nut van ’t Algemeen (Maatschappij tot). Departement Gouda. A. H. Teepe, voorzitter, C. J. M. Kroon, secretaris, J. v. d. Jagt, penningm. R. W. H. Pitlo, Dr. J. G. Rups, Dr. D. E. Bosselaar, J. Slop. Nijverheid en Handel (Maatschappij van). Departement Gouda, A. Goedewaagen Jr., voorzitter, L. C. Becking, vice-voorzitter, Mr. C. Jonker, secretaris, H. J. Nederhorst Jr., penningmeester, J. G. Hupkes. Contributie, f 6.25 per jaar, waarvoor men tevens het Tijdschrift van de Nederl. Maatschappij voor Nijverheid en Handel ontvangt. Onderwijzers (Bond van Ned.). Afdeeling Gouda en Omstreken. Ed. v. Dantzig, voor zitter, G. van Spengen, secretaris, J. H. Heus, penningmeester. Ornithologische Club „Hirundo” (Goudsche). Chr. P. G. J. Smit, voorzitter, A. Scheygrond, Bleekerssingel 64, secretaris, E. J. A. M. Hoffman, bijzitter. Het doel der club is: de beoefening der ornithologie in den meest algemeenen zin, de bescherming der vogels en de navorsching en bescherming der avifauna van Gouda en omstreken in het bijzonder, benevens de bestrijding van overdreven vogelbescherming. Oude Mannenhuis. Regenten: J. A. P. Montijn, R. W. H. Pitlo, A. Goedewaagen Jr. voorzitter, L. C. Becking, secretaris-penningm. Middenstandsvereenlging (Chr.). Afd. Gouda. G. Wientjes, voorzitter, B. C. Stolwijk, vice-voorzitter, D. L. Wagenaar, secretaris, C. Noordergraaf, penningmeester, G. J. Goedewaagen. veen, A. Oskam Dz., Bergambacht, en D. Verboom, Moordrecht. Contributie f 5. Ieder lid ontvangt gratis het Landbouw-weekblad, plus jaarboekje. Lawn-Tennisclub (Goudsche) „Be Quick”, opgericht 1 Mei 1895. F. J. Sibbes, voor zitter, P. M. van Schenderen, Burg. Martenssingel 107b, secretaris, Mej. C. C. de Mol, penningmeesteresse, A. C. Kraneveld, comm, van materieel, S. P. van Schenderen Stroeve, Commissaresse. Leesgezelschap „Gouda”. A. Steensma, voorzitter, Mej. C. A. Hombrink, secretaresse, F. A. Dee, penningmeester. „Leeskring (Onze”). B. D. Grootendorst, voorzitter, L. D. van Vreumingen, secre taris, A. Coops, penningmeester, Mevr. J. van VreumingenBeekenkamp, Mevr. Wed. A. van der Lee, Oudewater, Dr. H. van Praag, Oudewater. Leesvereenlging (Goudsche). J. Slop, voorzitter, H. Ouderkerk, secretaris-penningm. Leeszaal en Bibliotheek (Openb.) voor Gouda en omstr. U. J. Mijs, voorzitter, W. A. Piets, vice-voorzitter, Dr. S. S. Hoogstra, Crabethstraat 41, secretaris, Mr. R. Rensma, vice-secretaris, R. W. H. Pitlo, penningmeester, A. H. Teepe, vice-penningmeester, Mevr. P. C. de Vooys. „Leger des Heils”, Vergaderlokaal Turfmarkt 111. Evangelische samenkomsten op Zondag 7 uur. Bidstond 10 uur voorm., Heiligingsbijeenkomst 3.30 n.m., Middagsamen- komst. 7.30 Verlossingsmeeting. Dinsdag 8 uur besloten en Donderdag 8 uur ’s avonds Openbare Samenkomst. Zaterdagavond 8 uur Straatprediking. Zondagsschool 9 uur v.m., 12.30 n.m. en 5 uur *s avonds. Ensigne R. den Braven, bevelvoerend officier, J. D. Sanders, secretaris, H. Hamerslag, kwartiermeester, Luitenante H. Jonkers. RUIME KEUZE VITRAGE- EN MEUBEL- GORDIJNEN i-t Llefdadighelds-Vereenlglng (R. K.) St. Liduina. Koninklijk goedgekeurd. C. Kabel, voorzitster, A. Kabel, secretaresse, P. de Jong, penningmeesteresse, M. v. d. Sanden, C. Dessing, M. Flux, E. Mathot en C. Vergeer. Deze dames-vereeniging houdt zich onledig met het vervaardigen en uitdeelen van onderkleeding aan R. K. armen, waar voor zij éénmaal per jaar bij gegoede Katholieken een gift komt vragen. Liefdewerk „Oud Papier” (Vereenlging), opgericht 28 Mei 1909. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 1 Mei 1912, No. 35. P. H. Wijtenburg, deken en pastoor en P. J. A. de Graaf, pastoor Eere-voorz., H. C. Niehoff Werning, voorzitter, Mej. C. Schuttelaar, Markt 62, secretaresse, G. A. van Meurs, penningmeester, A. Lagerenberg, magazijn meester, Mej. A. Bouters. Pakhuis Nieuwehaven 165, gesloten zijnde adres Markt 47. Telef. 559. Lijkverbranding (Vereenlging voor Facultatieve) afd. Gouda. C. J M. Kroon, voor zitter, C. Nagtglas BootBonte, secre.-penn. Mandolinegezelschap „Gouda”. Chr. J. de Jong, voorzitter, M. Lakerveld, secr.- penningm., A. P. A. Hendriks, biblioth. Vereenigingsgebouw „Het Blauwe Kruis”. Repetitieavond Donderdags 810% uur. Mannenzangvereenlging (Goudsche) „Door Oefening Kunst", opgericht to October 1908. Directeur A. W. Sevenhuijsen, Rotterdam. J. Tak, voorzitter, W. Jansen, 2e voorz. H. N. Korevaar, Doelestraat 2, secretaris, A. C. Schriek, 2e seer., J. Gibbon, penningm. P. M. van Leeuwen, 2de penningm. Marktkooplieden „Door Eendracht Sterk” (Bond van). P. v. d. Klis, voorzitter, C. C. v. d. Burg, Doelestraat 29, secretaris, A. v. d. Draaij, J. Tijbout, P. J. Dijkman. Meisjes-Patronaat „Sint Agnes” (R. K.). Gevestigd in de bovenzaal der St. Theodorus- stichting op de Westhaven. P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, directeur, Mej. A. Verzijl, presidente, Mej. M. Soos, secretaresse, Mej. M. Ponsioen, penningmeesteresse, Mej. A. v. d. Pavoordt, Mej. D. Koemans, Mej. Th. Jorink. Mettray (Nederlandsch).

Adresboeken Gouda | 1926 | | pagina 78