Stalen en Zlchtzending H REPARATIES ■M VAKKUNDIG EN BILLIJK Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Fa. B. DE JONG MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA RftARKT 58 62 TEL. 398 GOUDA 158 159 MEUBILEERING ZONDER VERPLICHTING OF KOSTEN I Fa. □.DEJONG.GOUWE89 Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gouda en Omstreken omvat het volgende district: Ammerstol, Barwoutswaarder, Bergambacht, Berkenwoude, Bleiswijk, Bode graven, Boskoop, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Lange-Ruige-Weide, Lekkerkerk, Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerkerk a. d. IJsel, Ouderkerk a. d. IJsel, Oudewater, Papekop, Reeuwijk, Rietvelt, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waarder, Waddinxveen, Willige-Langerak, Woerden, Zegwaart, Zevenhuizen, Zoetermeer. Zwammerdam. De Kamer bestaat uit Twee Afdeelingen, n.l. Groot- en Kleinbedrijf. De Leden der Afdeeling Grootbedrijf zijn: Hermann A. Schreuder Sr., Schoonhoven, Algem. Voorzitter der Kamer, aftr. 1930, J. v. Kranenburg, Gouda, Voorzitter van de Afdeeling Grootbedrijf en Vice-Voorzitter der Kamer, aftr. 1928, J. A. Donker, Gouda, aftr. 1932, J. Dercksen HMz., Gouda, aftr. 1932, G. van Lange, Waddinxveen, aftr. 1932, A. Goedewaagen Jr., Gouda, aftr. 1930, C. Grootendorst, Boskoop, aftr. 1930. De Leden voor de Afdeeling Kleinbedrijf zijn: P. D. Muylwijk, Gouda, Voorzitter Afd. Kleinbedrijf, tevens vice-voorzitter der Kamer, aftr. 1932, J. Kortland, Schoon hoven, aftr. r932, B. de Mol, Woerden, aftr. 1930, H. A. Jaspers, Gouda, aftr. 1930, A. D. van Vreumingen, Gouda, aftr. 1930, A. van Wijnen, Gouda, aftr. 1932, J. Beijen, Bodegraven, aftr. 1932. De Kamer vergadert in den regel den vóórlaatsten Woensdag van elke maand in de Raadzaal ten Stadhuize te Gouda. De vergaderingen zijn openbaar. Het Bureau der Kamer, waar tevens het Handelsregister voor een ieder kosteloos ter inzage ligt, is gevestigd: Oosthaven 38 te Gouda, Telefoon 133. Kantooruren van 912 en 24 uur. Zaterdags van 922 uur. Secretaris: C. H. Hagedorn, Gouda. Kaashandelaren (Nederlandsche Vereeniging van). A. J. Schilt, Wassenaar, voor zitter; A. S. Sirks, Rotterdam; B. M. van Zwet, Rotterdam, Leden Dagel. Bestuur; J. Th. L. Withof Keus, Alphen a. d. Rijn; J. Broere, Lekkerkerk F. Lod. Heil, Haar- em; A. H. v. d. Most, Bodegraven; M. Poppelhouwer Jr., Amsterdam; Bn. Batelaan, Bodegraven; Mr. M. de Mol, Gouda, secretaris. Kamer-Centrale (R. K.) Leiden. J. P. Gouverneur (Sassenheim), ie voorzitter, H. Bader (Sassenheim), 2e voorzitter, A. C. van Berkel, (Gouda, Karnemelksloot 58), ie secretaris, Th. A. Houdijk (Boskoop), ie penningmeester, A. H. Boekraad, Leiden, 2e secretaris, H. Bank (Hoogmade), Dr. A. C. A. Hoffman (Gouda), J. P. van Breukelen (Woerden), P. F. Veelenturf (Hazerswoude), Jb. Schuijt (Veur), Mr. E. J. M. H. Bolsius (Leiden), H. G. den Boer (Noordwijk), J. H. M. Balvers (Hillegom), commissarissen. Kappersbond-Afdeeling Gouda (Nederlandsche). D. Furrer, voorzitter; M. W. van Rossum, secretaris, Spoorstraat 19; N. Verhoef, penningmeester; J. de Jong, commis saris; J. Keij, commissaris. Kegelclub (De Dames). Mevr. E. SpruijtWarnaars, presidente; Mevr. M. de