No
No.
270
272
274
276
Franken
I
246
I
248
203
205
207
209
213
221
161
163
177
179
183
185
187
189
199
199
229
231
235
239
225
227
62
64
70
72
74
76
78
80
84
88
92
96
102
104
106
108
110
112
114
118
120
124
126
128
130
36
38
52
56
58
60
2
6
8
10
14
22
24
30
32
142
144
146
148
150
160
162
166
168
174
184
232
236
238
240
242
244
186
188
190
192
196
202
204
206
218
220
224
228
230
134
136
138
140
278
280
282
284
286
312
316
320
322
294
296
298
300
302
304
306
308
310
258
260
262
264
266
268
290
292
No.
51
55
57
59
85
87
89
143
147
149
153
155
157
No.
132
250
252
254
256
Het b u r g e r r e c h t, dat de NUTSSPAARBANK
heeft, is verkregen door deugdelijk beheer.
61
Het bezit van een spaarbankboekje der NUTS
SPAARBANK geeft voordeel en gemak,
60
De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12
is de oudste spaarinstelling hier ter stede.
De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12
is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond.
i
NAMEN.
Even nummers.
J. J. Koolmees.
A. J. J. Groeneveld.
P. Stalenburg.
H. Bennis.
B. Groeneveld.
Ma. de Ruiter.
C. J. Bergman.
J. de Jong.
Wed. J. A. Brenkman
Smient.
J. Nijhuis.
C. Verheul.
H. G. Flux.
H. G. M. Smitskamp.
P. Tom.
A. van Uunen.
P. M. Holthuijsen.
D. G. Rozestraten.
A. Bout.
J. L. Janknegt.
G. M. Smitskamp.
G. J. Wassing.
J. v. d. Heuvel.
N. van Duivendijk.
J. F. Overkamp.
J. A. van Vuuren.
H. J. Antonisse.
School B.
N. F. v. Duijn.
C. G. van Willigen.
J. Stolwijk.
J. Boef.
G. Dazler.
A. M. Verkaaik.
G. Brauns.
P. Vermeij.
C. L. Mallon.
Ph. L. Anders.
M. de Knegt.
W. M. Broere.
Lutersch Hofje.
Wed. M. Frie—v. d. Wit
tenboer.
NAMEN.
J. M. Th. Verstoep
Hornes.
Wed. G. ZuidamGezelle.
J. D. de Vos.
J. P. Thesingh.
Wed. J. Kerpervan Res
teren.
A. Bennis.
H. Calis.
H. C. Klopper.
L. P. Kulik.
A. D. M. Stravers.
H. J. Verblauw.
J. de Mooij.
J. G. Stalenberg.
’t Harterf.
K. Verhagen.
Wed. A. J. Nijhuis—Lou-
werier.
J. J. Korevaar.
T. Radix.
W. van Willigen.
J. A. de Bruijn.
C. G. de Jong.
H. v. d. Pol.
L. de Vrind.
A. Radix.
208a W. Idenberg.
R. Zandvoort.
W. v. Leeuwen.
E. Radix.
Wed. G. F. Massar.
A. Bakker.
D. Michaëlis.
A. de Bruin.
W. v. d. Hoeven.
T. C. Boot.
Wed. D. de Bruin-Bakker.
A. N. Hoogendijk.
Wed. J. A. de Peer
Koerts.
Cinq-Hofje.
Wed. L. Melkert.
Wed. D. SchaapSchou-
NAMEN.
ten.
Ca. Roepers.
Te. Belonje.
Joha. v. d. Horst.
Wed. A. den Edelde
Keizer.
Wed. W. F. van de Weg.
Ha. Belonje.
Wed. D. de Jong.
Ca. Verkerk.
D. C. v. d. Wildenburg.
Wed. P. Batenburg
Blanken.
Wed. T. v. d. Tooren
Boer.
A. M. Wassing.
Wed. J. L. Zwarts-Verbij.
Wed. HoosbeekSpie-
ringshoek.
Wed. W. van Eijsden
Schenkel.
Chr. Gijsberthofje.
Wed. F. ValkeKerrebijn.
Wa. van Hoorn.
Wed. A. van SchieBoon.
Wed. J. Louwerenburg
Rolloos.
Ga. Slootjes.
Wed. H. J.
Boer.
Ca. de Jong.
L. Vermij.
A. H. Kulik.
P. van Dam.
J. J. Verbij.
D. Sibbes.
E. Bout.
School voor g. 1. o. no. 4
R.K. u.l.o. School „Petrus
Canisius”.
2e Openb. Bewaarschool.
T. J. van Dijk.
I. J. Doeleman.
J. v. Tilburg.
NAMEN.
W. Souffree.
P. Hoogendoorn.
F. Jansen.
P. J. Verboom.
M. Bontenbal.
R. Boxhoorn.
W. de Jong.
G. den Broeder.
G. H. M. Schumacher.
J. v. d. Hondel.
K. van der Voorden.
D. Kalshoven.
L. Binnendijk.
159a Wed. C. JuePlanken.
P. Oljans.
F. Stalenberg.
H. Dernee.
Drukkerij Koch Knuttel
J. Overkamp.
A. de Gruijl.
J. de Gruijl.
H. C. Heij.
P. v. d. Maden.
195a A. H. Doornik.
C. Verkaik.
(bov.) Wed. P. Snoeij
Hoogensteger.
A. Voorkamp.
C. van Leeuwe.
J. Hageman.
J. L. van der Linden.
J. Boekamp.
Joh. v. d. Pool.
223a K. Binnendijk.
L. Manschot.
H. M. van Schalen.
(ben.) A. A. B. M. Des-
sens.
G. Ouweneel.
P. A. Luiten.
J. Th. Steenkamer.
Wed. D. Vogelezang
Donk.