De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de schakel tusschen ARBEID en WELVAART. 387 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 staat onder controle van het Ned. Spaarbankbureau. 386 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond. Wijk, L. van, fabrieksarbeider, Tweede Kade 56. Wijk, L. W. van, meubelmaker, Lange Tiendeweg 86. Wijk, N. van, koopman, Wilhelminastraat 2. Wijk, W. van, P. C. Bothstraat 20. Wijk, W. van, timmerman, Verlorenkost 2. Wijk, W. van, magazijnbediendeHeerenstraat 94. Wijkhuizen, J., magazijnknecht, Bockenbergstraat 48. Wijkhuizen, J., fabrieksarbeider, Heerenstraat 161. Wijkhuizen, W., schilder, Tweede Kade 9. Wijkverpleging, Westhaven 11. Wijlen, A. terv. d. Tooren, Houtmansgracht 24. Wijnbergen, A. S. van, kaashandelaar, Fluweelensingel 32. Wijnen, A. van, dir. co'óp. kaasexportmaatschappijWachtel- straat 47. Wijnen, H. van, stoker, Achter de Vischmarkt 25. WijnenDogterom, Wed. J. van, Graaf Florisweg 30&. Wijnen, W. van, adj. dir. producenten-handelsvereenigingFlu weelensingel 70. Wijngaarden, A. van, scheepssmid, Boomgaardstraat 71. Wijngaarden, C. van, melkhandelaarKeizerstraat 47. Wijngaarden, C. J. van, fabrieksarbeider, Pretoriaplein 10. Wijngaarden, C. M. van, in wijnen en bieren, Korte Tiende weg 12. Wijngaarden, G. van, melkhandelaar, Turf singel 60. Wijngaarden, G. van, monteur, Tweede Kade 62. Wijngaarden, H. P. van, coiffeur, Kleiweg 77. Wijngaarden, Wed. J. J. van, Graaf Florisweg 77. Wijngaarden, J. J. van, Graaf van Bloisstraat 10. Wijngaarden, N. van, arbeider N.S., Dijkstraat 1. Wijngaarden, P. van, tuinder, Pretoriaplein 45. Wijngaarden, S. van, reiziger, Krugerlaan 83. Wijngaarden, W. van, barbier, Karnemelksloot 71. Wijnhof, A. A., stoffeerder, Erasmusstraat 2. Wijnhof, J., machinebankwerker, Graaf van Bloisstraat 74. Wijnhof, P., magazijnbediende, Jan van der Heijdenstraat 15. Wijnhoff, A., fabrieksarbeider, Van Strijenstraat 6. Wijnhoff, J., fabrieksarbeider, Van Strijenstraat 6. Wijs, A. de, fabrickswerker, Bockenbergstraat 32. Wijs, G. de, kleermaker, Vijverstraat 13. Xanten, A. J. van, expediteur, Gouwe 162. Wolf, H. H. van der, Graaf Florisweg 39. Wolf, J. van der, slager, Kleiweg 50. Wolf, Wed. K. van der, Boomgaardstraat 74. Wolf, M. van der, los werkman, Muilenpoort 4. Wolf, N. van der, dir. nachtveiligheidsdienst, Meidoornstr. 12. Wolf, D. de, koopman, Steijnkade 2. Wolff, I. S. de, typograaf, Mosstraat 16. Wolff, J. de, bewaarschoolonderwijzeres, Boelekade 37. Wolff, J. R. C. A., Directeur eener N.V., Van Bergen IJzen- doornpark 19. Wolff, Ma. A. S., kantoorbediendeBurg. Martenssingel 5. Wolswijk, W., fabrieksarbeider, Naaierstraat 22. Worst, M. H., schipper, P. C. Bothstraat 11. Wortman, H., stadsomroeper, IJssellaan 15. Woude, Wed. A. van der, aan boord. Woude, W. van der, koopman, Baanstraat 36. Wouden, H. G. van der, sigarenmaker, Varkenmarkt 21. Wouden, H. J. van der, plateelbakker, Komijnsteeg 16. Wouden, H. S. van der, suikerwerker, Bleekerssingel 14. Wouden, J. A. M. v. d., suikerwerker, Zeugestraat 68. Wouden, J. N. van der, kellncr, Chr. de Wetstraat 10. Wouden, N. H. van der, pakhuisknecht, Baanstraat 15. Wouden, N. J. van der, sigarenmaker, Jan v. d. Heijdenstr. 26. Wouden, N. J. van der, Fluweelensingel 103. Woudenberg, T., ambt. gem. bel., Ridder van Catsweg 200. Wout, A. G., pakhuisknecht, Vossiusstraat 9. Wout, J. G., Turfsingel 17. Wout, J. H., sigarenfabrikant, Gouwe 208. Wout, J. M., winkelbediende, Turfsingel 17. Wulffraat, Wed. H., Van Middellantstraat 13. Wuijster, P., dropswerker, Westhaven 68. Wijk, A. van, groentenhandelaar, Naaierstraat 5. Wijk, A. van, koopman, Burg. Martenssingel 8. Wijk, D. van, kruidenier, Veerstal 22. Wijk, D. van, onderwijzer, Steijnkade 35. Wijk, F. J. van, metselaar, J. v. d. Heijdenstraat 10. Wijk, H. B. van, Boschweg 96. Wijk, J. G. van, houtbewerker, Heerenstraat 58. Wijk, K. van, grossier in kol. waren, Kattensingel 82. Wijk, K. van, ambtenaar dir. bel., Bothastraat 12.

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 195