is de oudste spaarinstelling hier ter stede de NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12. De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de oudste spaarinstelling hier ter stede Spaart _bij_eene_b e t r o u w b a r e Instelling, dus bij 129 128 Fröbelschool: Hoofd Mej. de Jong. KERKGENOOTSCHAPPEN. 9 Voor slechts 3.per jaar kunt U een loket huren in de brand- en inbraakvrije kluisinrichting van de NUTSSPAARBANK, Oosthaven 12. Schoolver. v. Chr. Nat. Onderwijs (Groen van Prinsterschool, Groenendaal 46). A. v. d. Berge, voorzitter, D. L. Wagenaar, secr.-penningmeester, Oost haven 58. Hoofd: L. Albada. R.K. Scholen. Bestuur: J. F. A. Bots, deken en pastoor, voorzitter; Mr. J. L. J. A. van Mechelen, secretaris; Joh. Wolff, penningmeester. R.K. Jongensschool voor g.l.o. (Spieringstraat 18). Hoofd: P. C. J. Ruys. R.K. Jongensschool voor g.l.o. (Spieringstraat 16). Hoofd: H. Th. Verhoef. School (Chr. L. L.), uitgaande van den kring Gouda e.o. van den Chr. Boeren- en Tuindersbond. Schoolgebouw, Geuzenstraat. Hoofd: C. Vink, Burgem. Martenssingel 25. R.K. School voor g.l.o. (Lethmaetstraat 45). Hoofd H. M. Teunissen. R.K. Meisjesschool voor g.l.o. (Westhaven 24). Hoofd: Sr. Theresia (E. E. Plasschaert). R.K. Meisjesschool voor g.l.o. (Peperstraat la). Hoofd: Sr. Paulo. (G. Maarschalkerweerd R.K. School voor u.l.o. (Nieuwe Haven 310). Hoofd: W. W. van Alphen. R.K. Bewaarschool (Gouwe 31). Hoofd: Sr. Antonio (M. van Veen). R.K. Bewaarschool (Lethmaetstraat 24). Hoofd: Sr. Chrysostomo (P. Brouwer. Vereeniging tot oprichting en instandhouding van Vrije Scholen op Gerefor meerden grondslag. (Johannes Calvijnschool voor 1. en u.l.o., Keizerstraat 69). J. v. d. Nadort, voorzitter, A. Sierink, secretaris, Joubertstraat 148, J. P. de Kleyn, penningmeester. Hoofd: A. Herstel. Vereeniging tot het verstrekken van Lager Onderwijs op Gereformeerden grondslag. (Graaf Jan van Nassauschool, Komijnsteeg 22). Ds. A. de Blois, voorzitter, T. C. Reparon, secretaris, Keizerstraat 38, L. G. Krikke, penningm. Hoofd: J. H. den Boer. Gereformeerde Kerk, Turfmarkt 60. Predikant: Ds. J. P. C. ten Brink. Scriba van den kerkeraad: J. Blokland, Cronjéstraat 17. Ouderlingen: W. de Beij, J. Blokland, D. Brenkman, J. Dercksen, M. v. d. Ham, B. de Jong, J. P. de Kleijn, J. W. v. Kogelenberg, A. Meter, J. v. d. Nadort, C. Otten, L. Slager, P. Vermeij, J. Visser, Jac. van Vliet, M. Vuijk. Voor slechts 3.per jaar kunt U een loket huren in de brand- en inbraakvrije kluisinrichting van de NUTSSPAARBANK, Oosthaven 12. Sacraments kerk van de Korte Akkeren. Tollensstraat 53, Tel. 2304. Pastoor: F. Zandvoort; Kapelaans: C. Spruijt, T. Terstappen en E. C. Verhaar. Organist: C. F. Kooter. Koster: Broeder de Leeuw. Kerk van den H. Joseph aan de Gouwe (Tel. 3056). G. W. Blom, pastoor. Kapelaans: W. N. M. Pompe, Th. Trienekens, G. Engering. Kerkmeesters: L. H. A. J. M. Quant, H. Kamps, M. Sukkel en L. A. Roos. Organist: F. de Jong. Koster: M. Zwarts. Vereen, tot stichting en instandhouding van Chr. Scholen voor L. en U.L.O. (Prinses Julianaschool voor 1. en u.l.o., Burg. Martenssingel 38). A. v. Wijk, voorzitter, M. Both, secr., Ridder van Catsweg 244b, P. J. Koerts, penningm. Hciofd: J. Jonker. Stichting „Chr. Scholen, uitgaande van den Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente te Gouda”. (Westerschool, Jakob van Lennepkade). Ds. H. van Dijken, voorzitter, C. Bakker, de la Reylaan 36, secretaris, P. Nieuwveld, penningmeester. Hoofd: L. Pitlo. Ned. Herv. Vereen. „Calvijn”. Vereeniging tot verbreiding der Gereformeerde beginselen: P. J. Spee, voorzitter, P. W. Mul, secretaris, Turfmarkt 113, H. den Boggende, penningmeester, H. Bergman 2e voorzitter, M. W. Hulscher, 2e secretaris, H. Spee, 2e penningmeester; Alg. Adjunct: W. P. van der Krans. Houdt hare godsdienstoefeningen des Zondagsmorgens ten 10 ure en des n.m. ten 5.30 ure in haar kerklokaal aan de Turfmarkt 142, onder leiding van Ned. Herv. (Geref.) predikanten. Toegang vrij. Gereformeerde Gemeente, Spoorlaan. Dienaar des Woords: A. de Blois. Pastorie: Spoorlaan. Ouderlingen: N. Verdouw, C. H. A. Kamermans, P. Hoogendoorn, W. van Dam, W. de Wit en J. H. den Boer. Diakenen: H. Hoogendoorn, P. van Welzenis, L. Kruijt, G. Veerman, L. G. Krikke, T. Huisman. Organist: H. Hoogendoorn. Kosteres: Wed. Veerman-Trouwborst. Nederlandsch Hervormde Gemeente. St. Janskerk, Kleine Kerk, Peperstraat en Westerkerk, Koningin Wilhelminaweg. Predikanten: Ds. F. W. G. Verheul, Ds. H. v. Djjken, Ds. G. Elzenga, Ds. H. S. Kalf. Ouderlingen: H. Bakker, D. Radix, Alb. van Wijk, J. J. Teeuwen, J. Kaptein, C. J. de Groot, J. A. Smit, W. N. van Elk, 1 vacature. Diakenen: J. Bol, C. v. d. Oever, G. J. Bos, P. Migchout, Joh. v. d. Bank, C. v. d. Weyden, W. Reerds, J. Boekamp, C. G. v. d. Velden. College van Kerkvoogden: J. G. C. Kamphuisen, Dr. H. W. de Planque, Dr. A. Montagne, S. Swaneveld, J. K. Begeer, D. Bijlsma, A. Dortland Sr. St. Janskerk: H. C. J. de Man, organist, C. A. Groenendal, Koster. Kleine Kerk: Mej. R. Revet en C. de Man, organisten, G. Klein, koster. Westerkerk: Mej. R. Revet en C. de Man, organisten, G. Klein, koster. Roomsch Katholieke Kerk. H. Maria Hemelvaart aan den Kleiweg (Tel. 3057) J. F. A. Bots, deken en pastoor; G. van Dijk, N. Hoek en F. Boelrijk, kapelaans. Kerkmeesters: I. Schuttelaar, W. v. d. Neut, H. Jaspers. Organist: I. Groenendaal. Koster: S. van Leeuwen.

Adresboeken Gouda | 1942 | | pagina 66