Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn WIJ HEBBEN ALLES VOOR DE INRICHTING VAN UW HUIS WiARKT 58—62 TEL. 398 GOUDA Fa. B. DE JONG MEUBILEERING MARKT 58—62 TEL. 398 GOUDA MEUBELEN - BETIMMERINGEN ONTWERPT ZONDER VERPLICHTING Fa. B. DE JONG ió3 IÓ2 Pieuse Vereeniging Gemieloes Gasodiem. L. A. van Collem, voorzitter. GOUWE 89 - TEL. 47 Patroonsvereeniging in de Bouw en Aanverwante vakken (Algemeene). C. J. v. d. Linden, voorzitter; C. A. Verschut, secretaris, Doelestraat 26; G. J. v. Wingerden, penningmeester; C. F. G. de Jong, P. G. Schouten, F. Verkaaik, C. Sanders, bestuurs leden. Redding van Drenkelingen (Maatschappij tot). Opgericht in 1767 te Amsterdam. Af- deeling Gouda. B. G. J. Evers, arts, correspondent. Reisvereeniging (Nederlandsche) afd. Gouda. N. H. Meulmann, voorzitter, L. van Beekum, 2e voorzitter, C. H. Hagedorn, secretaris, Burg. Martenssingel 133, Mej. J. Duijm, 2e secretaresse, H. A. Klaarenbeek, penningm. E. H. S. van Straaten, Mej. P. van Tongerloo, bestuursleden. Protestant Nederland. Afd. Gouda. B. E. J. Bik, voorzitter; T. Rietveld, 2e voor zitter; Mej. E. Kamphuisen, ie secretaresse; P. Alkema, penningmeester; H. v. Ton gerloo, T. de Jong, Mej. Sanderus, Mej. J. C. Veltman, P. Honkoop. Beveiligingsfonds: Doel. Verdrukte Protestanten bij te staan. Bestuur hetzelfde als van Prot. Nederl. Alg. penn. F. de Jong. Roel- en Zeilvereeniging „Gouda”. H. N. Valckenier de Greeve, voorzitter; Ir. A. M. Mijnlieff, secretaris, Burgemeester Martenssingel; Mr. C. Jonker, penningmeester; A. Dortland, commissaris afd. zeilen; Dr. W. Zuidam, commissaris afd. roeien; G. F. W. v. d. Velde, commissaris eigen beheer; P. Bokhoven, commissaris gebouwen. Roode Kruis (Het Ned.). Afdeeling Gouda. E. G. Gaarlandt, voorzitter; Mevr. M. Nijverheid en Handel (Maatschappij van). Departement Gouda. M. A. J. Korte noever, voorzitter; C. G. Spit, vice-voorzitter; Ir. G. F.-v d. Want, secretaris; H. L. Pateer, penningmeester; G. van Lange, Waddinxveen, bestuursl. Contributie f 6.85 per jaar, waarvoor men tevens het Tijdschrift van de Nederl. Maatschappij voor Nij verheid en Handel ontvangt. Oude Mannenhuis. Regenten: A. Goedewaagen, M. A. J. Kortenoever, J. van Kra nenburg, G. F. W. v. d. Velde. Regentessen: Mevr. A. RieszNoothoven van Goor, Mevr. M. IJssel de SchepperFijan, Mevr. A. v. d. VeldeBurgersdijk. Huismeester: J. Vermeulen. Passanten-Vereeniging. A. v. Wijnbergen, voorzitter, L. A. v. Collem, Groenendaal, vice-voorzitter, J. Brommet, secretaris-penningmeester, Turfmarkt 19. Ornithologische Club (Goudsche) Ir. Chr. P. G. J. Smit, praeses; A. Schreygrond, secretaris, Bleekerssingel 64; Ed. J. A. M. Hoffman, assessor. Het doel der club is: de beoefening der ornithologie in den meest algemeenen zin, de bescherming der vogels en de navorsching en bescherming der avifauna van Gouda en omstreken in het bij zonder. Overheidsdienst (Nederl. Bond van Personeel in). Goedgek. bij Konkl. Besl. v. 24 Nov. 1924, St.bl. No. 31. Afd. Gouda. J. de Jong, voorzitter; C. den Haag, secretaris, Pretoria- plein 6; P. A. Broekhuizen, penningmeester. Restauratie-Commissie der St. Janskerk. