if De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 staat onder controle van het Ned, Spaarbankbureau. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de oudste spaarinstelling hier ter stede. 136 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. 137 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de schakel tusschen ARBEID en WELVAART. Wijk, P. D. Muijl- f Kinderbond (Nederlandsche). Afd. Gouda. Mevr, de Vooysde Lange, presidente, Mevr. v. d. PolOosterling, Bleekerssingel 34, secretaresse, Mej. M. Kortenoever, Kattensingel, penningmeesteresse. „Kerkelijk Leven” (Ver.) te Gouda. Er bestaat te Gouda een ver- eeniging uit leden der Ned. Herv. Gemeente onder den naam „Kerkelijk Leven”. De Vereen, staat op den grondslag der Heilige Schrift. Zij stelt zich o.m. ten doel: Het bijbrengen van kennis omtrent kerkelijke vraag stukken. De contributie bedraagt minstens 1 per jaar. Aanmelding lidmaatschap bij het Bestuur. J. v. d. Endt, voorzitter; C. van Tongerloo, secretaris; J. K. Begeer, penningmeester; J. G. van Hofwegen, J. A. van Elk. Kiesvereeniging (R.K.). M. W. G. M. van Loon, voorzitter; M. A. Engelhard, secretaris, Crabethstraat 52; C. de Korte, R. van Haeren, H. Brouwers, A. Bruynel, G. Spijkerman, A. Houtman, A. C. de Bode, S. C. Knoop. Algem. R.K. Propagandaclub: Jac. J. van Leeuwen, voorzitter, M. A. Engelhard, secretaris, Crabethstraat 52; P. J. Snel, penningmeester; A. van Velzen, E. v. d. Draay, C. Boef, H. Oostermeyer. Kiesver. „Vreest God, eert den Koning” (Anti-Rev.) te Gouda. E. A. Polet, voorzitter; J. Stolwijk, secretaris, Gouwe 130; Jac. van Vliet, penningmeester; M. A. Verkerk, J. Lafeber, Albs, van wijk, W. P. Frederikze, J. den Hertog, J. de Raadt. Statensectie in den Statenkieskring (A. R.) te Gouda. Bestuur: P. D. Muijlwijk, voorzitter; Albs, van Wijk, secretaris, Burg. Martenssingel 8, Gouda; J. de Gelder, Berkel (Z.-H.), penningmeester; C. van Muiswinkel Mz„ Zwammerdam; J. G. Baart, Alphen a. d. Rijn; A. Jonkheid, Wad dinxveen; E. H. Chardon, Zegwaart; T. M. Smit, Bodegraven; H. Nieu- wenhuysen, Zegwaart; P. Riedijk. Leimuiden; T. Spreij, Nieuwveen; C. van Spronsen, Ter Aar. Kiesvereeniging „De Vaderlandsche Kerk”, Kerkelijke, naar de Gere formeerde belijdenis. C. J. Revet, voorzitter; G. Krook, secretaris, Graaf Florisweg 20; J. J. Teeuwen, penningmeester; W. P. Frederikze. Kaashandelaren (Nederlandsche Vereeniging van). A. H. van der Most, Bodegraven, voorzitter; B. M. van Zwet, Rotterdam, 2e voorzitter; Mr. C. Jonker, Gouda secretaris-penningmeester; C. M. Schilt, J. Ruys, Woerden, 1 vacature, C. Broere, Lekkerkerk, G. Kooy, Bodegraven, M. Poppelhouwer Jr., Amsterdam, B. Batelaan, Bodegraven, bestuursleden. