Spaart bij eene betrouwbare Instelling, dus bij de NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12. Zorg steeds er voor, dat onder Uwe uitgaven de NUTSSPAARBANK voorkomt. HET is Uw belang! De NUTSSPAARBANK te GOUDA, Oosthaven 12 geeft fraaie nikkelen spaarbusjes uit. 143 142 Gcudsche Sport Vereeniging (G.S.V.) W. Bakker, Boelekade 241, secretaris. Voetbal- en Athletiekvereeniging „O.N.A.”. H. J. Roodbol, Boschweg 36a, secretaris. Typografenbond (Alg. Ned.) Afdeeling Gouda. W. J. de Rotte, voorzitter; K. de Jong, Tollensstraat 58, secretaris; H. Sanders, penningmeester. Voor slechts 3.per jaar kunt U een loket huren in de brand- en inbraakvrije kluisinrichting van de NUTSSPAARBANK, Oosthaven 12. Vereeniging Tot Steun van Verwaarloosden en Gevallenen (Afd. Gouda en Omstreken). Mevr, de Vooys, voorzitster; P. de Mol, secr.-penningm. Ds. J. Nienhuis, Gouda;J. de Groot Jaczn., Berkenwoude; Ds. I. van Dijk, Lekkerkerk. Vincentius van Paulo (Vereeniging van den H.), goedgekeurd bij Kon. Besluit. Bijzondere Raad van Gouda. R. van Haeren, president; J. D. Verkerk, vice-president; 0. Streefkerk, Kamemelksloot, secretaris; P. Boumans, penningmeester. Conferentie O. L. Vr. Hemelvaart (Kleiweg Parochie). C. Streefkerk, president; Joh. Dessing, vice-president; N. C. M. Koch, de la Reijlaan, secretaris; J. v. d. Pol, penningmeester. Conferentie St. Joseph (Gouwe Parochie). J. D. Verkerk, president; W. van Hulzen, vice-president; C. K. Galama, secretaris; J. A. Roos, penningmeester. Voor 2 Conferentiën magazijn: J. D. Verkerk, president; W. Schuld. Bibliotheek: T. Jaspers, president; penningmeester. Kinderbescherming :W. Imbens, secretaris, Zwarteweg 28. Voetbalbond, Nederlandsche (N.V.B.). Afdeeling Gouda. Voorzitter: H. M. van Triet; seer.: G. van Tilburg, Kamemelksloot 209. Voetbal- en Athletiekvereeniging „Gouda”. Opgericht 5 Sept. 1906. Kon. goedgekeurd 12 Aug. 1929. Voorzitter: J. van Tilburg; Secretaris: M. Slingerland, Stolwijkersluis B 282; Penningmeester: C. Verstoep; A. C. S. Berendsen, A. N. van Reenen, J. van der Laan en C. Stigter. Vereen, voor Vreemdelingen Verkeer, V.V.V., C. H. Hagedom, voorzitter; F. Tieter, secretaris, Markt 31, Tel. 2745; A. C. Coster, penningmeester. Vacantie Kinderfeest (Goudsch). J. Verjaal, voorzitter; J. Schorel, secretaris; N. H. Meulman, penningmeester; Th. Dijkxhoom, L. van Eyk, bestuurs leden. Administratieadres-spaargelden: van Beverninghlaan 15. Tuinbouw en Plantkunde (Kon. Ned. Mij voor), Afd. Gouda. Bestuur: Dr. K. F. O. James, eere-voorzitter; Dr. A. Scheygrond, Krugerlaan 47, voorzitter; G. Moleman, Gr. Florisweg 73, secretarjs; A. C. Cosijn, Van Swietenstraat 12, penningmeester; Mevr. v. Catz, W. N. v. Elk, G. Hendriksen, G. Luijerink. Tuinbouwcursus, georganiseerd door de afd. Gouda der Kon. Ned. Mij v. Tuinb. en Plantk. in samenwerking met de Coöp. Tuiniersver. „Gouda en Omstreken”. Commissie van Toezicht: Dr. A. Scheygrond, voorzitter; H. Futselaar, G. Hendriksen, J. Kool, C. Oudshoom, B. Swanenburg en D. Zwaan. Hoofd van den cursus: H. M. Teunissen de la Reijlaan 