SINDANTHREN LINOLEUM KROMMENIE Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn FA. B. DEJONG GOUWE 89 MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA 173 172 I t f i Fa. B. DEJONG Meubileering Gouwe 89, Gouda TEL. 7 Ziekenfonds (Algemeene Afdeelings) voor Gouda en Omstreken. Dr. J. G. Rups, voor zitter, E. D. Meeter, ondervoorzitter, Dr. J. van Woerden, secretaris, A. IJsselstijn, penningmeester. F. A. Dee, E. Grendel, A. H. Teepe, C. Visser, C. van der Klis, leden. Vertegenwoordigers: C. Bakker, J. Dijksman, M. Brink, H. Zuydam, C. J. van Iperen, W. Hoogeveen. Aan dit fonds zijn verbonden de Heeren Artsen: P. de Boer, Dr. B. J. Broekhuizen, B. G. J. Evers, Dr. A. C. A. Hoffman, E. D. Meeter, Dr. J. G. Rups en B. C. de Raadt. Specialisten: A. C. H. Höweler, neus-, keel- en oor-ziekten, J. S. Hollander» huidziekten, Dr. A. Montagne Iz., heelkunde en vrouwenziekten, Dr. R. A. Reddingius. oogziekten, Dr. Th. van Schelven, zenuw- en zielsziekten, J. J. van Straaten, zenuw en zielsziekten, Mej. M. A. Talen, oogziekten, Dr. J. van Woerden, heelkunde en vrou wenziekten. Tandartsen: C. A. de Dekker, L. E. Bicknese, H. F. Deur, J. Haddérus Oostingh. Apothekers: F. A. Dee, E. Grendel, A. H. Teepe, P. Weijer. Administrateur-Boekhouder: A. Gelijns. Boden: G. J. Flux, F. W. S. Gründer, C. A. Schotborgh en A. Ruigrok. Vanwege het bestuur wordt in het kantoor van het ziekenfonds Minderbroedersteeg 6, zitting gehouden Dinsdagavond van 89 uur. Vrijdagavond van 8 uur. Zickenhuisverpleglng (Eerste Nederlandsche Maatschappij voor). Directie: C. de Jong G. Bouwmeester Jr. Kantoor Turfmarkt rzo. ZIEKENFONDSEN, VERZEKERING- en WAARBORGMAATSCHAPPIJEN. Goudsche Vereeniging voor Genees-, Heel- en Verloskundige Hulp. Joh. Mulder, voorzitter, A. Is. de Mink, secretaris, J. H. van der Vegt, penningmeester. Administratie adres: Westhaven 21. Geopend iederen Maandagavond van 89 uur en Vrijdagavond van 79 uur. Aan deze vereeniging zijn verbonden alle Doctoren en Apothekers te Gouda. Als specialisten kunnen worden geraadpleegd: L. E. Bicknese, H. F. Deur, J. A. M. de Decker en J. H. Haddérus Oostingh, alle tandartsen; E. J. Hamburger, kinder ziekten; J. S. Hollander, huid- en geslachtsziekten; A. C. H. Höweler, neus-, keel- en oorziekten; A. Montagne Izn., heelkunde en vrouwenziekten; A. N. van Praag, huid- en geslachtsziekten; Th. van Schelven, zenuw- en zielsziekten; J. J. van Straa ten, zenuwziekten; Dr. R. Reddingius, oogziekten; Marg. A. Talen, oogziekten en J. van Woerden, heelkunde en vrouwenziekten. Onderlinge Brandverzekerlng-Maatschappij „Gouda”. Uitsluitend voor de Gemeente Gouda. P. Bokhoven, voorzitter, A. Jonker, vice voorzitter, C. van Krimpen, secretaris penningmeester, Gouwe 152, telefoon 575, G. van Schenderen, B. D. Grootendorst, Q. J. M. Heins, F. Tieter. Bedrijfsvereeniging Centrale Bond voor Ongevallenverzekering i. h. Land- en Tuin bouwbedrijf in Nederland, „Het Platteland”. Crabethstraat 38. Dag. Bestuur: T. v. Egmond, voorzitter, T. Pannekoek, secretaris, C. Kooy Jzn., penningmeester, Direc teur: P. J. Kolijn, Administrateur: R. J. Kolijn. Medisch Adviseur: Dr. W. Schuur mans