De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 staat onder controle van het Ned. Spaarbankbureau. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de oudste spaarinstelling hier ter stede. 151 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de schakel tusschen ARBEID en WELVAART. 150 De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. e Ziekenfonds (Algemeene Afdeelings) voor Gouda en Omstreken. Af- deelingen: Gouda, Bergambacht, Gouderak, Haastrecht, Moordrecht Ouderkerk a. d. IJsel, Reeuwijk, Stolwijk, Waddinxveen, Zevenhuizen. Bestuur: Dr. J. G. Rups, voorzitter; E. Grendel, secretaris; A. IJssel- stijn, penningmeester; Dr. J. van Woerden, F. A. Dee, A. E. Bicknese, P. Weger, C. Visser, C. Hoogeveen. Ziekenhuisverpleging (M.V.Z.) (Eerste Nederlandsche Mij. voor), Gouda, Turfmarkt 120. Directeuren C. de Jong en G. Bouwmeester Jr. Procuratiehouder: G. M. Ardon. Bijkantoren: Apeldoom-Medemblik, Zevenbergen, Venlo en Sneek. Telefoon 2455. Na 6 uur 31083115. Medische Adviseurs: E. D. Meeter, Arts, Gouda; Mevr. L. M. A. Schaank-Peters, Arts, Medemblik; C. van Pelt, Breda; A C. Drogendijk, Arts, Dordrecht; J. C. Hoek, Arts, Heerlen en A. F. Heijl, Arts te Venlo. De Mij. werkt door het geheele land en telt 160.000 verzekerden. De werklieden kunnen zich verzekeren tegen ziekte naar het loon dat zij verdienen, en ontvangen dan bij ziekte 26 weken vol, 26 weken half en daarna nog één jaar een kwart van het verzekerde bedrag. Ook vrouwen en meisjes kunnen zich verzekeren tegen ziekte in dit fonds vanaf den 14-jarigen leeftijd. Adviseerende geneesheeren: Dr. P. de Boer en A. C. A. Hoffman. Vertegenwoordigers: C. Bakker, M. Brink, H. A. Zuidam, C. J. van Iperen, N. J. de Heijde, D. v. d. Tooren. Spreekuren H.H. Doctoren: P. de Boer, Gouwe 115, 12 en van 6%7% uur, Donderdag 1011 uur; Dr. B. J. Broekhuizen, Crabeth- straat 1, 89 en van 12 uur; Dr. C. van Elk, Kattensingel 79, 89 en van 12 uur; B. G. J. Evers, Oosthaven 11, 8%9% en van 12 uur; Dr. A. C. A. Hoffman, Bleekerssingel 55, 89 en van 12 uur, Donderdag 812 uur; E. D. Meeter, Fluweelensingel 59, 8%9% en van 12 uur, Dinsdag n.m. geen spreekuur; Dr. L. A. van der Nagel, Crabethstraat 45, 89 en van 12 uur; Dr. J. G. Rups, Lange Tiende- weg 54, 89 en van 12 uur. Spreekuren H.H. Specialiteiten: J. S. Hollander, Huid- en Geslachts ziekten, Van Iterson-Ziekenhuis, Vrijdag 9—10% uur; A. C. H. Höweler, Keel-, Neus- en Oorziekten, Van Iterson-Ziekenhuis, Dinsdag, Donder dag en Vrijdag 910 uur; Wijkverpleging, Maandag 3%4% uur; Dr. A. Montagne Izn., Heelkunde en Vrouwenziekten, Wijkverpleging, alle werkdagen 8%9% uur; Dr. H. W. de Planque, Inwendige Ziekten, Van Iterson-Ziekenhuis, Maandag 34, Woensdag en Zaterdag 910 uur; Dr. A. N. van Praag, Wijkverpleging, Huid- en Haarziekten, le en 3e Dinsdag van de maand, 10%1, Vrijdag 114 uur; Dr. R. A. Red- dingius, Oogziekten, Korte Noodgodsteeg 8, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 