Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn FA. B. DE JONG PLAIDS - VOETZAKKEN - VACHTEN TOCHTDEKENS - TOCHTDUFFEL FA. B. DE JONG - MEU BILEERING MARKT 58 62 TEL. 398 GOUDA MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA 152 153 i i Chr. Handeldrijvende!! en Industrieelen Middenstand (Vereeniging van), afd. Gouda. B. C. Stolwijk, voorzitter, D. L. Wagenaar, secretaris, C. Noordegraaf, penningmeester, G. J. Goedewaagen, E. A. Polet. GOUWE 89 Doel: aan de leden brood en bij voldoende deelname ook andere levensbehoeften van de beste qualiteit tegen de minst mogelijke prijzen te verschaffen. Chr. Nat. Schoolonderwijs (Vereeniging voor). J. M. Bakker, voorzitter, D. L. Wage naar, secretaris, P. Blazer, penningmeester, P. Ooms, T. A. van Eijk, J. E. van Dongen Bolding, G. J. van Nieuwpoort. Personeel Groen van Prinstererschooi, Groenendaal. Hoofd, P. M. Both, Onderwij zers: W. P. Frederikze, C. J. van der Putte, M. A. J. Hoogerwaard. Onderwijzeressen: Mej. J. F. Bennink en M. H. Heijkoop. Personeel Da Costa school, Gouwe. Hoofd: P. Braanker. Onderwijzers: P. van Eijk, P. W. A. van Triet, J. C. de Man. Onderwijzeres: Mej. M. S. Hartingsveld. Cricket en Footbail-Club Olympia”. Terrein Graaf Florisweg. C. G. Spit, voorzitter: A. Piersma, vice-voorzitter; H. Krom, secretaris, Wijdstraat 29; P. A. Happel, 2e se cretaris; penningmeester; J. Scharloo, commissaris van materieel; J. de Jong, commissaris. Damclub „Gouda”. P. v. d. Linde, voorzitter; A. van Vlaardingen, secretaris, Korte Tiendeweg 23; W. Verhoeven, penningmeester; C. van Eijk, Th. van Rhijn, commissa rissen. Buurtvereeniging, P. C. Bothstraat, Alhier. Het doel is, om Kinderfeesten te houden op den Verjaardag van H. M. de Koningin en ook verlichting. Bestuur: G. A. Hoonhout, ie voorzitter; C. van Loon, re secretaris; P. den Hol lander, ie penningmeester; A. M. Geul, 2e voorzitter; K. van Velzen, 2e secretaris; A. J. M. Bultman, 2e penningmeester; A. Siebes, Algemeen plaatsvervanger. „Calvijn” (Ned. Herv. Vereeniging), opgericht ter verbreiding der Gereformeerde be ginselen onder de leden der Nederlandsche Hervormde Kerk te Gouda, C. J. Revet, voorzitter, A. Jongejan, secretaris, Achter de Vischmarkt 41, P. J. Spee, penning meester, W. P. Frederikze, H. den Boggende, P. W. Mul en H. Spee. Dillettanten vereenigingen voor Gouda en Omstreken (Bond van). J. de Jong, voor zitter; P. M. Happel, secretaris; C. J. IJsselstijn, penningmeester. Secretariaat (tijdelijk) Vorstmanstraat 31. Broodbakkerij en Verbruiksvereenlging „Ons Belang” (R. K.) (Coöperatieve). A. C. v. Welie, voorzitter; S. C. v. Bueren, secretaris, Kanaalstraat 3; C. v. Kooten, penning meester; J. P. van der Pouw, administrateur. Eerste Hulp bij Ongelukken, (Afd. Gouda Ned. Ver. E. H. B. O.). Opgericht 14 Novem ber 1913, goedgekeurd bij Kon. Besluit van 30 Oct. 1919, No. 47. Eere leden: B. G. J. Evers, Dr. E. J. Hamburger, Dr. A. Montagne. Leden van het bestuur: C. Bakker, voorzitter; H. J. Schoonderwoerd, secretaris, Moordrechtsche Verlaat 2; H. C. M. Dekker, penningmeester; A. v. d. Bijl, 2e voorzitter; J. Hamerslag, 2e secretaris; Mevr. HornemanJansen en Joh. de