De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 j-j geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. Is het U bekend, dat de NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12, voor duizenden „de Spaarbank” is? DeNUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 is de oudste spaarinsteffing hier ter stede 135 134 Damclub „Gouda”. P. v. d. Linde, voorzitter; A. A. de Jong, secretaris, West- Gcld- en Effectenhandel (Goudsche Vereeniging voor den). Bestuur: K. Steyn, Bodegraven, voorzitter; Mr. M. de Mol p/a T. Goedewaagen Zonen, Gouda, secretaris; L. de Graaf, Alphen a. d. Rijn, penningmeester; F. R. Pruymboom, Gouda; A. Dortland Jr., Gouda. Geheelonthoudersvereeniging (Ned. Chr. Jongelieden) Brug, Eerste Kade 49, secretaresse. Glasverzekering (Onderlinge). Goudsche Winkeliersvereeniging en Christelijke Winkeliersvereeniging. G. J. van Burk, voorzitter; Balt. A. de Jong, secretaris; D. L. Wagenaar, penningmeester; Joh. C. van Wingerden; H. J. A. van Bohemen. Georganiseerde Guldens-Collecte. Comm. v. Toezicht: Ds. J. J. Simon, L. Pitlo, secr.-penningm. en Classicaal Leider, Van Itersonlaan 9. Evangelisatie onder de Jeugd (Vereen, van) V.E.J. Voorz. L. Pitlo, Secr.- penn.: C. Verschut, De la Reylaan. Derde Kade 131. Afd. B. Voor slechts 3.per jaar kunt U een loket huren in de brand- en inbraakvrije kluisinrichting van de NUTSSPAARBANK, Oosthaven 12. Geheelonthouders-Vereeniging (Nationale Christen-), Afdeeling Gouda. W. Scheerens, voorzitter; Mej. A. Boerma, secretaresse, Raam 199; L. C. Lafeber, penningmeester; T. Rietveld en H. van Deest. „De Schakel” M. v. d. C-J.C. „Vriendschap”. Afd. A. Voor jongens van 1214 jaar. Vergadertijd: Zaterdagmiddag van 5.307 uur. Leiders: B. v. Ouwerkerk, Const. Huijgensstraat 156 en A. Brouwer, Vierde Kade 30. Afd. C. Voor jongens van 1416 jaar. Vergadertijd: Zaterdagavond van 78.30 uur. Leiders: J. Kooistra, Joubertstraat 232 en H. Boonstra, Meidoomstraat 6. Knapenvereeniging „Jacob”. Afd. A. Federatie van Hervormde Jongeren, Afdeeling Gouda. Voorzitter: J. Kaptein, Steynkade 36; Secretaris: J. G. de Weger, Burg. Martenssingel 73; Penningm.: Mej. H. Slinger, Fluweelensingel 76. Dillettanten Vereenigingen (Goudsche Bond van). Voorzitter: J. Kok; Secretaris: C. H. Hessing, Raam 181; Penningmeester: J. de Mink. Draagt Elkanders Lasten. Mevrouw A. van Reedt Dortlandde Kat, voor zitster; Mevr, van Wijk-Kouwenhoven, secretaresse; Mevr. A. Riesz Noothoven van Goor, penningmeesteres.se; Mevr. Huismanvan Aalst en Zuster A. Peeters. Drankweer Comité (Goudsch). H. J. A. van Bohemen, Korte Tiendeweg 10. Eerste Hulp bij Ongelukken, (Afd. Gouda van de Ned. Ver. E.H.B.O.). Opgericht 14 Nov. 1913, goedgekeurd bij Kon. Besluit van 30 Oct. 1919, No. 47. Eereleden: Dr. A. Montagne, Dr. C. van Elk, Dr. J. G. W. F. Bik en Dr. H. A. M. Eijkman. Bestuur: J. J. Maree, voorzitter; J. P. Happel, secretaris, Voorwillens 79, H. C. M. Dekker, penningmeester; P. Haaksman, 2e secretaris; W. de Beij, 2e penningmeester; C. Wannet-Wendels, D. A. de Koster. Bij ongevallen opbellen: 2420 of 