Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn MARKIEZEN I WkARKT 58 62 TEL. 393 GOUDA - ZONSCHERMEN Fa. B. DE JONG GOUWE 09 - TEL. 47 MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA MATRASSEN - BEDDEN - DEKENS ,,’N ZAAK VAN VERTROUWEN” Fa. B. DE JONG, GOUWE 89. Tel. 47 i6o 161 Regteren, Westhaven 69. seer, Mej. N. Goedewaagen, penning- II komst. 7.30 Verlossingsmeeting. Dinsdag 8 uur besloten en Donderdag 8 uur ’s avonds Openbare Samenkomst. Zaterdagavond 8 uur Straatprediking. Zondagsschool 9 uur v.m., 12.30 n.m. en 5 uur ’s avonds. W. Hoeksema, Kapt’s. Liefdewerk „Oud Papier” (Vereeniging), opgericht 28 Mei 1909. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 1 Mei 1912, No. 35. P. H. Wijtenburg, Deken en Pastoor en P. J. A. de Graaf Pastoor, eere-voorzitter; W. van Hulzen, voorzitter; Mej. T. Schuttelaar,secre taresse, Markt 62; J. A. Schuld, penningmeester; A. Lagerenberg, magazijnmeester; Mej. A. Bouters, G. v. Meurs, pakhuis, Nieuwehaven 165. Lijkverbranding (Vereeniging voor Facultatieve) afd. Gouda. C. J M. Kroon, voor zitter, Mr. A. A. J. Rijksen, seer.-penn. Marktkooplieden (Goudsche Bond van) „Door Eendracht Sterk”. L. Boot, voor zitter; C. C. van der Burg, secretaris, Doelestraat 29; A. v. d. Draay, penningmeester; T. v. Vlaardingen, A. Lok. Meisjes-Patronaat „Sint Agnes” (R. K.). Gevestigd in de bovenzaal der St. Theodorus- stichting op de Westhaven. P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, directeur, Mej. A. Verzijl, presidente, Mej. M. Soos, secretaresse, Mej. M. Ponsioen, penningmeesteresse, Mej. A. v. d. Pavoordt, Mej. D. Koemans, Mej. Th. Jorink. Mettray (Nederlandsch). H. C. Kortenoever, voorzitter, Wachtelstraat. Middenstandsvereeniging (Chr.). Afd. Gouda. B. C. Stolwijk, voorzitter; D. L. Wage- naar, secretaris; C. Noordergraaf, penningmeester; G. J. Goedewaagen, E. A. Polet. Middernachtzending (Chr.) te Gouda. B. E. J. Bik, correspondent. Mondharmonica-Vereeniging „Crescendo” (Goudsche), opgericht 25 Maart 1925. Directeur: A. v. Greuningen; W. v. d. Valk, voorzitter; J. Bennis, 2e voorzitter; W. van Leest, Corn. Ketelstraat 65, secretaris; J. de Mink, 2e secretaris; M. v. Leest, penning meester; J. v. Dam, 2e penningmeester; Joh. v. Dam, commissaris. Natuurkundig Genootschap. Dr. S. S. Hoogstra, voorzitter, Dr. E. J. Hamburger, secretaris, Oosthaven 59; S. J. Vroman, penningmeester; A. Dudok van Heel, vicarius; J. Slager, dierenarts te Schoonhoven; Mr. R. Rensma, Ds. Joh. E. Bijl en A. Quant. Nut van ’t Algemeen (Maatschappij tot). Departement Gouda. A. H. Teepe, voor zitter; B. D. Grootendorst, secretaris; J. v. d. Jagt, penningmeester; C. J. M. Kroon, Dr. J. G. Rups, S. G. Hupkes, J. Slop. Llefdadlgheids-Vereeniglng (R. K.) St. Lidulna. Koninklijk goedgekeurd. C. Kabel, voorzitster, A. Kabel, secretaresse, Peperstraat, P. de Jong, penningmeesteresse, M. v. d. Sanden, C. Dessing, M. Flux, E. Mathot