'•IF Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn LOOPERS Fa. B. DE JONG - GOUWE 89 &ÏARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA KAPSTOK-, TAFEL- EN DIVANKLEEDEN 167 i66 I Dam, penningmeester; W. Vermeij, vice-voorzitter; P. 1 I I IN ALLE SOORTEN Voetbal- en Athletiekvereenlglng „Gouda”. Opgericht 5 September 1906. L. Verstoep, voorzitter; J. van Tilburg, secretaris, Gouwe 192; A. Groenewoud, penningmeester; W. G. Kerkhof, J. van Reenen, W. T. Tamse, G. Verbrugge, commissarissen. Terrein: Graaf Florisweg. Vereeniging tot bevordering der belangen van Slechthoorenden. Bestuur: H. de Blouw. voorzitter; H. J. Bulder, secretaris, Fluweelensingel 88; Mevr. Baerents Koolhaas, Penningmeesteresse; Mevr. Höweler Smit, 2e voorzitster; Mevr, de Bat- bianDe Jong, 2e secretaresse; S. J. Vroman, ze penningmeester; Mevr. Jaspers- Van Straaten. Verder toegevoegd: Mevr. SoetersVan Balen Blanken, Crabethstraat 8, houdster van proefkist met gehoorinstrumenten; Dr. A. C. M. Höweler, Fluweelensingel 60, geneeskundig adviseur. Vereeniging Tot Steun van Verwaarloosden en Gevallenen (Afd. Gouda en Omstr.). Mevr, de Vooys, presidente, G. van Schenderen, Krugerlaan 23, secretaris, Ds. J. N. van der Heyden, Lekkerkerk, Penningmeester, Mevr. Kniphuizen, Boskoop, Z. Vink1 Berkenwoude. Unie v. Vrouwen Belangen. Correspondente Mevr. GondaDerksema, van Bever- ninghlaan 21. St. Josephstraat 31; T. van Dam, penningmeester; W. Vermeij, vice-voorzitter; P. Bijl, commissaris van orde; P. Hak, regisseur. Tooneelvereeniging T. O. G. (Joodsche). Mevr. S. LeefsmaMogendorff, secretaresse, Krugerlaan 8. Toonkunst (Maatschappij tot bevordering der), Afdeeling Gouda en Omstreken. Tot deze afdeeling behooren de gemeenten Gouda, Gouderak, Moordrecht, Nieuwerkerk a.d. IJssel, Zevenhuizen, Waddinxveen, Moerkapelle, Boskoop, Bodegraven, Reeuwijk, Oudewater, Hekendorp, Haastrecht, Stolwijk, Berkenwoude, Schoonhoven, Berg ambacht en Ammerstol. A. P. Vermeij, voorzitter; Mevr. E. W. de VoogdEphraim, secretaresse, Krugerlaan; Mevr. N. J. van Dijk—Daniels, vice-presidente; P. C. Kaastra’, penningmeester; Mej. Dr. M. A. Talen, H. Zanen Czn., Mej. G. E. Hagemeijer, bestuurs leden. MOOIE COLLECTIE Fa. B. DE JONG, GOUWE BS, TEL. 47 Tuberculose (Vereeniging tot bestrijding der). Joh. Mulder, voorzitter, L. J. Bicknese, 2e voorzitter, Nico H. Meulman, secr.-penn., Kattensingel 62, Mevr. RupsBoon, Mevr. SchrootPrins, Dr. E. J. Hamburger, Dr. A.Montagnelz., Joh.Roeseling, Mevr. E. B. de MolRood, leden. Medisch leider van het Consultatiebureau Mej. Dr. H. J. G. van den Berg te Rotterdam. Huisbezoekster: Mej. A. M. M. Peeters. Consultatiebureau gevestigd tuin van Iterson Ziekenhuis. Onder-afdeeling: Lighalfonds, Nico H. Meulman, Kattensingel 62, secr.