2386. Elisabeth's Vereeniging. Mevr. W. Franken-Hoppenbrouwers, voorzitster; Mej. C. Kabel, secretaresse, Peperstraat; Mevr. E. Boumans- Simonis, penning- meesteresse; Mevr. P. Bruijnel-Grendel, Mevr. Schuttelaar-Bruijnel, Mevr. A. Peeters-Hollink, Mevr. E. Wolff-Sukkel, Mevr. Vonk-v. d. Meer, bestuursleden. C.J.C. „Stuwing”. Voor jonge leden van 1618 jaar. Vergadertijd: Zaterdag avond van 78.30 uur. Leiders: L. Bax, Kamemelksloot 90, C. Revet, Eerste Kade 35 en A. de Weger, Sophia van der Goudestraat 73. „Crabeth” (Stichting), stichting tot instandhouding van oude geschilderde glazen, gevestigd te Gouda. Bestuur: Mr. Dr. K. F. O. James, voorzitter; Mr. A. A. J. Rijksen, Crabethstraat 43, secretaris; A. Dortland Sr., penningmeester. Chr. Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand (Vereeniging van). M. A. Wegenwijs, voorzitter; D. L. Wagenaar, secr.-penningm.; E. A. Polet, C. van Tongerloo, A. W. Kok, Jac. v. Vliet. Criket- en Footballclub „Olympia” (Goudsche). Terrein Bodegraafsche Straat weg. A. Piersma, voorzitter; B. Hagendijk, secretaris, Jan van Renesse- plein; P. H. Happel, penningmeester; J. Scharloo, G. van Tilburg, G. Schuttelaar, Jac. de Jong. C.J.M.V. „Daniël”. Voor jongemannen van 18 jaar en ouder. Vergadertijd: Vrijdagavond van 8.15—10.30 uur. Voorzitter: J. Kaptein, Steynkade 36. Secretaris: B. v. Ouwerkerk, Const. Huijgensstraat 156. Penningm.: P. van Dorp, Zeugestraat 76. C.J.C. „Excelsior”. Voor jonge leden van 1518 jaar. Vergadertijd: Zondag middag van 35 uur. Leiders: H. P. v. d. Pool, Raam 107 en B. den Ouden, IJssellaan 223. Goudsche Glazen (Fonds). Mr. A. A. J. Rijksen, voorzitter-secretaris; H. Harms, penningmeester. PB; Gemeente-Ambtenaren (Nederlandsche Bond van), onderafdeeling Gouda e.o. Voorzitter: C. J. van As, referendaris ter secretarie van Gouda; Secretaris: S. H. Tuinstra, commies le kl. ter secretarie van Gouda. liVlIUW VSi-lVICV X V. VI. XJUllVlCj ÏVUiniUUVJ.) ax. ax. j haven; G. v. Ardenne, penningm.; W. Molenaar en P. Schouten. Clublokaal: „American”, fa. H. Duynstee, Markt. Onderling Goudsch Damdistrict: P. van der Linde, Haastrecht, voorzitter; F. Jakobi, seer., Zuidkade, Waddinxveen; N. de Zwart, penningmeester, Waddinxveen. Voor jongens van 12—15 jaar. Vergadertijd: Zondagmiddag van 35 uur. Leiders: Chr. Boot, Raam 161 en G. H. v. d. Starre, Voor jongens van 1215 jaar. Vergadertijd: Zondagmiddag van 35 uur. Leiders: A. L. Ouweneel, Nieuwe Haven 229 en J. Teekens, Karnemelksloot 3. Alle vergaderingen worden gehouden in het vereenigingsgebouw „Daniël”, NaaierstraatGroenendaal. Alle vereenigingen zijn aangesloten bij het: Nederlandsch Jongelingsverbond, Singel 58 Amsterdam. Alle leiders tesamen vormen de Leidersraad, waarvan de Heer JKaptein, Steynkade 36 voorzitter en de Heer A. de Weger, Sophiastraat 73 secretaris is. Uitgaande van deze Leidersraad is opgericht: de Chr. Sportvereeniging „De Jodan Boys”. Voorzitter: J. de Weger, IJssellaan 128; Secretaris: J. van Wijk, Heerenstraat 94 en Penningm. H. P. v. d. Pool, Raam 107.

Adresboeken Gouda | 1942 | | pagina 69