66 67 Bestuur P. K. P. J. van Sloten, eere-voorzitter. C. L. van Willenswaard, voorzitter. Fred. A. Tepe, secretaris. W. F. H. Regtdoorzee Qreup, penningmeester. Bestuur H. W. Versteeven, voorzitter. Mr. A. Oudegeest, secretaris. H. van Baaren. M. van der Graaf. G. van der Ree. Opgericht 1911. Reglement goedgekeurd bij Koninklijk Besluit d.d. 20 Mei 1911. Contributie 2,50 per jaar. Volksbond tegen Drankmisbruik, Afdeeling „SCHOONHOVEN”. Opgericht 8 Juli 1904. Contributie 0,50 minstens per jaar. Bestuur J. A. P. de Bruijn, voorzitter. C. J. M. van den Braak, vice-voorzitter. A. H. Guddee, secretaris. F. Hemmes, penningmeester. FI. G. Geelhoed. Vereeniging Volksonderwijs, Afdeeling „SCHOONHOVEN”. Opgericht 14 April 1904. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 12 Januari 1876, N°. 23. Contributie minstens 0,50 per lid. De afdeeling stelt zich ten doel datgene te bevorderen, wat in Art. 1 en 2 van het Alg. Reglement staat omschre ven, en verder alles, wat in dit opzicht plaatselijk nuttig en noodig wordt geacht. Bestuur W. C. van der Kop A.J.z.voorzitter. J. Hooijkaas, secretaris. Joh. Lasonder, 2e secretaris. J. F. van Sierenberg de Boer, penningmeester. H. C. van Geel en, 2e penningmeester. Woningbouwoereeniging „Ons Belang". Opgericht 22 November 1912. Doel: De vereeniging stelt zich uitsluitend ten doel in het belang van de verbetering der volkshuisvesting te Schoonhoven en aangrenzende gemeenten werkzaam te zijn. Zij beoogt te dien einde hygiënisch ingerichte woningen te stichten en deze bij voorkeur aan hare leden te ver huren en andere handelingen te verrichten, die bevorderlijk kunnen zijn aan het bij uitsluiting gestelde doel. Zuid-Hollandsche Vereeniging tot Bevordering van Kunst nijverheid en Volkskunst, afdeeling Schoonhoven en Omstreken.

Adresboeken Schoonhoven | 1912 | | pagina 38