Stekhoven. Rechtskundig Adviseur: Mr. G. A. Diepenhorst. Commissie vau Beroep: Chr. v. d. Heuvel, Heemstede, Mr. J. W. Goedbloed, Goes, v. d. Valk Bouman, Linschoten, J. A. Dominicus, Wemeldinge, pl.verv. Levensverzekering-Maatschappij R.V.S. Hoofdkantoor: Westerstraat 35, Rotter dam en Rotterdamsch Ziekenfonds. Opgericht 1840. Directeuren: T. Wijlacker en A. van Veen. Agenten: J. C. den Hoed, Fluweelensingel No. 100 en J. de Zeeuw, Lethmaetstraat. J. Zadelhof, Burgemeester Martenssingel in. Daaraan zijn verbonden alle doktoren, apothekers en tandartsen, Specialiteiten: Dr. A. Montagne Iz., Vrouwenziekten, Dr. R. Reddingius, oogarts, A. C. H. Höweler, neus-, keel- en oorarts, Mej. Talen, oogarts. Zwemschool en Badinrichting (Volks en Schoolbad). Commissie van Toezicht: A. D. v. Vreumingen .voorzitter; G. v. Spengen,secretaris-penningmeester; J. Dercksen H.Mzn A. R. v. d. Putte, P. B. Sips, A. Fokkers, Ed. v. Dantzig. Zouavenbond (Algemeene Nederlandsche). (Onder patronaat van den H. Petrus). Op gericht 13 November 1892. Afdeeling Gouda. G. van Hevelingen, Boskoop, voorzitter, C. Verkleij, Bockenbergstraat 27, secretaris, J. F. Bredie, penningmeester, J. Rijnhout, commissaris. Zwemclub (Goudsche). Mr. S. H. Smit, voorzitter; J. C. den Boer, vice-voorzitter; G. B. Gabry, secretaris, Hoogstraat C 132, Haastrecht; P. de Jong, penningmeester; L. E. Bicknese. Ziekenkas (Goudsche) voorheen „Providentia”. Aangesloten bij den Zuidhollandschen Bond van Ziekengeld uitkeerende vereenigingen gevestigd Den Haag. Bestuurders: H. v. d. Graaf, voorzitter; E. J. Nijkamp, 2e voorzitter; W. Roepers, secretaris, Mr. v. Heusdenstraat 48; C. v. d. Klis, 2e secretaris; J. J. Hornes, penningmeester; A. Ver bruggen, 2e penningmeester; A. Engelbrecht en G. Rietveld, H. Bosman, W. de Gruijl, G. Vermeulen, Joh. de Groot en P. de Vos. Boden: H. F. G. Gerritsen en C. A. de Kroon. De werklieden kunnen zich verzekeren tegen ziekte naar het loon dat zij verdienen, en ontvangen dan bij ziekte 26 weken vol, 26 weken half en daarna nog één jaar een kwart van het verzekerde bedrag. Ook vrouwen en meisjes kunnen zich verzekeren tegen ziekte in dit fonds. Adviseerende geneesheeren: Dr. B. E. de Raadt en Dr. A. C. A. Hoffman. Zondagschool „Laat de Kinderkens tot Mij komen”, afd. der Ver. „Tot Heil des Volks”. B. Punselie, eere-voorzitter; J. J. Bik, ie voorzitter; H. M. de Bruijn, 2e voor zitter; B. E. J. Bik, re secretaris; P. v. Maaren Jz., 2e secretaris; Mej. M. v. Leeuwen, penningmeesteresse; P. v. Maaren, F. Bouma, alg. sec. Vergadert Zondags van 12.301.30 in ’t gebouw Heil des Volks, Peperstraat en in Openbare School (Prins Hendrikstraat). STOFFEN VERT. VAN HET IN DANTHRENHUIS A’DAM Gouda. Leden zijn alle arbeiders (mannelijk en vrouwelijk) der fabriek. W. G. Flux, voorzitter; B. A. Zegers, secretaris, Kanaalstraat 21; J. J. Brenkman, penningmeester. Doel: Geldelijke uitkeering bij ziekte, ongeval, bevalling en overlijden. Zondagschool „Laat de Kinderkens tot Mij komen”. Ds. Bijl, voorzitter; C. v. Ton- gerlooBzn., secretaris; W. v. Elk, penningmeester. Hoofd der school moet nog ge kozen worden.

Adresboeken Gouda | 1929 | | pagina 88