Boer Zuijdam, secretaresse, Gouwe 115; Mej. H. Spruijt, penningmeesteresse. Kegelclub (De Goudsche). J. G. Hupkes, voorzitter; G. Hupkes, secretaris; Mr. C. Jonker, penningmeester. „Kerkelijk Leven” te Gouda (Ver.). Er bestaat te Gouda een vereeniging uit leden der Ned. Herv. Gemeente onder den naam „Kerkelijk Leven”. De Vereen, staat op den grondslag der Heilige Schrift. Zij stelt zich o. m. ten doel: Het bijbrengen van kennis omtrent kerkelijke vraagstukken. De contributie bedraagt minstens 1.per jaar. Aanmelding lidmaatschap bij het Bestuur: J. G. van Hofwegen, voorzitter; J. A. Smit, secretaris, Bleekerssingel 17; J. K. Begeer, penningmeester; J. v. d. Endt, J. A. Lutjenkossink. Kiesvereeniging „Nederland en Oranje” (Centrale Anti-Revolutionnaire). P. D. Muijlwijk, voorzitter; Albs van Wijk, secretaris-penningmeester, Burg. Martenssingel 8; P. M. Both, W. P. Frederikse, H. A. Schreuder, Schoonhoven, H. Koelmans, Boskoop, A. Jonkheid, Waddinxveen. Statensectie in den Statenkieskring (A. R.) te Gouda. Bestuur: P. D. Muijlwijk, voor zitter; Albs, van Wijk, secretaris, Burg. Martenssingel 8; Bs. Batelaan, Bodegraven, penningmeester; C. van Minswinkel Mz., Zwammerdam; P. van Nes Czn., Bodegraven; A. Jonkheid, Waddinxveen; E. H. Chardon, Zegwaart; J. de Gelder, Berkel; H. Nieu- wenhuysen, Zegwaart; M. v. d. Berg, Zevenhoven; P. Boer, Ter Aar; P. Riedijk, Leimuiden. Kiesver. „Vreest God, eert den Koning” (Ant -Rev.) te Gouda. E. A. Polet, voor zitter; J. de Raadt, secretaris, Westhaven 42; Jac. van Vliet, penningmeester; W. A. Piets, M. A. Verkerk, J. Lafeber, Albs, van Wijk, Twee vacatures. Kiesvereeniging (R. K.) te Gouda. P. H. Wijtenburg, Deken van Gouda, eere-voor- zitter; A. A. Redegeld, voorzitter; P. C. J. Ruys, secretaris; W. Hoonhout, penning meester; R. van Haeren, J. Agten, H. Brouwers, A. Houtman, G. Weck, C. de Korte. Kiesvereeniging „Statenklesvereenlging Gouda” (R. K.). Eenig bestuurslid A. Kas bergen, Oudewater, verdere functie’s vacant. Kiesvereeniging (Chr. Historische) „Gezag en Vrijheid”, afd. van de Chr. Hist. Unie. J. v. d. Endt, voorzitter; C. A. Verschut, secretaris, Doelenstraat 26; W. van Vliet J.Cz.; Mej. A. Spieringshoek—Weggeman, waarnemend penningmeesteresse; J. G. C. Kamp huizen en D. Bijlsma, bestuursleden. Kiesvereeniging „Kerkelijk Beheer”voorzitter; J. A. P. Montijn, waar nemend voorzitter; C. van Krimpen, secretaris-penningmeester, Gouwe 152; L. Boon, F. Tuinstra, G. D. Hey, N. H. van Schelven, F. C. A. Laugeman, A. Steensma. Kiesvereeniging „De Vaderlandsche Kerk”, Kerkelijke, naar de Gereformeerde be lijdenis. C. J. Revet, voorzitter; G. Krook, secretaris, Graaf Florisweg 20; J. J. Teeuwen, penningmeester; W. P. Frederikze. Kiesvereeniging „Kerkelijk Leven”. Doel: Het stellen en aanbevelen van candidaten voor het kiescollege der Herv. gemeente. Het bijbrengen van kennis, omtrent kerkelijke vraagstukken en daarvoor te beleggen vergaderingen in eigen kring of tot het houden van openbare vergaderingen. Bestuur: J. G. van Hofwegen, voorzitter, J. A. Smit, Bleekerssingel 14, secretaris, J. K. Begeer, penningmeester, J. v. d. Endt.

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 81