r I 110 111 J I De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. Het bezit van een spaarbankboekje der NUTS SPAARBANK geeft voordeel en gemak. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond. Het bezit van een spaarbankboekje der NUTS SPAARBANK geeft voordeel en gemak. TOT LOOPT VAN LOOPT VAN TOT Nieuwe Markt Onder de Boompjes Krugerlaan Veerstal Noothoven v. Goorstraat Onder de Boompjes Wilhelminastraat Boschweg Vorstmanstraat Snoystraat Tweede Kade Wachtels traat Westerkade Westerkade Karnemelksloot Goe j anverwellendijk Spoorwegstraat Wachtels traat Veerstal Willem Tombergstraat Boschweg Houtmansgracht Noorders traat Walestraat Walvisstraat Westerkade Westhaven Wilhelminastraat Willems teeg (Lange) Willem Tombergstraat Tollensstraat Tombergstraat (Willem) Tuinstraat Turfmarkt Turf singel Tweede Kade Tweede Schoolstraat Varkenmarkt Veerstal Veerstal (Nieuwe) Veers traat Verlorenkost Vest Vierde Kade Vischmarkt (Achter de) Vischsteeg Vlackstraat (Adriaan) Vondelstraat Vlamingstraat Vorstmanstraat Vossiusstraat Vrouwesteeg Vrouwevestesteeg Vijvers traat Wachtels traat Tiendeweg (Moordrecht- sche) Toitstraat (du) Singelstraat Sint Anthoniestraat Sint Josephstraat Spierings traat Westerkade Prins Hendrikstraat Gouwe Rozendaal Keizerstraat Karnemelksloot Raam Prins Hendrikstraat Const. Huygenskade Turfmarkt Nieuwehaven Spierings traat Turf singel Markt Korte Tiendeweg Turf sin gel Kleiweg (Adriaan Vlackstraat) Zoutmanplein Groeneweg Watertoren Lazarussteeg Wilhelminastraat Vossiusstraat evenwijdig Karnemelksloot Groeneweg Kleiweg en Blauwstraat Buurtje Zijstraatf Hyroniemus l Noothoven i Snoystraat Nieuwe Markt Westhaven Oosthaven Turf singel Raam Bogen Graaf Florisweg Gouwe Achter de Vischmarkt IJssellaan Slapperdel Snoystraat Speldemakerssteeg Spieringstraat Spoorwegstraat Stationsweg Steijnkade Stoofsteeg Strijenstraat (Van) Swietenstraat (Van) Tiendeweg (Korte) Tiendeweg (Lange) Dubbele Buurt Vossiusstraat evenwijdig aan Tollensstraat Wilhelminastraat Kanaalstraat Nieuwe Parkweg Nieuwe Vaart Nieuwe Veerstal Nieuwsteeg Nobelstraat Nonnenwater Noodgotsteeg (Korte) Noodgotsteeg (Lange) Noorders traat Spieringstraat Veerstal Gouwe Lange Tiendeweg Zijstraat Prins Hendrikstraat Watertoren Boschweg Const. Huygenskade Loopt langs de Dr. Leydsstraat, Cronjéstr. en Fourieweg I Wachtelstraat I Lethmaetstraat Zijstraat Oosthaven Rotterdamsche Veer en Nonnenwater Gouwe Burgemeester Martenssing. Burg. Martenssingel Bellamys traat Overweg Spoorweg bij het Station S. S. Gouwe Cornelis Ketelstraat Prins Hendrikstraat Zijstraat Krugerlaan (verlengde du Toitstraat) Van Strijenstraat Van Beverninghlaan Zijstraat Graaf Florisweg bij de Zeugestraat, St. Anthoniestraat, Wilhelmina straat en Varkenmarkt Zijstraat v. Bergen IJzendoornpark Kattensingel Oosthaven Kleiweg Raam Gouwe Westhaven Oosthaven Spoorbrug Goe j anverwellendijk Varkenmarkt Drapiersteeg Raam Peperstraat w Spieringstraat Loopt langs den Winterdijk en vormt met de Parkstraat een rechten hoek Corn. Ketelstraat Moordrechtsche Tiende weg Nieuwe Veerstal Bogen Kleiweg Cronjéstraat Krugerlaan Hyroniemus v. Alphenstr. Bloemendaal (grens gem. Waddinxveen). Houtmansgracht Const. Huygenskade Robaarsteeg Roemer Visscherstraat Rolwagensteeg (Kees Faesens) Rotterdamsche dijk Rotterdamsche Veer Rozendaal Scheltemastraat Schielandsche Zeedijk (Hooge) ie Schoolstraat 2e Schoolstraat Singel (Bleekers) Singel (Fluweelen) Singel (Katten) Singel (Turf) Regentesseplantsoen Reitzstraat (F. W.) Reviaan (de la) Rhijnvis Feiths traat Ridder van Catsweg Oosthaven Palmstraat (van der) Paradijs Parkstraat Park (v. Bergen IJzen- doorn) Peperstraat Persijnstraat (van) Philipsweg (Jan) Pieter Maritzstraat Piersonweg P. C. Bothstraat P. C. Hooftstraat Pre tori aplein Prins Hendrikstraat Prinses Julianastraat Punt Raam Snoijstraat Snoijstraat Kattensingel Karnemelksloot Nieuwe Vaart Buurtje Burgemeester Martens singel aan Const. Huygenskade Noothoven van Goorstraat Vijverstraat Gouwe Wachtelstraat van Alpheustraat Noothoven van Goorstraat Westerkade Kazerne Hooge Schiel. Zeedijk Goej anverwellendijk Prins Hendrikstraat Vest Gouwe Karnemelksloot Groenendaal Gouwe Zoutmanplein Vest Boschweg v. d. Palmstraat Nieuwehaven Regentesseplantsoen Tuinstraat Onder de Boompjes en Lazaruskade Doeles traat Lethmaetstraat Walvisstraat Veerstal Varkenmarkt Raam Noothoven van Goor straat Walvisstraat Wilhelminastraat Vijverstraat Overweg Spoorweg Station Graaf Florisweg Zeugestraat Winterdijk Van Beverninghlaan Lange Tiendeweg Houtmansplantsoen en -gracht Kanaaldijk Prins Hendrikstraat Zeugestraat Burgemeester Martens singel Zijstraat Vrouwesteeg Prins Hendrikstraat Zeugestraat J eruzalemstraat Kattensingel Spoorwegstraat Voorwillens Markt Kattensingel

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 57