en C. Houdijk. Deze dames-vereeniging houdt zich onledig met het vervaardigen en uitdeelen van onderkleeding aan R. K. armen, waarvoor zij éénmaal per jaar bij gegoede Katholieken een gift komt vragen. Leeszaal en Bibliotheek (Openb.) voor Gouda en Omstr. W. A. Piets, vice-voorzitter; Dr. S. S. Hoogstra, voorzitter; A. Dudok van Heel, secretaris; Mr. R. Rensma, vice secretaris; A. H. Teepe, vice-penningmeester; Mevr. P. C. de Vooys. Een vacature. „Leger des Heils”, Vergaderlokaal Turfmarkt 111. Evangelische samenkomsten op Zondag 7 uur. Bidstond 10 uur voorm., Heiligingsbijeenkomst 3.30 n.m., Middagsamen- Leesgezelschap „Gouda”. A. Steensma, voorzitter; Mej. C. A. Hombrink, secreta resse, Oosthaven 21; F. A. Dee, penningmeester. Leeskring” („Onze). B. D. Grootendorst, voorzitter; L. D. van Vreumingen, secre taris, Wijdstraat 20; A. Coops, penningmeester; Mevr. J. van VreumingenBeeken- kamp, Mevr. Wed. A. van der Lee, Oudewater; Dr. H. van Praag, Oudewater. Leesvereeniging „Gouda”. J. Slop, voorzitter; H. Ouderkerk, Dubb. Buurt 7 (inw.j, secretaris. Kinderbond (Nederlandsche). Afd. Gouda. Mevr, de Vooysde Lange, presidente, Mevr. v. d. PolOosterling, Bleekerssingel 24, secretaresse, Mevr. L. SchrootPrins, penningmeesteresse. Kleermakers-Vereeniging „Onderling Hulpbetoon”. Opgericht Februari 1859. T. Lens, voorzitter, J. de Mol, secretaris, Turfmarkt 75, J. Moerman, penningmeester, J. F. Bruystens, ie comm. J. A. F. J. Beaumont, M. Zuidam. Knapenver. „Jacob”. Leeftijd 1214 jaar. Leider: J. Afd. der C. J. V. Daniël. Vergaderuur Zondags 34. Jongeliedenafd. „Excelsior”. Leeftijd 1417. Leider: H. v. d. Pool, Raam 107; Secr. A. de Held, Walesteeg 13. Afd. der C. J. V. Daniël. Vergaderuur Zondags 34. Korfbal- en Athletiekclub (Goudsche) „Ter Gouw”, opgericht 17 Mei 1927. D. Ver geer, voorzitter; C. A. Korevaar, secretaris; D. Steur, pennigmeester; W. Lafeber, 2e secretaris; B. v. Reden, 2e penningmeester. Secretariaat: Constantijn Huigenskade 137. Wedstrijd secr.: Burg. Martenssingel 150. Terrein: Sportterrein Graaf Florisweg. Kunstkring. P. C. de Vooys, voorzitter; J. J. Baale, secretaris, Westhaven 20; Mevr. A. M. HöwelerSmit, pennigmeesteresse; J. A. Roesseling, Dr. W. Zuijdam; H. de Blouw, P. de Mol. Doel der Vereeniging: Het laten circuleeren van geïllustreerde tijd schriften, boek- en plaatwerken, die uit een oogpunt van kunst belangrijk zijn. Contri- Kunstnijverheid en Volkskunst (Zuld-Hollandsche Vereeniging tot bevordering van). Mevr. C. Regout—Polis, voorzitster,secr. Mej. N. Goedewaagen, penning meesteresse, Mej. H. H. Kortenoever. Lawn-Tennisclub (Goudsche) „Be Quick”. F. J. Sibbes, voorzitter; P. M. van Schen- deren, secretaris, Burg. Martenssingel 107b; Mej. C. de Mol, penningmeesteresse en comm, van materiaal; Mej. M. van Houweninge, bestuurslid.

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 82