„De Kleine Winst” vaste prijzen, soliede goederen, prima afwerking. Jirma Cats. Cage prijzen, fabrikanten f ffikpb._Jnterc. van en De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de oudste spaarinstelling hier ter stede. 266 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de schakel tusschen ARBEID en WELVAART. Winkel: Korte Ciendeweg 22. JaDriek: Zeugestraat 2. Kersbergen, L. A. van, houtbewerker, Bockenbergstraat 81. Kersbergen, L. W. P. van, fabriekswerken, Bockenbergstraat 64. Kersbergen, M. J. van, plateelschilder, Achter de Vischmarkt 46. Kersbergen, P. W. van, sigarenmaker, Derde Kade 123. Kersbergen, R. van, blikslager, Jan Philipsweg 77. Kersbergen, Wed. W. van, Heerenstraat 36. Kersbergen, W. van, fabrieksarbeider, Minderbroedersteeg 10. Kersbergen, Wed. W. G. van, Raam 115. Kersen, A. van, hoofd eener school, Jeruzalemstraat 11. Kersseboom, P., mach, houtbewerker, Dutoitstraat 17. Kesteren, J., brugwachter R. W. S., Bolwerk 2. Ketellapper, A., filiaalhouder, Korte Tiendeweg 5. Kettler, A. J., arts, Gouwe 95. Kettler, B. A., kaashandelaar, Krugerlaan 173. Kettler, W. J. C., kaashandelaar, Burg. Martenssingel 85. Kettler, W. M. A., kaashandelaar, Regentesseplantsoen 24. Keulen, F. H. van, arbeider NS., Graaf van Bloisstraat 7. Keurst, G. J. ter, ambtenaar N.S., Zeugestraat 6a. Keij, C., bakker, Lange Dwarsstraat 35. Keij, C. A. M., handelsreiziger, Graaf van Bloisstraat 7. Keij, J., coiffeur, Dubbele Buurt 8. Keij, J., handel in steenen, Krugerlaan 111. Keij, K., winkelbediende, Baanstraat 19. Keij, W., kleermaker, J. Philipsweg 28. Keij mei, J., grondwerker, Boelekade 76. Keijmel, P., los werkman, Achter Willens 21. Keijser, J. W., pakhuisknecht, Willem Tombergstraat 52. Keijzer, E. de, schipper gemeente, Raam 215. Keijzer, J. C. de, fabrieksarbeider, Verlorenkost 10. Keijzer, A., schilder, Bogen 20. Keijzer, C. J., fabrieksarbeider, Raam 3. Keijzer, J. H., meubelmaker, Heerenstraat 96. Keijzer, N. F. S., schilder, Snoystraat 1. Kielliger, H. J., fabrieksarbeider, Woudstraat 7. Kielliger, S. G., pakhuisknecht, Da Costakade 4. Kielliger, S. G., stoker, Woudstraat 29. Kiene, F. K., witter, Cappenersteeg 22. Kiene, F. K., fabrieksarbeider, Tollensstraat 133. Kikkert, J., sigarenmaker, Parkstraat 16. Killestein, L., meubelmaker, Tuinstraat 53. ttJerkmansgoedercn Bcdri)fsklceding.

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 135