119 118 De Ophaaldienst der Nutsspaarbank, Oosthaven 12 is voor iederen zakenman of particulier, voor iedere vereeniging ONONTBEERLIJK. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de schakel tusschen ARBEID en WELVAART. De NUTSSPAARBANK te GOUDA. Oosthaven 12 bevordert het sparen altijd, overal en met alle ten dienste staande middelen. „Hebben Is hebben, maar SPAREN Is de kunst”. Oe NUTSSPAARBANK, Oosthaven 12 tracht het beoefenen dier kunst op alle mogelijke wijzen te bevorderen, TOT LOOPT VAN Onder de Boompjes Krugerlaan Tweede Kade Veerstal St. Anthoniestraat Lange Tiendeweg Karnemelksloot Karnemelksloot Wielewaalstraat Veerstal Slapperdel Snoystraat Sophiastraat Speldemakerssteeg Spieringstraat Oosthaven Kleiweg Raam Gouwe Westhaven Oosthaven Wilhelminastraat Boschweg Reigerstraat Spieringstraat Veerstal Gouwe Lange Tiendeweg Wachtelstraat t Lethmaetstraat Zijstraat Oosthaven Rotterdamsche Veer en Nonnenwater Gouwe Lazaruskade Burgemeester Martenssing. Burg. Martenssingel Bellamys traat Overweg Spoorweg Veerstal Willem Tombergstraat Boschweg Jacob v. Lennepkade Houtmansgracht Noor ders traat Wales traat Walvisstraat Westerkade Westhaven Wielewaalstraat Wilhelminastraat Willems teeg (Lange) Willem Tombergstraat Tweede Schoolstraat Varkenmarkt Veerstal Veerstal (Nieuwe) Veerstraat Verlorenkost Vest Vierde Kade Vischmarkt (Achter de) Vischsteeg Vlackstraat (Adriaan) Vondelstraat Vlamingstraat Vorstmanstraat Vossenburchkade Vossiusstraat Vrouwesteeg Vrouwevestesteeg Vijvers traat Wachtelstraat Tiendeweg (Moordrecht- sche) Toitstraat (du) Tollensstraat Tombergstraat (Willem) Tuinstraat Turfmarkt Turf singel Steijnkade Van Strijenstraat Groeneweg Gouwe en Dubbelebuurt Const. Huygensstraat Turfmarkt Nieuwehaven Spieringstraat Turf singel Zoutmanplein Cronjéstraat Gansstraat Watertoren LOOPT VAN Kattensingel Vossiusstraat Spoorwegs traat Voorwillens Markt Kattensingel Markt Korte Tiendeweg Vossiusstraat Karnemelksloot Groeneweg Kleiweg en Blauwstraat Buurtje Zijstraat! Hyroniemus l Noothoven Snoystraat Boschweg J. v. Lennepkade Loopt langs de Dr. Leydsstraat, Cronjéstr. en Fourieweg Vorstmanstraat j Snoystraat j Robaarsteeg Roemer Visscherstraat Roerdompstraat Rolwagensteeg (Kees Faesens) Rotterdamsche dijk Rotterdamsche Veer Rozendaal Scheltemastraat Schielandsche Zeedijk (Hooge) ie Schoolstraat 2e Schoolstraat Singel (Bleekers) Singel (Fluweelen) Singel (Katten) Singel (Turf) Singelstraat Sint Anthoniestraat Sint Jobstraat Sint Josephstraat Groeneweg Watertoren Raam Wilhelminastraat Zijstraat Prins Hendrikstraat Watertoren Spoorwegstraat Staringstraat Stationslaan Steijnkade Stoofsteeg Strijenstraat (Van) Swietenstraat (Van) Tiendeweg (Korte) Tiendeweg (Lange) bij het Station S. S. Gouwe Comelis Ketelstraat Prins Hendrikstraat Zijstraat Krugerlaan (verlengde du Toitstraat) Van Strijenstraat I Van Beverninghlaan Zijstraat Graaf Florisweg Const. Huygensstraat Emmastraat Burgemeester Martens singel Jacob v. Lennepkade Noothoven van Goorstraat Vijvers traat Gouwe Wachtelstraat van Alphenstraat Noothoven van Goorstraat Westerkade Zijstraat Nieuwe Markt Hooge Schiet Zeedijk Goej anverwellendijk Prins Hendrikstraat Vest Gouwe Karnemelksloot Groenendaal Gouwe Zoutmanplein P.C. Hooftstraat Vest Boschweg Regentesseplantsoen Reigerstraat Reitzstraat (F. W.) Reylaan (de la) Rhijnvis Feithstraat Ridder van Catsweg Nieuwe Veerstal Nieuwsteeg Nobelstraat Nonnenwater Noodgodsteeg (Korte) Noodgodsteeg (Lange) Noorderstraat Noothoven v. Goorstraat Onder de Boompjes Oosthaven Oranjestraat Palmstraat (van der) Paradijs Parkstraat Park (v. Bergen IJzen- doorn) Peperstraat Persijnstraat (van) Philipsweg (Jan) Pieter Maritzstraat Piersonweg P. C. Bothstraat P. C. Hooftstraat Potgieterstraat (E. J.) Pretoriaplein Prins Hendrikstraat Prinses Julianastraat Punt Raam Goej anverwellendijk Varkenmarkt Drapiersteeg Raam Peperstraat Spieringstraat Einde Parkstraat evenwijdig Winterdijk Tweede Kade Corn. Ketelstraat Wachtelstraat langs de Kromme Gouwe Dubbele Buurt Nieuwe Veerstal Einde Emmastraat bij de Reigerstraat Vossiusstraat Wilhelminastraat Kanaalstraat Snoijstraat Snoijstraat Kattensingel Karnemelksloot Nieuwe Vaart Buurtje Turf sin gel Kleiweg Westerkade (Adriaan Vlackstraat) Zoutmanplein Bogen Kleiweg Koninginneweg Cronjéstraat Krugerlaan Hyroniemus v. Alpheus tr. Bloemendaal (grens gem. Waddinxveen). Houtmansgracht Const. Huygensstraat Koekoekstraat Willens Winterdijk Wijde Poort Wijds traat Wijngaerdenstraat (de Lange van) IJssellaan IJsvogelstraat Zeedijk (Hooge Schie landsche) Zeugestraat Spieringstraat Reigerstraat Prins Hendrikstraat Gouwe Kievitstraat Rozendaal Keizerstraat Karnemelksloot Westhaven Oosthaven Turfsingel Raam Bogen Graaf Florisweg Gouwe Achter de Vischmarkt IJssellaan Roemer Visscherstraat Raam Prins Hendrikstraat Burgvlietkade evenwijdig aan de Spoorlijn K oninginne weg Nieuwehaven Regentesseplantsoen Tuinstraat Onder de Boompjes en Lazaruskade Doelestraat Heerenstraat Walvisstraat Veerstal Roerdompstraat Nieuwe Markt Raam Noothoven straat Goejanverwellendijk Spoordijk Baanstraat Markt TOT Overweg Spoorweg Da Costakade Station Graaf Florisweg Zeugestraat Winterdijk Van Beverninghlaan Lange Tiendeweg Houtmansplantsoen en -gracht Kanaaldijk van Goor- Westerkade Westerkade K arnemelksloot Goejanverwellendijk Spoorwegstraat Wachtelstraat Prins Hendrikstraat Zeugestraat Reigerstraat Burgemeester Martens singel Zijstraat Vrouwesteeg Prins Hendrikstraat Walvisstraat Graaf Florisweg evenwijdig Bodegraafsche Straatweg Zeugestraat I Wilhelminastraat Jeruzalemstraat Vijverstraat

Adresboeken Gouda | 1942 | | pagina 61