Spaart bij eene betrouwbare Instelling, dus bij de NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12. Is het U bekend, dat de NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12, voor duizenden „de Spaarbank” is? 122 123 KANTOOR GEM. ONTVANGER. DISTRIBUTIE-DIENST. Contröle-Financiën. N. G. Breedijk controleur; Mr. F. Bock, adj.-controleur. GEMEENTEWERKEN. GEMEENTELIJKE INSTELLINGEN. GEMEENTELIJKE LICHTFABRIEKEN. MARKTWEZEN. ZORG NU VOOR LATER! Een spaarbankboekje van de NUTS- SPAARBANK, Oosthaven 12 kan u daarbij goede diensten bewijzen. Bouw en Woning Toezicht: J. Groenendijk, hoofdopzichter; G. J. Bos, opzichter-teekenaar; A. W. de Gruijl, opzichter 2e klasse. Ambtenaren. J. Dorlijn, waagmeester; K. Binnendijk en C. J. A. Twigt, hoofdgaarders veemarkt en weekmarkt. Kantoor: Turfmarkt 50. Van Iterson Ziekenhuis, Krugerlaan 130, Tel. 2532. Regenten: P. J. Kolijn, wnd.-voorzitter; A. J. Kettler, J. N. v. Dantzig-Melles, Jac. P. Dessing, Mevr. A. Huisman-van Aalst, H. J. den Uijl en 1 vacature. Geneesheer-Directeur: H. W. de Planque. Adjunct-directrice: R. L. van Voorthuijsen. Heelkundige: Dr. J. van Woerden. Internisten: J. N. B. van der Grient en H. A. Boland. Administrateur: H. C. Runge. Gemeente-Apotheek: Mej. H. L. van Bommel, apotheker; Mej. L. P. van Houweninge en N. Broekhuisen, assistente; L. J. de Pater, knecht. OPENBAAR SLACHTHUIS. Ambtenaren. Dr. N. R. Slop, directeur-keuringsveearts; G. Hupkes, pl. verv. dir.-k.; T. Kapteijn, W. v. d. Berg, keurmeesters; J. M. van Hofwegen, H. A. de Wilde, opzichters hulpkeurmeester; G. v. d. Ham, adj.-commies. Kantoor Burgvlietkade, Tel. 2514. Voor slechts 3.per jaar kunt U een loket huren in de brand- en inbraakvrije kluisinrichting van de NUTSSPAARBANK, Oosthaven 12. Museum van Oudheden (Stedelijk). Het Museum is gevestigd in het gebouw Arti-Legi. Dagelijks geopend Ambtenaren. Gemeentewerken: Ir. L. Sollewijn Gelpke, directeur; H. de Meer hoofdopzichter: W. van Hoorn en L. Joosten, opzichter-teekenaar; C. M. J. Dessing, J. G. Pot, opzichter 2e klasse; G. R. Pel, boekhouder 1ste klasse; B. P. Bron, klerk 1ste klasse; Jac. van Wijk, klerk 2e klasse; D. de Wit en G. Tennissen, leerling-klerk; Mej. A. J. IJsselstijn, typiste 2e klasse; Mej. H. de Jong, steno-typiste; W. van Elk, opzichter plantsoenen en bestratingen. Ambtenaren. J. B. van Hoorn, directeur; A. Kuipers, adjunct-directeur; J. Scharloo, hoofd-boekhouder; H. H. Schuurman, opzichter le klas; J. J. Flenter, P. Singels, opzichter 2e klasse; A. R. Winkel, laborant; P. J. Salari, boekhouder 1ste klas; J. N. de Jong, kassier; J. H. W. Wilier, boekhouder 2e klas; J. Verschut, commies 2e klas; W. Agten, A. A. v. d. Hooft, F. A. Irnholz en D. Brouwer, adj.