s 145 Het burgerrecht, dat de NUTSSPAARBANK heeft, is verkregen door deugdelijk beheer. 144 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de schakel tusschen ARBEID en WELVAART. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de oudste spaarinstelling hier ter stede. Het bezit van een spaarbankboekje der NUTS SPAARBANK geeft voordeel en gemak, Vereeniging „Stille Armen”, onderafd. der St. Vine. Vereeniging. M. W. van Hulzen, voorzitter; C. Streefkerk, secretaris, Karnemelksloot 56; W. Imbens, penningmeester. R. K. Woningbouwvereeniging „St. Joseph”. A. Compier, voorzitter; J. F. Imbens, secretaris, Steinkade. R. K. Bouwvakbond, „St. Josef”. J. C. Bode, voorzitter; A. de Korte, secretaris, Keizerstraat. Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Raphael. A. Verkerk, voorzitter; C. v. Dijk, secretaris, St. Josephstraat 40. Ned. R.K. Tabaksbewerkersbond. A. Romeijn, voorzitter; A. Heerkens, secreatris, Coornhertstraat 2. R.K. Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. Chr. v. Loon, voorzitter; W. de Veen, secretaris, Lange Tiendeweg 71. Voetbal- en Athletiekvereeniging „Gouda”. Opgericht 5 Sept. 1906. Kon. goedgekeurd 12 Aug. 1929. L. Verstoep, voorzitter; J. van Tilburg, secretaris, Nieuwehaven 322, Tel. 2426; A. Groenewoud, penningmeester; A. C. T. Berendse, A. N. van Reenen, W. T. Tamse, G. Verbrugge, commissarissen. Terrein: Graaf Florisweg. Volksbond (Ned. Roomsch-Katholieke). Afd. Gouda. W. J. Middel- weerd, voorzitter; J. v. Leeuwen, 2e voorzitter; J. C. v. Vliet, secretaris, Zoutmanstraat 32; J. E. A. Agte, penningmeester; J. Spoel, 2e secre taris; J. Spruit, 2e penningmeester. P. Mounier, J. C. Gurain, J. Seven- hoven, commissarissen. Geestelijk adviseur, Pater v. d. Schoot. Vincentius van Paulo (Vereeniging van den H.), goedgekeurd bij Kon. Besluit. Bijzondere Raad van Gouda. R. van Haeren, president; M. W. G. M. van Loon, vice-president; C. Streefkerk, secretaris; P. Bouman, penningmeester. Conferentie O. L. Vr. Hemelvaart (Kleiweg Parochie). M. W. G. M. van Loon, president; Joh. Dessing, vice-president; N. C. M. Koch, secretaris; J. v. d. Pol, penningmeester. Conferentie St. Joseph (Gouwe Parochie). J. D. Verkerk, president; W. van Hulzen, vice-president; C. K. Galama, secretaris; J. A. Roos, penningmeester. Voor 3 Conferentiën magazijn: A. Lagerenberg, president; D. J. Ver kerk, vice-president. Bibliotheek: A. van Velzen, president; Q. Heins, penningmeester. Kinderbescherming: J. Th. Eijlers, president; Mr. M. H. C. Franken, vice-president; W. Imbens, secretaris, Steinkade; R. M. H. van Haeren, penningmeester. Conferentie H. Hart van Jezus (Parochie Kleiweg). C. Streefkerk, president; N. Rijs, vice-president; W. Imbens, secretaris; Jac. Snel, penningmeester. 10 R. K. Bond van Bakkers-, Cacao-, Chocolade- en Suikerbewerkers. J. Stolwijk, voorzitter; J. Heerkens, secretaris, Coornhertstraat 2. R ,K. Transportarbeidersbond. R. v. d. Pol, voorzitter; A. Compier, secretaris, St. Josephstraat 72. R. K. Werkmeestersbond. M. Bakker, voorzitter; W. Bode, secretaris, Veerstraat 1; J. v. d. Nieuwendijk, penningmeester. Bond v. Overheidspersoneel St. Paulus. J. C. v. Vliet, voorzitter; Th. Snoeij, secretaris, Prins Hendrikstraat 4. R. K. Coöp. Bakkerij- en Verbruiksvereeniging „Ons Belang”. S. C. v. Bueren, voorzitter; G. Spijkerman, secretaris, Raam 300. R. K. Kiesvereeniging. M. v. Loon, voorzitter; Com. de Korte, secre taris, Corn. Ketelstraat 72; W. Hoonhout, penningmeester. Concierge: G. C. H. van Hooff (Bondsgebouw). Onderaf deelingen Comité „Hulp in Nood”, J. Spoel, voorzitter; S. P. de Jong, secretaris- penninmeester, Coornhertstraat 20. Retraite Club „Gerardus Majella”, opgericht 15 Maart 1925. C. Ver- kley, voorzitter; A. Straver, secretaris, Graaf Florisweg; A. Steenland, penningmeester Alg. R. K. Prop. club. Th. Arts, secretaris, L. Tiendeweg. R. K. Propagandaclub „Mgr. Dr. Schaepman”. C. Verkleij, secretaris penningmeester, Bockenbergstraat 27; K. Groenendaal, 2e secretaris penningmeester. R. K. Dames Propagandaclub „Jeanne d’Arc”, sub-afd. der Prop.club „Mrg. Dr. Schaepman”. Mej. C. M. Verheij, presidente, Karnemelksloot. R. K. Bondsleesbibliotheek. De Bibliotheek staat onder beheer van het bestuur der R. K. Propagandaclub „Mr. Dr. Schaepman”. Bibliothecaris, K. Groenendaal, St. Josephstraat 44. R. K. Vereeniging tot bestrijding der tuberculose „Herwonnen Levens kracht’ .afdeeling Gouda. Bestuur: G. Hoonhout, J. C. Guérain, G. Ver kerk, secretariaat, v. Heusdenstraat. Commissie „Eerbied in Gods huis”. W. Bode, voorzitter; J. A. Nieu wenhuizen, secretaris, Boelekade 241. Strijkorkest „Moderato”. Directeur J. Nobel. Ned. R. K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy”, afd. Gouda. G. Verkerk, voorzitter; A. Degenkamp, secretaris, Da Costakade. Ned. R. K. Grafische Bond, afd. Gouda, voorzitter, H. Brouwers, secretaris, G. IJpelaar, R. v. Catsweg 172. Ned. R. K. Bond van Fabriekarbeiders(sters), afd. Gouda. J. v. Leeu wen, voorzitter; L. A. Vermeij, secretaris, v. Heusdenstraat 15. Ned. R. K. Bond van Houtbewerkers, Meubelmakers, Behangers en Stoffeerders „St. Antonius van Padua”. C. Verkleij, voorzitter; K. Nolte, secretaris, Verlengde IJssellaan 199. R. K. Bond van Naaisters en Kleermakers. Secretaris: Verwij, Prins- Hendrikstraat. R. K. Textielarbeidersbond. B. Groeneveld, secretaris, Nobelstraat 75.

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 74