9%10% uur; Dr. Th. van Schelven, Zenuw- en Zielsziekten, Wijkverpleging, Donderdag 911 uur; Dr. N. Speelman, Kinderarts, Crabethstraat 11, Wijkverpleging, Maandag 1%2%, Woensdag 1011 v.m., St. Josephpaviljoen, Vrijdag 910 uur v.m.; Dr. J. van Woerden, Heelkunde en Vrouwenziekten, Woensdag en Vrijdag 34 uur. Spreekuren H.H. Tandartsen: J. M. A. de Decker, Boelekade 36, eiken werkdag van 9!410 uur; L. E. Bicknese, Crabethstraat 4, eiken werkdag van 12 uur; H. F. Deur, Westhaven 51, eiken werkdag van 92 uur; J. H. Haddérus Oostingh, Oosthaven 56, eiken werkdag van 1112% uur, Zaterdags geen vast spreekuur. Apothekers: F. A. Dee, E. Grendel, A. H. Teepe, P. Weijer. Administrateur-Boekhouder: C. Verwaal. Boden: G. J. Flux, F. W. S. Gründer, C. A. Schotborgh, A. Ruygrok. Kantoor Oosthaven 48. Geopend. Dinsdagavond van 89 uur en Vrij dagavond van 7%8 uur. ZIEKENFONDSEN, VERZEKERING- en WAARBORGMAAT SCHAPPIJEN. Goudsche Vereeniging voor Genees-, Heel- en Verloskundige Hulp. Joh. Mulder, voorzitter; A. Is. de Mink, secretaris; J. H. van der Vegt, penningmeester. Administratie-adresWesthaven 21. Geopend iederen Maandagavond van 89 uur en Vrijdagavond van 79 uur. Alle Doctoren, Apothekers, Tandartsen en Specialisten, die te Gouda wonen of consult houden, zijn aan de vereeniging verbonden. Onderlinge Brandverzekering-Maatschappij „Gouda”, opgericht in 1896. Uitsluitend voor de Gemeente Gouda. A. Jonker, voorzitter; C. van Krimpen, secretaris-penningmeester, Gouwe 152, Tel. 2807Anton Coops, B. D. Grootendorst, Q. J. M. Heins, F. Tieter en J. Bokhoven. Bedrijfsvereeniging Centrale Bond voor Ongevallenverzekering i. h. Land- en Tuinbouwbedrijf in Nederland, „Het Platteland”. Crabethstraat 38. Dag. Bestuur: T. van Egmond, voorzitter; T. Pannekoek, secretaris; C. Kooy Jzn., penningmeester. Directeur: P. J. Kolijn. Administrateur: R. J. Kolijn. Medisch Adviseur: Dr. W. Schuurmans Stekhoven. Rechts kundig Adviseur: Mr. G. A. Diepenhorst. Commissie van Beroep: Mr. J. W. Goedbloed, Goes, v. d. Valk Bouman, Linschoten, J. A. Dominicus, Wemeldinge, A. Biesheuvel, pl.verv. lid. Levensverzekering-Maatschappij R.V.S. Hoofdkantoor: Westerstraat 35, Rotterdam en Rotterdamsch Ziekenfonds. Opgericht 1840. Directeuren: T. Wij lacker en A. van Veen. Agenten: J. C. den Hoed, Krugerlaan 107, J. en H. de Zeeuw, Wach- telstraat 42. Daaraan zijn verbonden alle doktoren, apothekers en tandartsen. Spe cialisten: Dr. A. Montagne Iz., Vrouwenziekten, Dr. R. Reddingius, oog arts, A. C. H. Höweler, neus-, keel en oorarts. Bedrijfsvereeniging „Het platteland”. Ziekteverzekering kantoor Gouda, Crabethstraat 38. Directie P. J. Kolijn, R. J. Kolijn en Chr. v. d. Heuvel Bedrijfsvereeniging „Het platteland”. Ongevallenverzekering zelfde kantoor en directie als boven. Medisch Adviseur van beide Dr. W. Schuurmans Stekhoven, Rechts kundig Adviseur Mr. G. A. Diepenhorst.

Adresboeken Gouda | 1932 | | pagina 77