„De Banketbakkerij 276 Het burgerrecht, dat de NUTSSPAARBANK heeft, is verkregen door deugdelijk beheer. Korte, M. A. de, timmerman, Vlamingstraat 20. Kortenoever, Mej. H. H., Kattensingel 31. Kortenoever, H. C., fabrikant, Wachtelstraat 60. Kortenoever Zoon, J., N. V. garen- en nettenfabriek, Laza ruskade 16. Kortenoever, M. A. J., directeur Goudsche machinale garen spinnerij, Fluweelensingel 36. Kortland, J., grondwerker, woonschuit. Kortland, M., grondwerker, woonschuit. Kortland, P., grondwerker, woonschuit. Kortleven, A., tuinman, Meidoornstraat 22. Koster, A., boomkweeker, IJssellaan 183. Koster, A. de, pakhuisknecht, Jan Philipsweg 73. Koster, C. de, agent van politie, Walvisstraat 39. Koster, D. A. de, los werkman, Vierde Kade 62. Koster, F., meubelmaker, Bockenbergstraat 50. Koster, FL, commissaris stoombootmijPrins Hendrikstraat 11. Koster, Wed. H., Nieuwe Gouwe 3. Koster, J., baas kaarsenfabriek, P. C. Hooftstraat 9. Koster, J. C. de, kantoorbediendeBleekerssingel 17. Koster, M. de, procuratiehouder, Krugerlaan 191. Koster, M. de, boekhouder, IJssellaan 116. Koster, P., suikerwerker, Vlamingstraat 33. Koster, R., schipper, aan boord. Koster, S., agent reederij de IJsel, Turfsingel 10. Koster, Th., Ie Schoolstraat 15. Koster, W., los werkman, Baanstraat 32. Kosterman, A. C., agent van politie, Boelekade 39. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. Het bezit van een spaarbankboekje der NUTS SPAARBANK geeft voordeel en gemak. 277 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond. v. d., boekbinder, tevens custos van het archief, Koudijs, W. L. A., kommies R.D.B., Chr. de Wetstraat 3. Kouwenberg, A. J., klerk gasfabriek, Kattensingel 84. Kouwenberg, A. L., winkelbediende, Ridder van Catsweg 33. KouwenbergCoster, C. G., Heerenstraat 71. Kovel, Th. de, voeger, Graaf van Bloisstraat 76. Kraak, H., agent van politie, Zoutmansplein 27. Kraan, A. I., tuinder, Willens 127. Kraan, A. M., warmoezier, Willens 22. Kraan, F. H., los werkman, Scheltemastraat 16. Kraan, G., tuinder, Steijnkade 16. Kraan, G., los werkman, Varkenmarkt 1. Kraan, G., tuinman, Willens 107. Kraan, G. W., los werkman, Lemdulsteeg 18. Kraan, H., fabrieksarbeider, Const. Huijgenskade 145. Kraan,, J., tuinder, IJssellaan 55. Kraan, J. M., winkelierster, Gouwe 13. Kraan, J. P. P., Graaf van Bloisstraat 43. Kraan, L., caféhouder, Veerstraat 10. Kraan, M. J., kantoorbediende, Zeugestraat 74. Kraanen, R., steenhouwer, Snoystraat 39. Kraats, J. W. Kraats, S. H. Zeugestraat 30. Kraats, S. H. Kraaijenbrink, A. J., part, verpleger, Peperstraat 82. Kraaijenbrink, D., wegwerker, Willem Tombergstraat 2. Kraaijeveld, C., banketbakker, Prins Hendrikstraat 13. Kraaijeveld, G. J., brugwachter, Molenwerf 6. Kraaijeveld, W. W., brievenbesteller, Mosstraat 4. Krabshuis, M. H., colporteur, Snoystraat 8. Kramer, B. F. de, winkelierster, Burg. Martenssingel 137. Kramer, F. J., onderwijzerKrugerlaan 179. Kramer, N. C., expeditieknecht, Nieuwe Markt 12. Kramp, C. G., boekhouder, Burg. Martenssingel 2. Kramp, G., Steijnkade 25. Kramp, J. G., schipper, Parkstraat 8. Kramp, K., schipper, Spoorwegstraat 12. Kranenburg, J. van, notaris, Bleekerssingel 75. Kranendonk, J., meubelmaker, Korte Tiendeweg 8. Kranendonk, W., Krugerlaan 119. Korte’’ Heerenstraat 15 Voor betere kwaliteit is dit ket adres Koek, Banket, Gebak, Chocolade en Bonbons =SSZ van het heste fabrikaat v. d., journalist, Korte Tiendeweg 26. Bel even op I Telefoon 2 8 5 8 V. d., Turfmarkt 33. iiiiiiiitmiiiiiiii IIIIIIIIIIIIIIIIIIH

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 140