30 31 Kantongerecht te Schoonhoven. ure. Meerkerk. Molenaarsgraaf. Montfoort. Moordrecht. Neder-Hardinxveld. Nieuw-Lekkerland. Noordeloos. Oudewater. Sliedrecht. Stolwijk. Streefkerk. Lijst van de plaatsen gelegen op een hemelsbreed ge meten afstand van 15 K.M. of minder van Schoonhoven waarop het verlaagd tarief van 0,20 voor een gewoon en 0,65 voor een dringend telefoongesprek van 3 minuten van toepassing is: Ameide. Ammerstol. Bergambacht. Bleskensgraaf. Boven-Hardinxveld. Giessen-Nieuwkerk. Gouda. Goudriaan. Groot-Ammers. Haastrecht. Lekkerkerk. Llnschoten. De gemeente Schoonhoven ressorteert onder het Gerechtshof te ’s-Gravenhageonder de Arrondissements- Rechtbank te Rotterdam en onder het Kantongerecht te Schoonhoven. het Kantongerecht te SchoonhovenJ. Ipenburg, wonende te Schoonhoven, Oude Haven 24. Zittingdag voor burgerlijke- en handelszaken Woensdags ten elf ure. Zittingdag voor strafzaken Vrijdags ten tien Zittingdag voor extrajudicieele werkzaamheden Woens dags ten tien ure. Ammerstol, Benschop, Bergambacht, Berkenwoude, Haastrecht, HoenkoopJaarsveld, Krimpen aid Ifssel, Lekkerkerk Lopik, Ouderkerk a\d IJssel, Polsbroek, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Willeskop, Willige-Langerak. Kantonrechter: Mr. A. Oudegeest, benoemd bij K. B. van 12 April 1910. Plaatsvervangend Kantonrechter: Mr. P. A. Greup, benoemd bij K. B. van 29 April 1905. Plaatsvervangend Kantonrechter: A. R. Veenstra, be noemd bij K. B. van 8 Februari 1906. Griffier: Mr. J. A. de Visser, benoemd bij K. B. van 4 Juni 1910. Waarnemend Griffier: A. van Solinge, benoemd door den Kantonrechter te Schoonhoven 11 Januari 1911. Waarnemend Griffier: B. Calissendorff, benoemd door den Kantonrechter te Schoonhoven 8 Mei 1912. Ambtenaar van het Openbaar Ministerie bij het Kan tongerecht te Schoonhoven: Mr. Wijnveldt, ter standplaats Rotterdam, van 1912—1913, en Mr. J. C. Koderitsch, te Rotterdam, van 19131914. Deurwaarder bij de Arrondissements-Rechtbank te Rot terdam en het Kantongerecht te SchoonhovenJ. van

Adresboeken Schoonhoven | 1912 | | pagina 17