-penningm. Typografenbond (Alg. Ned.). Afdeeling Gouda. W. J. de Rotte, ie Voorzitter, A. G. de Jong, 2e voorzitter, A. de Groot, ie secretaris, Pretoriaplein 62, W. Matse, ze secre taris, G. Stolk, ie penningmeester, M. Gardenier, W. van der Valk, N. Hoogendoorn, A. Wolbers, commissarissen. Turnkring Gouda en Omstreken. R. v. d. Klein, voorzitter, Bodegraven; B. Wannet, secretaris-penningmeester, IJssellaan; W. C. Luynenburg, commissaris. Vincentius van Paulo (Vereeniging van den H.), goedgekeurd bij Kon. Besluit. Bij' zondere Raad van Gouda. R. v. Haeren, president; M. W. G. M. v. Loon, vice-president. C. Streefkerk, secretaris; P. Bouman, penningmeester. Conferentie O. L. Vr. Hemelvaart (Kleiweg Parochie). M. W. G. M. v. Loon, presi dent; Joh. Dessing, vice-president; N. C. M. Koch, secretaris; J. v. d. Pol, penning- meester. Conferentie St. Joseph (Gouwe Parochie). J. D. Verkerk, president; W. v. Hulzen, vice-president; C. K. Galama, secretaris; C. H. Koningsbrugge, penningmeester. Voor 3 Conferentiën magazijn: A. Lagerenberg, president; H. L. Klingen, vice- president. Bibliotheek: A. van Velzen, president; H. M. P. Intres en Q. Heins. Kinderbescherming: M. H. C. Franken, president; A. Lagerenberg, vice-president; J. Carlier, secretaris; R. M. H. van Haeren, penningmeester. Zie Conferentie H. Hart v. Jezus (Parochie Kleiweg). C. Streefkerk, president; H. M. P. Intres, vice-president; J. J. Brenkmann, secretaris; Jac. Snel, penningmeester. Vereeniging „Stille Armen”, onderafd. der St. Vine. Vereeniging. W. M. van Hulzen, voorzitter; C. Streefkerk, secretaris, Karnemelksloot 56; Smits, penningmeester. Volksbibliotheek der Maatschappij tot Nut van 't Agemeen. Departement Gouda. (In ’t gebouw der Spaarbank). De Bibliotheek is geopend in de wintermaanden des Vrijdags avonds van 7J29 uur voor jongens en 9(J/a uur voor volwassenen. Leesgeld per boek en per week 3 cents. Kosten van inschrijving 5 cents. Commissarissen: J. Slop, voorzitter; J. K. Begeer, secretaris-penningmeester, Fluweelen Singel 48; M. van Hofwegen, P. W. M. van den Dungen, A. J. Vermeulen, D. Schouten, G. van ’t Hoen, D. van der Neut, A. Mighout, W. C. Scheerens, H. J. Bulder, G. R. Pel, H. Steketee, W. Amesz, C. Loekemeijer en N. J. de Heide. Volksbond tegen Drankmisbruik (Afdeeling Gouda van den). Joh. A. Roeseling, voor zitter; H. C. German, secretaris, Gouwe 48; W. C. v. Haeften, penningmeester; J. P. Anemaet. Volksbond (Ned. Roomsch-Katholieke). Bondsgebouw Westhaven 46. Opgericht 23 Maart 1893. Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 25 Juli 1894, No. 43. Afd. Gouda. Bestuur: W.J. Middelweerd, re voorzitter, C.v.Kooten, ze voorzitter, A. Redegeld, ie secretaris, Zoutmansplein 5, J. Agten, ie penningmeester, H. Hegeman 2e secretaris, J. C. Guérain, ze penningmeester, J. Spoel, P. Mounier en J. Sevenhoven, commissarissen. Geestelijk adviseur: kapelaan W. C. C. M. van Alphen. Onderafdeelingen: Comité „HulpinNood”, J. Spoel, voorzitter, S. P. de Jong, secretaris-penningmeester, Coomhertstraat 20.

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 85