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 23 Febr. 1903. No. 56. C. van Krimpen, voorzitter; Dr. D. G. Noordijk, secretaris, Laan v. Meer dervoort 863, ’s-Gravenhage, Tel. 38691; Jhr. B. W. F. van Riemsdijk, Amsterdam, A. Dortland Sr., penningmeester; D. Bijlsma, J. K. Begeer, Dr. A. Montagne, J. G. C. Kamphuizen, W. v. Vliet J.Czn., J. A. P. Montijn, ’s-Gravenhage, Dr. S. S. Hoogstra, Ulbo J. Mijs, Rijswijk, Ds. J. E. Bijl, E. G. Gaarlandt, A. Hoynck van Papendrecht, Rotterdam, Mr. J. C. v. Overvoorde, Leiden, Jhr. Dr. W. A. Beelaerts van Blokland; ’s-Gravenhage, W. Kromhout Cz. en Ir. Jos. Cuypers, architecten, Ir. J. Schouten, restaurateur der ramen. Oud-OnderofSicieren (Konkl. Nederl. Bond van). Afdeeling Gouda. Th. v. d. Lijke, voorzitter; C. J. van Iperen, secretaris, Conjéstraat 7; J. Schot, penningmeester; D. L. Soer en J. Reurings, commissarissen. W. F. Rodenburg, corresp. stoffel, belangen. Het doel van den bond is: Toewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behartiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uit sluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. Centraal Tehuis voor Israëlieten in Nederland, gevestigd te Gouda, Oosthaven 31. Directrice: Mej. S. M. Nol. Dagel. Bestuur: M. A. Samuel, Rotterdam, voorzitter, J. Samhalden, Rotterdam, vice-voorzitter; S. Meijer, Gouda, penningmeester; J. Mogendorff, Gouda, secretaris; Mevr. Vroman, Gouda, Mej. L. van Praag, den Haag, J. Bosman Zz., Rotterdam. Verder leden van het Algemeen Bestuur in verschillende plaatsen van Nederland. Persvereeniging (Goudsche Anti-Rev.) Gouda. Albs, van Wijk, voorzitter; W. P. Frederikse, secretaris, Spieringstraat 133; J. van Mensch, penningmeester; R. Meijer, D. L. Wagenaar, M. A. Wegenwijs, J. Stolwijk, A. v. d. Berge, Eén vacature. Onderwijzers (Bond van Ned.). Afdeeling Gouda en Omstreken. P. S. Dauvellier, voorzitter; P. J. Becker, secretaris, Zwarteweg 30; J. H. Heus, penningmeester. Oranje Vereeniging (Goudsche Christel.). Goedgekeurd bij Kon. Besluit d.d. 25 Sept. 1915, No. 5. Ds. Is. Voorsteegh, eere-voorzitter; Ds. J. J. Simon, ie voorzitter; H. Herstel, ze voorzitter; B. E. J. Bik, ie secretaris; P. Braanker, ze secretaris; ie penningmeester; P. Zwart, 2e penningmeester; E. J. Nijkamp, G. J. Goede waagen, Jac. Boot. Orgelcomlté (Goudsch Christelijk) J. J. Bik, voorzitter; J. Boot, secretaris; P. den Holiander, penningmeester; I. A. Vingerling, A. Vingerling, commissarissen; W. F Kloos, leider v. d. Evang. Orgel. Politlehonden-Vereeniging „Dresseerclub Gouda”. M. Binnendijk, voorzitter; P. de Waal, secretaris, Raam 2; Th. D. Boot, penningmeester; H. van Hoorn.

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 83