108 109 1 i .1 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de schakel tusschen ARBEID en WELVAART. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 staat onder controle van het Ned. Spaarbankbureau. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de oudste spaarinstelling hier ter stede. Het burgerrecht, dat de NUTSSPAARBANK heeft, is verkregen door deugdelijk beheer. LOOPT VAN TOT TOT Keizerstraat Karnemelksloot Markt (Nieuwe) Woudstraat I Kleiwegstraat LOOPT VAN Zijstraat*^ Karnemelksloot Derde Kade Doelestraat Drapiersteeg Dubbelebuurt Dutoitstraat Dwarsstraat (Korte) Dwarsstraat (Lange) Dijks tra at Eerste Kade Eerste Schoolstraat Elisabeth Wolffstraat Erasmusstraat Florisweg (Graaf) Fluweelensingel Fourieweg Geertje den Bultsteeg Gerard Leeustraat Geuzenstraat Goej anverwellendijk Goors traat (Nooth. van) Goudkade Gouwe Hendrikstraat Prins Hoefsteeg Hooge Schiel. Zeedijk Hoogstraat Houtenstraat Houtmansgracht Houtmansplantsoen v. Itersonlaan Jaagpad Jan van der Heijdenstraat Jan Kottensteeg Jan Phillipsweg J erusalems traat Joh. de Haenstraat Josephstraat (St.), Jouberts traat Julianastraat (Prinses) Kade (Eerste) Karnemelksloot Groeneweg en Tuinstraat Raam Wijdstraat Krugerlaan Nieuwehaven Turfmarkt Wachtelstraat Tuinstraat Watertoren Kleiweg Vest Zwemschool Nieuwe Veerstal la Reijlaan Lethmaets traat Spoordijk Lange Willemsteeg Lange van Wijngaarden straat (de) Lazaruskade Lazarussteeg Lemdulsteeg Lethmaetstraat Dr. Leydsstraat Lombardsteeg Looierspoort Lijsterbesstraat Markt Oosthaven Oosthaven Onder de Boompjes Turf singel Klimops traat Groeneweg Turfmarkt Kattensingel Graaf Florisweg Houtmanspl antsoen Vest Oosthaven Burgem. Martenssingel Regentesseploen Nieuwehaven Zijstraat IJssellaan Spoordijk Westekarde Tweede Kade Prins Hendrikstraat Zwarte weg Goej anverwellendijk Meidoorns traat Messenmakerssteeg Middelants traat Minderbroedersteeg Molenwerf Moordrechtsche Tiende- weg Moordrechtsche Verlaat Mosstraat Muilenpoort Naaierstraat Nieuwe Gouwe (N.O.z.) Nieuwe Gouwe (Z.W.z.) Nieuwehaven Zoutmanplein Zijstraat Wachtelstraat Rotterdamsche Veer Wilhelminastraat Prins Hendrikstraat Christiaan de Wetstraat Groenendaal Groenendaal Woudstraat Wijdstraat, langs Korte Tiendeweg, Stoofsteeg, Hoogstraat en Groenendaal bij de Zeugestraat, St. Anthoniestraat, Wilhelmina straat en Varkenmarkt I Jan Philips weg Zijstraat Raam Zijstraat Zoutmanstraat Spierings traat Spierings traat Hyroniemus v. Alpheus traat Noothoven v. Goorstraat Graaf Florisweg Spoordijk Kanaaldijk Prins Hendrikstraat Meidoorns traat Baans traat Groenendaal Spoorbrug Grenst aan Jaagpad Gouwe Wilhelminastraat Prins Flendrikstraat Lange Tiendeweg Zijstraat Zoutmansplein en Burg. Martenssingel Zoutmanplein Burg.Martenssingel Goejanverwelledijk, evenwijdig achter Krugerlaan Snoystraat i Karnemelksloot Vorstmanstraat Spieringstraat Veerstal Markt Raam Lange Tiendeweg Lange Tiendeweg Burg. Martenssingel Grenst aan Nieuwe Vaart en Kromme Gouwe Zijstraat Boelekade (loopt niet door) Boschweg Spieringstraat Karnemelksloot Snoystraat Eerste Kade Turf singel Ridder van Catsweg Karnemelksloot Zijstraat van het Pretoriaplein Looierspoort Const. Huygenskade Baanstraat en Groeneweg Laan Voorwillens Corn. Ketelstraat Spoordijk Vest en Regentesseplant- soen Grenst aan het Jaagpad Zijstraat Graaf Florisweg Zwarte weg Gouwe Tuinstraat Gouwe Nieuwe Veerstal Veerstal Const. Huygenskade Const. Huygenskade (verlengde Zoutmanstraat) St. Josephstraat Zijstraat Boelekade Ridder van Catsweg Markt Lange Tiendeweg Kleiwegstraat Dubbele Buurt Gouwe Prins Hendrikstraat Tollensstraat Zijstraat Krugerlaan Zoutmansplein Kade (Tweede) Kade (Derde) Kade (Vierde) Kanaaldijk Kanaalstraat K arnemelksloo t Kattensingel Kees Faessens Rolwagenst. Keizerstraat Ketelstraat (Cornelis) Kleiweg Kleiwegstraat Klimops traat Komijnsteeg Korte Dwarsstraat Korte Noodgotsteeg Korte Tiendeweg Koster Gijzensteeg Kottensteeg Jan Krugerlaan Kruidenierss traat Kuiperstraat Lange Dwarsstraat Lange Noodgodsteeg Lange Tiendeweg Moordtsche Tiendeweg Loopt langs de Nieuwe Gouwe Bleekers- en Fluweelensing. TZ-1 Nieuwe Vaart Spieringstraat Gouwe Karnemelksloot Hoogstraat Kleiweg Woudstraat Peperstraat Nieuwehaven Westhaven Markt Korte Tiendeweg Wilhelminastraat K arnemelksloo t Raam Peperstraat Turfmarkt Oosthaven Korte Tiendeweg Krugerlaan Spoorwegstraat Groeneweg Kuiperstraat Spoordijk Regentesseplantsoen Nieuwehaven Jan Philipsweg Keizerstraat Regentesseplantsoen Peperstraat Lange Tiendeweg Achter de kerk loopt niet door Goej anverwellendijk Vest Raam Nieuwehaven Spieringstraat Houtmansplantsoen en -gracht Raam Gouwe (Nieuwe) Graaf van Bloisstraat Graaf Florisweg Groenendaal Groeneweg Haven (Nieuwe) Haven (Oost) Haven (West) Heerens traat Helmerss traat Herzogs traat Heusdestraat (Mr. D. J. v.) Heijdenstraat Jan v. der Turfmarkt Walvisstraat Lange Tiendeweg Nieuwe Veerstal Eerste Kade Onder de Boompjes Westhaven en Wijdstraat Vest Houtmansgracht Walvisstraat Pretoriaplein Achter de Vischmarkt Geertje den Bultsteeg Jan Philipsweg ICHUCWCg, OL Groenendaal

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 56