-comm.; C. A. Binnendijk, klerk le klas; P. A. Boom, A. J. van Breukelen, G. J. de Mol, P. G. J. Tuythof, klerken 2e klas; J. v. Zutphen, teekenaar; D. Oostwouder, A. Verkaaik, M. Binnenkade, W. de Jong, P. J. Dernee, meteropnemers-geldophalers; G. J. Boot, gasmeester; F. L. v. d. Koolwijk, chef-fitter; G. v. d. Starre, baas, stoker, metselaar. Kantoren Techn. Dienst en Directie Roterdamsche Veer 6, afd. Boekhouding, Turf markt 6. G. van Hofwegen, schrijver, G. Schrijvers, Boekbinder-drukker, tevens custos bij het oud Archief en Librye, alsmede assistent-bode, J. Jonkheid, bevolkings- agent, J. J. A. Smits, bode, J. Verkaaik, concierge. Reinigingsdienst: I. van Dijk, opzichter 1ste klasse; P. Kooistra, opzichter 2de klasse; J. A. Spruijt, boekhouder 2de klasse; A. Broekhuisen, klerk 2de klasse. Kantoor: Turfmarkt 48—50. Burgemeester, hoofd van den Distributiedienst; G. Punt, leider; J. van Eek, waarnemend leider; A. de Bruin, H. A. v. d. Draaij, D. Kraaijenbrink, Th. C. van der Maat, W. den Os, J. P. v. d. Pouw, Mej. J. C. van Rossum, F. A. van Vliet, schrijvers; H. de Jong, Mej. C. Jongeneel, Mej. M. H. Lafeber, J. C. van Ommen, J. W. Steijn, L. de Vries en Mej. W. Winkel, leerling- schrijvers. Kantoor geopend van 9.3012 uur en 1.303.30 uur, des Zaterdags van 9.30-12 uur. Telefoon 3646 en 3647. Rusthuis „Huize Juliana van Stolberg”. Regenten: P. Bokhoven, voorzitter; L. v. d. Pol, secretaris; P. Nieuwveld, T. van Vliet, Mevr. J. M. de Hollander- Geldhof. Directeur: H. J. Veenstra. Hoffman’s gesticht. A. J. IJsselstijn Azn., voorzitter; T. van Vliet, J. van Kranenburg, seer.; S. Vingerling en P. v. d. Pol. Directr.: Mej. L. A. H. Bruil. Hoffman’s Stichting (Volksgaarkeuken). Regenten: Mr. J. L. J. A. van Mechelen, voorzitter; H. Maaskant, secretaris; W. Goedewaagen, J. Dercksen H.Mzn., A. J. A. Vos, leden; C. van Heiningen Jr., keukenmeester. Dienst Gem. Steunverleeningen. J. J. Stalenberg, commies 2e klasse, tevens hoofd van dienst, J. Th. Hakkeling, adjunct-commies, tevens waarnemend hoofd van dienst, P. A. Happel, boekhouder 2e klasse, J. A. de Jong, klerk 1-ste klasse, A. J. IJsselstijn, C. L. Houtman, P. A. v. d. Pouw, G. C. Spijker man, controleurs werkl. verz., D. Steur, kassier, J. C. van Vliet, armbezoeker, P. C. de Bolster, geldophaler, F. G. IJsselstijn, chef-schrijver, A. Boom, L. P. Brink, A. M. Doeleman, J. D. Donker, E. H. Erdelman, T. van Gent, J. M. Heerkens, C. J. den Hertog, W. K. Schuling, A. Smorenburg, C. F. P. B. C. Streefkerk, H. C. van Veen, W. Wildschut, schrijvers, Wed. W. J. Sikkens Boot, schrijfster-magazijnjuffrouw, J. C. de Vrind, arbeider-loopjongen. A. Klomp, ontvanger; J. Blokland, boekhouder 1ste klas; A. H. Verbeek, kassier; D. J. Schotborgh, adj.-commies, tevens deurwaarder; A. v. d. Graaf, klerk 1ste klasse; A. Verweij, klerk 2e klasse en Ca. A. IJsselstijn, tijd, klerk 2e klasse; Mej. C. M. Koch, typ. 2e klasse; T. Woudenberg, deurwaarder-incas- seerder; A. P. M. Lafeber, incasseerder stortingsdienst. Kantoor geopend van 9.303 uur voor ontvangst, des Zaterdags voor- middags van 9.3012 uur, Telef. 2051. Librye. LibryemeesterMr. Dr. J. Smit, voorzitter; J. F. v. d. Pol, 2de voor zitter; A. R. van de Putte, secretaris; D. A. Goedewaagen, G. J. v. Willigen, penningmeester, H. Maaskant, W. van Vliet, H. de Groot en 1 vacature; G. Schrijvers, custos. De catalogus is verkrijgbaar aan de Librye. De Librye is geopend des Woensdags en des Zaterdags van 24 uur. Voor het bezoek op andere dagen melde men zich aan bij den custos.

Adresboeken Gouda | 1942 | | pagina 63