21; onderwijzers: Th. H. van den Berg (groenteteelt), M. Jongejan (boomteelt) en H. de Weijs (bloemisterij). Controleur van de Vogelwet-1936: Dr. A. Scheygrond, Krugerlaan 47. R. K. Voetbalvereen. D.O.N.K. Th. Arts, voorzitter; F. Koemans, secretaris, Markt 7; P. Snel, penningmeester; H. Spaas, P. v. Velzen, J. Kuster, H. Koch. Geestelijk Adviseur: Kap. N. Hoek. Volks Universiteit (Afd. Gouda v. d. Rotterdamsche). Dr. H. Vixseboxse, voorzitter; Mevr, de Vooys, Markt 8, secretaresse; Mej. A. J. Verwaal, penningmeesteresse; Mej. I. M. van Dugteren, Rotterdam; Mevr. v. d. Torrende Vooys en 1 Vacature. „Volksonderwijs”, afdeeling Gouda, B. Swanenburg, voorzitter; D. Kraaijen- brink, St. Anthoniestraat 14a, secr.-penningm.; W. L. Kwinkelenberg, S. Jaring. Voogdijraad Rotterdam. Agente voor Gouda en Omstreken: Mevr, de Vooys, Markt 8. Vrouwenbond (Ned. Chr.) afd. Gouda. Mevr. C. Pitlov. d. Endt, van Iterson- laan 9, secretaresse. Vrouwenbond (R.K.) Mevr. Kuipers von LandeVergeer, voorzitster; Mevr. Vonkv. d. Meer, Kleiweg 27, secretaresse; Mevr. FrankenHoppen brouwers, penningmeesteresse. Vrouwen Vereeniging (Oud Kath.) „Ter Gouw”. Bestuur: Mevr. Dernee v. Willigen, voorzitster; Mievr. de VosHulstkamp, Gravin Beatrix- straat, secretaresse. Vrijzinnig Ned. Herv. (Ver. van) afd. Gouda. Voorgangster C. P. Thomsen. Bestuur: A. Romeijn, voorzitter; A. J. Bakker, Onder de Boompjes 13, secretaris; A. R. Smit, penningmeester; S. H. v. d. Kraats, H. van Deest, Mevr. C. Oskam, Mevr. B. J. de Klerk. Winkeliersvereeniging (Goudsche). K. Korf, voorzitter; P. J. W. Jongeneel, secretaris, Markt 41; J. L. Hulleman, penningmeester; J. F. W. Turion, 2e voorzitter; C. A. Verschut, 2e Secretaris; C. Teekens en G. W. Aberson. Bureau Invordering: C. Teekens, voorzitter; secretaris; B. A. de Jong, penningmeester. Het kantoor is gevestigd: Middenstandsbank, Oosthaven 58. Jan Schenkfonds: K. Korf, voorzitter. Wijkverpleging en Ziekenhuis der Ned. Herv. Gemeente. Ds. F. W. G. Verheul, voorzitter; D. Bijlsma, secretaris; G. J. Bos, penningmeester; A. v. Wijk, Ds. Elzenga. Vereeniging tot IJsbestrjjding te Gouda. Opgericht 25 April 1934. Doel: de ijsbestrijding op waterwegen in het district van Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gouda en Omstreken. Voorzitter: P. Bik, Gouda; Secretaris-penningmeester: C. H. Hagedom, Gouda; L. Hortensius, Overschie; W. Kwinkelenberg, Gouda en T. Koetsier, Woerden. Secretariaat: Crabethstraat 3. Tuberculose (Vereeniging tot bestrijding der). Joh. Mulder, voorzitter; Nico H. Meulman, secr.-penningm., van Beverninghlaan 15; Mevr. Schuttelaar Bruynel, Dr. A. Montagne Iz., Dr. van Elk, leden. Huisibezoekster: Mej. A. A. M. Peeters. Bureau gevestigd: Oosthaven 50. Onder-afdeeling: Sanatoriumfonds, Nico H. Meulman, van Beverningh laan 15, secr.-penningmeester. Districts-Consultatiebureau v. d. Prov. Zuid-Holland. Vereeniging tot bestrijding der t.b.c. Consultatiebureau: Ojosthaven 50. Geneeskundig leider: arts J. M. Buwalda; Districts-huisbezoeksterMej. M. Veeger.

Adresboeken Gouda | 1942 | | pagina 73