Lijnkamp’s Kleedingmagazijn VITRAGE Ltjnkamp’s Kleedingmagazijn Fa. B. DE JONG MARKT 58 62 TEL 398 GOUDA Fa. B. DE JONG MEUBELGORDIJNEN MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA i&4 ió5 GOKBS meester; Hoh. A. Roeseling, I r Spaar- en Hulpbank (Nutsspaarbank), Gevestigd te Gouda, Oosthaven 12. Doel: Stads- en Lands-Evangelisatie in Brussel en Vlaamsch-België. B. E. J. Bik, corres pondent. GOUWE 69 TEL. 47 EN Tabak- en Sigarenfabrikanten voor Gouda en Omstreken, 1921, gevestigd te Gouda (Vereeniging van). A. D. D. van Vreumingen, voorzitter; J. van der Jagt, secretaris, Hoogstraat 15; P. Bisschop, penningmeester; H. P. Herfst, L. D. v. Vreumingen, com missarissen. „Tesselschade” (Alg. Ned. Vrouwen Vereeniging). Afdeeling Gouda. Mevr. L. Prince Schim van der Loeff, presidente; Mevr. A. van de VeldeBurgersdijk, secretaresse, directrice van het bemiddelingsbureau en van het voorlichtingsbureau; Mevr. M. G. IJssel de SchepperTyan, penningmeesteresse. Tooneelvereeniging T. A.V. E. N.U. Opgericht Februari 1904. J. M. Prinsenberg, voorzitter; L. v. Kersbergen, secretaris, Bockenbergstraat 64; M. Mimpen, penning meester; H. v. d. Hulst, ie commissaris; A. Kok, 2e commissaris; M. Mimpen, regisseur. Tooneel- en Declamatleclub „Thalia” (Koninklijk Erkende). Opgericht 8 Dec. 1912. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 22 Sept. 1917. St.bl. No. 57. Eere voorzitter de Edelachtbare Heer E. G. Gaarlandt, Burgemeester van Gouda; Eere leden Ant. Bouw meester en E. Kerkhoven; Chr. de Koning, voorzitter; A. H. Dikhooff, secretaris, Het bevorderen van het sparen door gelegenheid te geven spaarpenningen, ook bij kleine bedragen, rente-gevend en veilig te beleggen op zoodanige wijze, dat de inlegger onder gewone omstandigheden ten allen tijde over het hem voor inbreng en rente toe komende bedrag geheel of ten deele kunne beschikken; anderdeels om voor bepaalden tijd aan gunstig bekende personen voorschotten te geven tot het aanvangen, voort zetten of uitbreiden van een bedrijf. Commissarissen: C. J. M. Kroon, voorzitter; A. Steensma, wn. voorzitter; A. Goede- waagen Az., A. Jonker Cz., H. J. L. Kamsteeg, M. A. J. Kortenoever, J. van Kranen burg, J. G. Hupkes, C. A. M. Spruijt, Dr. D. W. IJssel de Schepper, G. J. J. Pot, J. Haddérus Oostingh. Directeur: H. P. C. de Balbian. Soep (Bereiding en Uitdeeling der Economische). A. H. Teepe, voorzitter; L. D. v. Vreumingen, penningmeester; B. D. Grootendorst, secretaris, Wijdstraat; A. Goede- waagen Jr., L. G. C. W. Bruns, G. Hupkes, C. W. v. Stapele, J. Bokhoven, H. de Blouw, A. Bertheux, G. J. v. Burk, J. Reneman. Schoenmakerspatroons en Winkeliersvereenlglng (Goudsche). A. Perdijk, voorzitter; C. Michaelis, secretaris, Boelekade 32; H. Blok, penningmeester; A. Groenendijk, S. de Weger. Tennisclub (Goudsche) „T. 0.1. D.”. C. H. W. Heusdens Wz., voorzitter; C. M. L. Koole, secretaris, Burgem. Martenssingel 51; C. M. Schilt, penningmeester; J. C. Jonker, comm, van materieel; H. J. Nederhorst Jr., bestuurslid. Schlppersvereeniglng „Schuttevaer”, afd. Gouda. H. P. van Reedt Dortland, voor zitter; P. Bik, secretaris, Burgem. Martenssingel 29; T. de Hoog, penningmeester; J. Smit, A. J. van Xanten. Sigarenwinkeliers (Vereenlgng van), voor Gouda en Omstreken, gevestigd te Gouda. L. Huisman, voorzitter; F. K. Reparon, secretaris, Nieuwe Haven 124; D. de Vries, penningmeester; T. Boer, commissaris, Boskoop. Sociëteit R. K. Leesvereeniging op de Westhaven. A. J. van Xanten, voorzitter; Th. W. Diemel, secretaris, Gouwe in; G. van Blokland, penningmeester; J. G. Donker, commissaris van exploitatie; J. A. Schuld, commissaris. Sociëteit „Ons Genoegen”, Boelekade. C. J. M. Kroon, voorzitter, A. J. IJsselstijn, 2e voorzitter, G. J. J. Pot, secretaris, van Beverninghlaan 22, C. van Eyk, penningmeester, JS.. Steensma, 2e penningm., P. B. Sips, A. Mogendorff, Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen, J. C. den Boer. Sociëteit de Réunie, Oosthaven. A. Goedewaagen, voorzitter; Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen, 2e voorzitter; J. H. Haddérus Oostingh, secretaris, Oosthaven; M. A. J. Kortenoever, penningmeester; G. F. W. v. d. Velde, commissaris v. beheer. SteinbachTuyn, secretaresse, Kattensingel 76, Tel. 500; W. F. Heshusius, penning- Aj-uii. rx. Awcscmig, ze secretaris; Mevr. L. Schroot-Prins, Mevr. A. van Reedt- Dortland de Kat, Dr. A. Montagne Lzn. Samenwerking (Coöperatieve Inkoopvereeniging van Winkeliers in Koloniale Waren en Comestibles). Kantoor en magazijn Gouwe 38. J. C. Duchateau, voorzitter, Th. Dijks hoorn, secretaris, Bleekerssingel 68, A. Meter, penningmeester. Schaakclub „Messemaker”. J. Reez, voorzitter; M. Lakerveld, secretaris; W. Groe nendijk, penningmeester. Speelavond ’s Woendags 812 uur. Soc. Vrede Best, Katten singel. Statenkring Gouda, afd. van den Kamerkring Leiden der Chr. Hist. Unie. H. van Boeijen, voorzitter, Voorburg; J. van der Endt, secretaris, Gouda; A. E. Stijkel, pen ningmeester, Boskoop; Ds. J. J. Kloots, 2e voorzitter, Zwammerdam; G. Braat, Zeven huizen; J. Bregman, Pijnacker; W. de Bruyn Jr., Ter Aar; C. Jonge burger, Waddinx- veen; C. Koren, Alphen a. d. Rijn; K. E. Rozeboom, Woerden. Speeltulnvereeniging „Het Oosten”. G. van Spengen, voorzitter; A. H. Dikhooff, secretaris, St. Josephstraat 31; v. d. Ham, penningmeester; v. Bergen, commissaris van orde. Sociëteit „Vredebest”, Kattensingel. C. G. Spit, voorzitter, Dr. S. S. Hoogstra, secretaris, A. Dortland, penningmeester, P. Bokhoven, W. van der Straaten, A. Dort land, W. Goedewaagen.

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 84