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gouda en Omstreken omvat het volgende district: Ammerstol, Barwoutswaarder, Bergambacht, Ber- kenwoude, Bleiswijk, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouderak, Haas trecht, Hekendorp, Lange-Ruige-Weide, Lekkerkerk, Moerkapelle, Nieuwerkerk a. d. IJsel, Ouderkerk a. d. IJsel, Oudewater, Papekop, Reeuwijk, Rietveld, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waarder, Waddinx- veen, Willige-Langerak, Woerden, Zegwaart, Zevenhuizen, Zoetermeer, Zwammerdam. De Kamer bestaat uit twee afdeelingen, n.l. Groot- en Kleinbedrijf. De Leden der Afdeeling Grootbedrijf zijn: Hermann A. Schreuder Sr., Schoonhoven, Algem. Voorzitter der Kamer, aftr. 1934, J. van Kranen burg, Gouda, Voorzitter van de afdeeling Grootbedrijf en Vice-Voorzitter der Kamer, aftr. 1932, J. A. Donker, Gouda, aftr. 1932, J. Dercksen HMz., Gouda, aftr. 1932, G. van Lange, Waddinxveen, aftr. 1932, A. Goedewaagen Jr., Gouda, aftr. 1934, C. Grootendorst, Boskoop, aftr. 1934. De Leden van de Afdeeling Kleinbedrijf zijn: P. D. Muylwijk, Gouda, Voorzitter Afd. Kleinbedrijf, tevens vice-voorzitter der Kamer, aftr. 1932, J. Kortland, Schoonhoven, aftr. 1932, A. C. van Beek, 'Woerden, aftr. 1934, H. A. Jaspers, Gouda, aftr. 1934, A. D. van Vreumingen, Gouda, aftr. 1934, A. van Wijnen, Gouda, aftr. 1932, J. Beijen, Bode graven, aftr. 1932. De Kamer vergadert in den regel den vóórlaatsten Woensdag van elke maand in haar gebouw Crabethstraat 3 te Gouda. De vergaderingen zijn openbaar. Het bureau der Kamer, waar tevens het Handelsregister voor een ieder kosteloos ter inzage ligt, is gevestigd: Crabethstraat 3 te Gouda, Telefoon 2081. Kantooruren van 912 en 24 uur. Zaterdags van 912 uur. Secretaris: C. H. Hagedom, Gouda. Kappersbond-Afdeeling Gouda (Nederlandsche). D. Furrer, voorzitter; M. W. van Rossum, secretaris; J. de Jong, penningmeester; J. Keij en A. H. A. Verwij, commissarissen. Kegelclub (Dames). Mevr. A. BickneseRoelofsen, presidente; Mej. H. Spruijt, penningmeesteresse; Mej. M. A. Jonker, secretaresse. Kegelclub (De Goudsche). J. Haddérus Oostingh, voorzitter; L. C. M. Enneking, secretaris, Gouwe 21; L. E. Bicknese, penningmeester. Kiesvereeniging „Nederland en Oranje” (Centrale Anti-Revolution- naire). P. D. Muijlwijk, voorzitter; Albs, van Wijk, secretaris-penning meester, Burg. Martenssingel 8; P. M. Both, W. P. Frederikze, Gouda; H. A. Schreuder, Schoonhoven, P. v. d. Bas, Moordrecht, A. Jonkheid, Waddinxveen. Kiesvereeniging (Chr. Historische) „Gezag en Vrijheid”, afd. Gouda. J. v. d. Endt, voorzitter, v. Beverninghlaan 18; C. A. Verschut, secretaris, Doelestraat 26; W. van Vliet J.Cz., penningmeester, Westhaven 34; C. v. d. Oever, J. G. C. Kamphuisen, D. Bijlsma, bestuursleden. Christelijk Historische Unie, Statenkring Gouda. Bestuur: H. van Boeijen, voorz., Pr. Mariannelaan 34, Voorburg; J. v. d. Endt, secretaris, v. Beverninghlaan 18, Gouda; A. E. Stijkel, penningeester, Zuidkade 81, Boskoop; Leden: G. Braat, Zevenhuizen, J. Bregman, Pijnacker, W. de Bruin Jr., Ter Aar, C. Koren, Alphen a. d. Rijn, N. Krabbendam, Wad- dingsveen, K. E. Roseboom, Woerden, B. Spreij, Zwammerdam, C. van Willemswaard C.Lzn., Schoonhoven.

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 70