Jong, commissarissen; A. P. Lourier en W. de Beij, commissarissen van materiaal. Bij voorkomende ongelukken op te bellen Tel. 285 of 538. Elisabeth-Vereeniging (Sint). Tot ondersteuning van behoeftige kraamvrouwen en zieken. Dames A. van Rooyenvan der Meer, presidente; C. BuschTonino, vice- presidente, Markt 12; C. Biezenaarvan Pelt, secretaresse; P. BruynelGrendel, penningmeesteresse; M. van den Bergh-Peeters, A. GoddijnVos, C. Kabel, A WelscherSimonis, magazijnmeesteresse. Geheel Onthouders Vereeniging (Nederl. Christelijke Jongelieden). Afd. Gouda. K. Brouwer, voorzitter; C. Huisman, secretaris, F. W. Reitzstraat 57; B. v. d. Weel, secretaris; G. Brouwer, penningmeester; G. de Keizer, penningmeesteresse. Geheelonthouders-Vereeniging (Nationale Christen-), Afdeeling Gouda. J. v. d. Endt, voorzitter; M. Burger, secretaris, Groenendaal 38; F. Rietveld, 2e secretaris; P. v. d. Heuvel, penningmeester; H. van Deest, alg. bestuurslid. Het doel der Vereeniging is onder den drang der liefde van Christus, overeenkomstig de roeping der Christelijke Ge meente, strijd te voeren tegen de heerschende drinkgewoonten, in welke een der mach tigste hinderpalen voor den bloei der gemeente en haren invloed naar buiten gevonden wordt. Als middel hiertoe achten de leden noodig geheelonthouding van alle bedwel mende dranken. Gemeente-Ambtenaren In Nederland (Nationaal Verbond). Afdeeling Gouda. L. C. Lafeber, voorzitter; A. R. Winkel, secretaris, Fluweelensingel 8; A. R. Winkel, penning meester, (tijdelijk); A. A. Signer, bestuurslid. Gemeente-Ambtenaren (Nederlandsche Bond van). Onderafdeeling „Gouda en Om streken”, waartoe behooren de gemeenten Berkenwoude, Barwoutswaarder, Bode graven, Boskoop, Cappelle a. d. IJssel, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Krimpen a. d. IJssel, Langeruigeweide, Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerkerk a. d. IJssel, Ouderkerk a. d. IJssel, Oudewater, Papekop, Reeuwijk, Rietveld, Stolwijk, Vlist, Waarder, Waddinxveen, Woerden en Zevenhuizen. (55 leden). C. J. van As, referendaris ter secretarie, Gouda, voorzitter; A. J. Gideonse, hoofdcommies ter secre tarie, Gouda, secretaris; W. Hoogendoorn, gemeente-ontvanger, Moordrecht, penning meester; P. Magré, gemeente-ontvanger, Waddinxveen en C. Küppers, controleur de gemeente-financiën, Gouda, bestuursleden. Georganiseerde Guldens-Collecte. Classis Gouda. Classicaal-Leider: T. Bulk, Kruger- laan 27, Gouda; Contróle-Commissie: Ds. J. J. Simon en Ds. F. W. G. Verheul te Gouda; Plaatselijk Bestuur aldaar: Ds. J. J. Simon, voorzitter; J. H. Mekking, secretaris-pen- ningmeester, Gouwe 79; Hoofdverzamelaars(ters) te Gouda: Mej. G. Binnendijk, Kei zerstraat 53; Mevr. Wed. J. D. BonneurKagenaar, Hoogstraat 14; Mevr. C. Braan ker—Jongeneel, Gouwe xoi; Mevr. E. M. van ElkVan der Linden, Oosthaven 70; Mevr. J. C. van der Endt—Delfgaauw, Van Beverninghlaan 18; Mevr. A. Eijgelsheim ^KARPETTEN Broodbakkers Patroonsvereeniging „de Eendracht”. W. C. van Oei, voorzitter; C. Slegt, secretaris, Nieuwe Haven 33; A. J. Smit, penningmeester; A. Verburg. Totaal 4 bestuursleden, 1 vacature.

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 78