Stoffeerderij Behangerij ee Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn FA. B. DE JONG Firma B. DE JONG VAKKUNDIG PERSONEEL „GOEDE MEUBELEN” kWSKT 58-62 TEL. 398 GOUDA MARKT 58 62 TEL. 393 GOUDA 170 i7i 1 GOUWE 89 - TEL. 47 Jaar van aftreding. 1931 1932 1933 1929 1930 penningmeester, tijd, voorzitter. Zendingsgenootschap (Luth.), zie onder Luthersche Vereenigingen bij Kerkgenoot- v. d. Koolwijk, Winkeliers Vereeniging (Goudsche). B. Rietveld, ie voorzitter; A. D. van Vreumin- gen, 2e voorzitter; G. J. van Burk, ie secretaris; B. A. de Jong, 2e secretaris; H. A. H. Houtman, ie penningmeester; J. van der Jagt, 2e penningmeester; B. D. Grootendorst, commissaris. Afdeeling „Bureau Invordering”. K. de Jong, voorzitter; J. D. Duchateau, secre taris; B. A. de Jong, penningmeester. Het bureau is gevestigd ten kantore van de Middenstandsbank, Oosthaven 58 en tijdens de kantooruren geopend. Rechtskundig Adviseur: Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen. Afdeeling Glasverzekering. W. van Schaik, voorzitter; B. A. de Jong, secretaris; D. L. Wagenaar penningmeester; B. C. Stolwijk, commissaris. Adviseur: E. A. Polet. schappen. Zendings-Hulpraad. Studieraad Gouda en Omstreken. Ds. J. J. Simon, voorzitter; T. Bulk, secretaris-penningmeester, Krugerlaan 27; Mej. Maas, Mej. de Koning, B. E. J. Bik, P. Braanker. Zendingsbibliotheek (uitleenen van boeken gratis) Crabethstraat 6. Zendingszaak (Vereeniging ter bevordering der). Joh. E. Bijl, voorzitter, secretaris, J. v, Elk, penningmeester, Ziekenzorg (Vereeniging), verbonden aan de Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek de Graaf, vice-voorzitter; C. Moons, secretaris; Th. van Catz, penningmeester; C. A. B. Bantzinger, H. J. van Rooijen, M. Moons Azn., Th. de Graaf, B. G. J.Evers. Verzor ging der kinderen door de Eerw. Zusters van Heerlen. De Zusters gaan ook in Wijk en Nacht-verpleging op aanvraag bij de Zeer Eerw. Moeder van het Weeshuis aan de Gouwe. Spaarbank. Bestuur: K. Spoelstra, voorzitter; T. J. Busch, secretaris; J. Naber, penningmeester; J. D. van den Berg, 2e penningmeester; H. J. A. van Rooijen, Th. de Graaf, Mr. J. van Mechelen, J. van Koningsbrugge, J. Peeters, H. Bouters. lederen Maandag-avond wordt zitting gehouden van 7 %-9 uur tot inleg en terug betaling van gelden. Werkinrichting tot Wering der Bedelarij. Het lidmaatschap wordt verkregen door de betaling van een of meer centen daags of giften. Bestuurders. A. Jonker Cz., P. van der Pol C. A. B. Bantzinger, J. Reneman J. Slop, penningmeester. A. D. van Vreumingen E. Grendel, M. A. J. Kortenoever, secretaris J. van Kranenburg, voorzitter Commissarissen: Jaar van aftreding 1929. F. J. Busch, B. H. v. d. Werve, Dr. D. W. IJsel de Schepper, A. Goedewaagen Jr. Jaar van aftreding 1930. Ai. Steensma, A. H. Teepe, E. D. Meeter, H. P. C. de Balbian. Jaar van aftreding 1931. L. C. Becking, Ph. Cats, J. L. Bruns. Jaar van aftreding 1932. A. J. J. Vos, A. Dortland, J. H. van der Torren, B. G. J. Evers. Jaar van aftreding 1933. P. B. Sips, C. J. M. Kroon, J. H. Oostingh. Werkmansbond (Christelijke Nationale). Afdeeling Gouda. R. v. d. Brug, voorzitter A. de Kroon, Prins Hendrikstraat 116, secretaris, G. H. Prins, alg. adjunct. Werkmeesters en ander Opzichthoudend Personeel (Centrale Bond van), afd. Gouda, Goedgek. bij Konkl. Besl. van 6 Aug. igr8. 45 Afd., ruim 2000 leden. Jac. y. d. Berge, voorzitter; Isr. Kooten, secretaris, Prinses Julianaplein; F. Donk, penningmeester. P. C. Kaastra. Wijkverpleging der Ned. Herv. Gemeente. Ds. F. W. G. Verheul, Voorzitter, D. Bijlsma, secretaris, P. Blazer, penningmeester, J. v. d. Endt. Ijsbond (Zuld-Holi.) met een onderafdeeling Goudsche Ijsclub. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 13 Oct. 1897 No. 41Hoofdbestuur W. G. de Knokke van der Meulen, Voorburg, voorzitter; W. H. J. Dicke, den Haag, secretaris-penningmeester. Afdeeling Gouda: Dr. S. S. Hoogstra, voorzitter; G. E. Bicknese, secretaris, Crabethstraat; N. H. van Schelven, penningmeester; C. van Eijk, W. G. Frederikse, Ir. A. J. C. Nugteren, G. J. Schilt, G. Th. Steenland, J. H. de Wilde, bestuursleden. Zangvereeniging „Caecilia” (Gemengde). G. van Spengen, Directeur, F. de Jong, accompagnateur, G. van ’t Hoen, voorzitter, Mej. R. C. van Dijk, secretaresse, Burgem. Martenssingel 59, Mevr. H. Pietersede Man, penningmeesteresse, L. Punselie, biblio thecaris, Mevr. S. HekkerArentz, D. C. Kasbergen, I. Bik. Zangvereeniging Excelsior" (Gemengd en Jeugdkoor). Opgericht 6 Januari 1911. Directeur: Gerard Leenders. J. M. Kelder, voorzitter; E. van Ham, secretaris, Snoy- straat 85; G. H. de Jong, penningmeester; C. Baggert, J. L. Anders, C. Keij, J. de Mol, bestuursleden. Repetitie:Jeugdkoor elke Maandag van6%-7%uur. Gemengdkoor, eiken Maandag van 8 tot 10 uur in de bovenzaal van het Café „Nationaal”, Wijdstraat. Zangvereeniging,,Gouda" (Gemengde), bestaande uit het personeel der „Kon. Stearine Kaarsenfabriek Gouda”. Dr. J. P. Treub, eere-voorzitter, P. H. Janssen, Directeur, L. van Kersbergen, voorzitter, C. J. IJsselstijn, secretaris, Vorstmanstraat 31, P. F. de Jong, J. Wiltenburg, penningmeester. Zangvereeniging „Gouda’s Lederentafel". J. Kok, voorzitter; F. L. secretaris, Vierde Kade 7; G. H. de Jong, penningmeester. Zangvereeniging „Hosanna” (Christelijke). Directeur: J. van Beek, Woerden. D. Hamerslag, voorzitter; Kogelenberg, secretaris, Peperstraat 54; Mej. J. van Wijk, penningmeesteresse. Zendelinggenootschap (Nederlandsch), Afdeeling Gouda. Joh. E. Bijl, secretaris-

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 87