De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 staat onder controle van het Ned. Spaarbankbureau. 142 Het bezit van een spaarbankboekje der NUTS SPAARBANK geeft voordeel en gemak. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond. 143 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. en het voorlichtingsbureau; Mevr. M. G. IJssel de SchepperFijan, j Schaakclub „Messemaker”. Dr. H. C. Redeke, voorzitter; J. G. C. Kamphuisen, 2e voorzitter; M. Lakerveld, secretaris, Zwarteweg 18; W. Groenendijk, penningmeester. Speelavond Donderdags 812 uur, Café-Restaurant „Het Schaakbord”, Kleiweg. Tennisclub (Goudsche) „T. I. O. D.”. C. H. W. Heusdens Wz., voor zitter; C. M. L. Koole, secretaris, Heemraadssingel 330b, Rotterdam; C. M. Schilt, penningmeester; J. C. Jonker, commissaris van materieel; H. J. Nederhorst, bestuurslid. Soep (Bereiding en Uitdeeling der Economische). G. Hupkes, voor zitter; H. de Blouw, secretaris; L. D. van Vreumingen, penningmeester; L. G. C. W. Brunt, C. W. van Stapele, J. Bokhoven, A. Bertheux, G. J. van Burk, J. Reneman, G. W. Nagtglas Boot, H. de Groot, B. D. Grooten- dorst. Vereeniging Tot Steun van Verwaarloosden en Gevallenen (Afd. Gouda en Omstr.). Mevr, de Vooys, presidente, Ds. H. Cramer, secre taris, Oosthaven 63, H. de Blouw, penningmeester, Mevr. Kniphuizen, Boskoop, L. Vink, Berkenwoude. Vrouwenbelangen (Ned. Ver. voor) en gelijk Staatsburgerschap. Correspondentie Mevr. GondaDerksema, van Beverninghlaan 21. Ver. tot Bev. der belangen van Slechthoorenden. H. de Blouw, voor zitter; H. J. Bulder, secretaris, Voorwillens; J. Vermeulen, penning meester; Mevr. Balbiande Jong, 2e secretaresse; S. J. Vroman, 2e penningmeester; Mevr. Jaspersvan Straaten, Mevr. Soetersvan Balen Blanken, Crabethstraat 8, houdster van proefkist met gehoor- instrumienten; Dr. A. C. H. Höweler, Fluweelensingel 60, geneeskundig adviseur. „Tesselschade” (Alg. Ned. Vrouwen Vereeniging). Afdeeling Gouda. Mevr. L. PrinceSchim van der Loeff, presidente; Mevr. A. van de Sociëteit „Vredebest”, Kattensingel 96, telef. 2036. C. G. Spit, voor zitter; Dr. S. S. Hoogstra, secretaris, Crabethstraat; A. Dortland, pen ningmeester; P. Bokhoven, W. van der Straaten, W. Goedewaagen Sr., en C. van Eijk. Typografenbond (Alg. Ned.). Afdeeling Gouda. W. J. de Rotte, voor zitter; A. G. de Jong, 2e voorzitter; A. de Groot, secretaris, Pretoria- plein 62; W. Matse, 2e secretaris; H. Sanders, penningmeester; M. Gar denier, W. van der Valk, N. Hoogendoorn, W. Sanders, commissarissen. Turnkring Gouda en Omstreken. R. v. d. Klein, voorzitter, Bode graven; B. Wannet, secretaris, IJssellaan 145; W. C. Luynenburg, pen ningmeester, Bockenbergstraat 16; H. van der Gaag, Jaagpad 26, Waddinxveen; C. Slappendel, Brug, Reeuwijk, commissarissen. V.A.R.A. (Vereeniging van Arbeiders Radio-Amateurs). W. Meilof, voorzitter; M. Benninga, secretaris, Middellantstraat 4; P. M. Happel, penningmeester. VeldeBurgersdijk, secretaresse, directrice van het bemiddelingsbureau en het voorlichtingsbureau; Mevr. M. G. IJssel de SchepperFijan, penningmeesteresse. Tooneelvereeniging T. O. G. (Joodsche). Mevr. S. Leefsma—Mogen- dorff, secretaresse, Krugerlaan 4. Sociëteit „Ons Genoegen”, Boelekade, Tel. 3230. A. J. IJsselstijn Azn., voorzitter; ZE. Steensma, 2e voorzitter; G. J. J. Pot, secretaris; van Beverninghlaan; C. van Eyk, penningmeester; P. B. Sips, 2e penning meester; A. Mogendorff, Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen, J. C. den Boer, P. J. Hubregtse. Sociëteit R. K. Leesvereeniging op de Westhaven. A. J. van Xanten, voorzitter; J. A. Schuld, secretaris, Markt 52; G. van Blokland, penning meester; J. G. Donker, commissaris van exploitatie; Th. Broekhuizen, commissaris. Statenkring Gouda, afd. van den Kamerkring Leiden der Chr. Hist. Unie. H. van Boeijen, voorzitter, Voorburg; J. van der Endt, secretaris, Gouda, A. E. Stijkel, penningmeester, Boskoop; G. Braat, Zevenhuizen; J. Bregman, Pijnacker; W. de Bruyn Jr., Ter Aar; C. Koren, Alphen a. d. Rijn; N. Krabbendam, Waddinxveen; K. E. Roseboom, Woerden; B. Spreij, Zwammerdam; C. van Willemswaard C.Lz., Schoonhoven. Chr. Hist. Unie. Kamerkring-vereeniging Leiden. Mr. Dr. J. Schok- king, Katwijk aan Zee, eere-voorzitter; Mr. Dr. N. G. Veldhoen, Voor burg, voorzitter; W. v. d. Akker, Katwijk aan Zee, secretaris; H. van Boeijen, Voorburg, penningmeester; J. Braat, Zevenhuizen, J. van der Endt, Gouda, J. van Leeuwen, Nootdorp, K. Tanis, Lisse, J. Wilbrink, Leiden, J. van Wijk, Berkel. Toonkunst. Afdeeling Gouda van de Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst, gemengd Koor „Caecilia”. A. P. Vermeij, voorz.; Mevr. E. W. de VoogdEphraim, secretaresse, Krugerlaan 57; P. C. Kaastra, penningmeester; G. van ’t Hoen, G. Zanen, J. Bik. Tuberculose (Vereeniging tot bestrijding der). Joh. Mulder, voorzitter; J. J. Bicknese, 2e voorzitter; Nico H. Meulman secr.-penn., Katten singel 62; Mevr. RupsBoon, Mevr, van DantzigMelles, Mevr. Schut- telaarBruynel, Dr. A. Montagne Iz., Joh. Roeseling, Dr. van Elk, leden. Medisch leider v. consultatiebureau Dr. Buwalda, Crabethstraat, Gouda. Huisbezoekster: Mej. A. A. M. Peeters. Consultatiebureau gevestigd Oosthaven 50. Onder-afdeeling: Lighalfonds, Nico H. Meulman, Kattensingel 62, secretaris-penningmeester.

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 73